eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  123 37>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesfatih Liste gör
Yazar

fatih bağ
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesfatih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1
    Tarih: 28/Kas/2010 saat 12:21
bjk macında kadroya giremez yada başarılı olamazsa devre arası bileti kesilmeli.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 11:23
Alıntı yapılan şile_26

İlk önce biz de trübünde tepki gösterdik ancak, Batuhan golü attıktan sonra o formayı bilerek çıkardı, çünkü kart sınırında ve Kayseri de o sarı kartı görmesi ve BJK maçında cezalı duruma düşmesi % 90 dı Beşiktaş maçında şimdi sıfırlamış şekilde çıkacak, bence pratik zekalı bir davranış.

Zaten golü attııktan sonraki hareketine bakarsanız, sanki maç boyunca "bir gol atayım da formayı çıkarıp cezalı duruma düşeyim" diye düşünmüş, yani bunu maç öncesinden planlamış, belki gol atamasaydı son dakikalarda sarı kartlık bir hareket yapıp yine görecekti, adam sarı kart görmeye kendini şartlandırmış yani anlayacağınız. sankı kayseri maçı çantada keklıkte sarı kart görüyor bjk maçına saklıyormus kendını falan fılan inş oyle değildir bizim futbolcumuz her maça cıkıp oynayacak oyle maç ayırt etmeyecek

Şöyle düşünmek lazım Kayseri deplasmanında büyük ihtimalle Trabzon maçındaki gibi bir kadroyla çıkacağız Batuhanın oynaması kontra atak oynayacağımız bir maçta zordu.

Bence sarı kartı bilerek gördüyse haklı tam kart temizlemelik maç BJK baçında sahamızda kazanmak için oynarız ve bjk savunmasını Batuhanla çok rahat açabiliriz.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 11:04
İlk önce biz de trübünde tepki gösterdik ancak, Batuhan golü attıktan sonra o formayı bilerek çıkardı, çünkü kart sınırında ve Kayseri de o sarı kartı görmesi ve BJK maçında cezalı duruma düşmesi % 90 dı Beşiktaş maçında şimdi sıfırlamış şekilde çıkacak, bence pratik zekalı bir davranış.

Zaten golü attııktan sonraki hareketine bakarsanız, sanki maç boyunca "bir gol atayım da formayı çıkarıp cezalı duruma düşeyim" diye düşünmüş, yani bunu maç öncesinden planlamış, belki gol atamasaydı son dakikalarda sarı kartlık bir hareket yapıp yine görecekti, adam sarı kart görmeye kendini şartlandırmış yani anlayacağınız. sankı kayseri maçı çantada keklıkte sarı kart görüyor bjk maçına saklıyormus kendını falan fılan inş oyle değildir bizim futbolcumuz her maça cıkıp oynayacak oyle maç ayırt etmeyecek
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
malıç_diközüm60 Liste gör
Yazar

Süleyman
  Alıntı malıç_diközüm60 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 01:32
Alıntı yapılan malıç_diközüm60

Bu arada Batuhan'ın maç sonundaki röpörtajı ve soyunma odasındaki görüntüler çok düşündürücü. Bu LigTV muhabiri Atakan işin cılkını çıkardı. Batuhan da ona ayak uydurunca el birliğiyle rezil ediyorlar bizi. Soyunma odası görüntülerinde de başkanın futbolcular ile olan iletişimini tüm Türkiye gördü. Kameralar önünde 3 bin liranın hesabını yapmaktaki mantık nedir hala anlamıyorum. Galibiyete gölge düşüren görüntülerdi...
------------------Bu Krdeşimizin görüşüne aynen katılıyorum
Akın TUNÇ
Yukarı
malıç_diközüm60 Liste gör
Yazar

Süleyman
  Alıntı malıç_diközüm60 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 01:30
Bu arada Batuhan'ın maç sonundaki röpörtajı ve soyunma odasındaki görüntüler çok düşündürücü. Bu LigTV muhabiri Atakan işin cılkını çıkardı. Batuhan da ona ayak uydurunca el birliğiyle rezil ediyorlar bizi. Soyunma odası görüntülerinde de başkanın futbolcular ile olan iletişimini tüm Türkiye gördü. Kameralar önünde 3 bin liranın hesabını yapmaktaki mantık nedir hala anlamıyorum. Galibiyete gölge düşüren görüntülerdi...
------------------Bu Krdeşimizin görüşüne aynen katılıyorum
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 00:23

Alıntı yapılan RebeL

dünkü maçta hemen yanıbaşımızda duran iki arkadaş vardı.. bandırmadan kalkıp gelmişler doğma büyüme oralı olmalarına rağmen(Nufüs Kağıdına Baktım).. Hoşgeldiniz kardeşim dedim hayırdır?çocuğun söylediğini aynen yazıyorum..Herkes övgüyle sizden bahsediyo taraftarınızın büyüklüğünden bandonuzun şanından bahsediyo. birde yakından görmek istedik aranızda olmak istedik dedi..ve arkadaşlar bizle beraber 90 dk oturmadan tezahuratlarımıza katıldı..Helal Olsun!!!

Giresun'da okuyorum.. Konuştuğum herkes bandomuzdan bahsediyor.. Bando-ESES'i tanımayan bilmeyen, övgüyle bahsetmeyen yok.. Bandomuza sonsuz teşekkürler ve tabii ki büyük taraftarımıza..

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2010 saat 00:15
dünkü maçta hemen yanıbaşımızda duran iki arkadaş vardı.. bandırmadan kalkıp gelmişler doğma büyüme oralı olmalarına rağmen(Nufüs Kağıdına Baktım).. Hoşgeldiniz kardeşim dedim hayırdır?çocuğun söylediğini aynen yazıyorum..Herkes övgüyle sizden bahsediyo taraftarınızın büyüklüğünden bandonuzun şanından bahsediyo. birde yakından görmek istedik aranızda olmak istedik dedi..ve arkadaşlar bizle beraber 90 dk oturmadan tezahuratlarımıza katıldı..Helal Olsun!!!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:39
Alıntı yapılan sağlığın gülü

kaan sen bu resmi çektiğimizde giyinmiştin yaaa :))) çaktırma ...

yok yok LOL malum üzerime düşeni yapmak için hemen tayfanın yanına geçip çıkardım :)
Nefer
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:18
Alıntı yapılan Adnan26

Eskisehir Marsi söylendimi ?

Maç başlamadan söylendi.
Umarım bu gelenek 8jk maçında açığa da geçer, bütün stad hep bir ağızdan söyleriz...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2010 saat 22:14
Eskisehir Marsi söylendimi ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır