eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 3. Hafta B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR- ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Online Durum: Offline
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ZTK 3. Hafta B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR- ESKİŞEHİRSPOR
    Tarih: 11/Oca/2016 saat 20:58
Takımın kalitesi o kadar düşmüşki 3.lig takımına diş geçiremedi, dk 55 de 2-1 yenik duruma düştük 40 dk. pozisyon üretemedik yazık. Maçın başında koca efsane esesimin oranını daha yüksek görünce yok artık dedim bu takımıda yenemezsek dedim bastım parayı, hata yapmışlar diye düşünmüştüm haklı çıktılar CryCryCryCryCryCry
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
karamürsel-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı karamürsel-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 20:10
Bugün maçtaydm sinirden ağlamamak için kendimi zor tuttum.dermansız derdi var takımımızın gözlerimizin önünde eriyip gidiyor.maç bitiminde kaleci Sinan tribüne geldi aramıza katılacak arkadaşlar var ümidinizi kesmeyin tam destek dedi ama hiç inanasım gelmiyor:((
karamürselden..
Yukarı
çıplakkral Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: FENERBAHÇE
  Alıntı çıplakkral Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 18:26
50 yıldır bu takımın peşindeyim.1000 e yakın maçını izledim.ayrıca izlemediklerim ,ama dk dk hatırladığım nice maçlar var ben hiç kendinden 2 küme aşağıda bir takıma yenildiğimizi görmedim.bizim tarihimizde yokböyle birşey.3 ezik bizans takımının bile başına zaman zaman gelir böyle yenilgiler.ama biz hiç yaşamadık.veya ben hatırlamıyorum.
çünkü böyle aşağılayıcı yenilgiler bizim genlerimizde yok.
ama mesut paçavraya çevirdi klübü.bugün sahadaki takım as takımdı.ve tesadüfen de değil,ezile ezile 3.lig takımına yenildi.
bu takım denizliden 2.ligde 7 yediğimiz.3.ligde mezitliden fark yediğimiz takımdan da kötü.hatta tarihinin en kötü takımı....
ve işin trajikomik tarafı 2 yılda avrupada oynayan takımdan bu günkü hale sokan
mesut AKcan tekrar başkanlığa seçilebiliyor.akıllara zarar...ve eli kolu bağlı oturup seyrediyoruz.
akıl alır gibi değil.bu olay dünya üzerinde hiçbir yerde görülemez.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 18:16
Persembe o stad dolmaz kımsede istifa diye de bagırmaz. Burada twitterda facebookta sallar bu buyuk taraftar. İcraata geldımı kaybolurlar. Sonra zaman gecer yıne ortalarda görunmeye başlarlar gercekten yazıklar olsun bize ve tüm gruplarımıza.
sadece eses
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:30
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan nkÜnieses

Perşembe o stad dolmali ve 90 dakika bunlara kufur etmek şart oldu! Daha da rezil olmayalim artık

Perşembe günü maç başlamadan istifa sesleri başlamalı mesut istifa edene kadar stadda,etmezse tesislerde,etmezse gittiği her yerde karşısına çıkıp istifa ettirmek efsanenin boynunun borcu olmuştur.

Ligin ikinci yarısına başkan girmemelidir.
Ligde kalmamız için mesutun gitmesi şart.

Bundan sonra her maç mesut istifa edene kadar anladığı dilden konuşmak şart oldu!!!

Perşembe günü herkes işini gücünü bırakıp stada koşmalı o adam istifa ettirilmeli başka hiçbir çaremiz kalmadı son şans çünkü 1 şubatta transfer kapanıyor bizi kısa vadede iyi transferler yapacak başkan kurtarır bu adam bu klupten defedilmeli . son şansımızda fener maçı . Maçla başlayıp bitene kadar hakaret ve istifa başka yol kalmadı .

Bırakacak Adam Cumartesi Günü Bırakacaktı O Zamanda Geçti Başkanın Bugüne Kadar Verdiği Hangi Sözü Tuttuğunu Gördünüz, Sağına Soluna İyice Cinconlular da Doldu ....
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:26
Şaka Gibi
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:17
Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan nkÜnieses

Perşembe o stad dolmali ve 90 dakika bunlara kufur etmek şart oldu! Daha da rezil olmayalim artık

Perşembe günü maç başlamadan istifa sesleri başlamalı mesut istifa edene kadar stadda,etmezse tesislerde,etmezse gittiği her yerde karşısına çıkıp istifa ettirmek efsanenin boynunun borcu olmuştur.

Ligin ikinci yarısına başkan girmemelidir.
Ligde kalmamız için mesutun gitmesi şart.

Bundan sonra her maç mesut istifa edene kadar anladığı dilden konuşmak şart oldu!!!

dostum artık cok gec, herşey icin gec. bitti, o günler geride kaldı. önümüze bakmalıyız. evet, yüzde 95 düşücez, ışık yok ama ümit olmalı es es isminin gectiği yerde. yapacak tek şey destek vermek takıma.. sezon sonuna kadar tek care bu. ıslıkları sezon sonuna artık..

EsEs'im taraftar takıma destek vermediği için düşmüyor başkan takımın içini boşalttı ve devam edecek amacı düşürmek bu yüzden düşüyor.
Sezon sonu ıslıklasan ne olur ıslıklamasan ne olur mesut amacına ulaştıktan sonra EsEs'im düştükten sonra.

Hiçbir şey için geç değil,yeterki taraftarımız bu adama teslim olmasın.

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!!!
Yukarı
esesliuzun Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesliuzun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:16
iddaaa düsecek takımlara kim düsmez diye oran acmiş eses düsmezz oran 90 iddaa bile biliyo kimin düsecegini bi bizim yonetşm bilmiyo
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:15
Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan ESZAFER

Bi adamın parası yoktur projesi yoktur kaynağı yoktur ve futbol bilgiside yoktur peki her maç kendisine sövsünler diye neden başkan olur ki ? Varmı bu sorunun cevabını bilen ben bulamadım
Var kardeşi var.Bu adam kuvvetle muhtemel ruh hastası.Ruh yapısı aşırı derecede bozuk.Çünkü,bunlar normal insanın yapacağı ve kaldıracağı şeyler değil.

bence derdi es es falan değil baskanın.. onun derdi halil ünal'la.. onlar tepişiyor es es kaynıyor.
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 16:14
Alıntı yapılan ESZAFER

Bi adamın parası yoktur projesi yoktur kaynağı yoktur ve futbol bilgiside yoktur peki her maç kendisine sövsünler diye neden başkan olur ki ? Varmı bu sorunun cevabını bilen ben bulamadım
Var kardeşi var.Bu adam kuvvetle muhtemel ruh hastası.Ruh yapısı aşırı derecede bozuk.Çünkü,bunlar normal insanın yapacağı ve kaldıracağı şeyler değil.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır