eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sanal temsilcimiz olması gereklimidir...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sanal temsilcimiz olması gereklimidir...
    Tarih: 21/Nis/2010 saat 07:32
Harbiden sizler olaya yanlış yerden bakıyorsunuz temsilci demek 1 kişinin sadece fikri anlamına gelmiyor benim anladıgımda temsilci demek temsil etmek alınmış ortak kararların beli başlı kişiler tarafından kamu oyunda paylaşılması demekdir

Gecenlerde türbün temsilcileri yada dernek temsilcileri trt 1 de cıkdı tatar mustafa cıkdıgında pek cok kişi gurur duydu vede diyerlerinden cok daha üstündü gurur duymakdan haklıydık yanlız tam anlamıyla taraftarlıgın ve eskişehirsporun sorunlarını dile getiremedi bu benim düşüncen temsilci demek benim anladıgım bildigim alınan karaları acıklayandır peki hala siz neyi anlamadınız ozamanda cıkıp mustafa akkören bizi temsil etmiyor deseydinizya

Beyler kimse kusura bakmasın Derneklerimiz Ve Guruplarımız yetersis şu an tam anlamıyla birlikde bile karar veremiyolar örnekleri cok buda bizleri kücük düşürüyor zayıflatıyor bilginize buda benim düşüncem
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2010 saat 01:45
varsayalım seçildi bir temsilci ve sanal ortamda bizi temsil etmeye başladı...
bu temsilcinin dediklerine katılmayan bizden birileride gitti ben temsilciye katılmıyorum diye bir yorum yaptı , sonra bu yorumu gören birisi daha bende katılmıyorum dediği zaman o temsilcinin ne temsilciliği nede temsil edecek hevesi kalır...

bunun olabileceği bence kesin zira adı geçen siteye yorum yazmayın diye bas bas bağırmamıza rağmen , bazıları inatla yorum yazıp maç başlığı bile açabiliyor!
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2010 saat 01:29
reel temsilciler başedemiyorken,sanal temsilciler ne yapabilirki!
Yanlız düşüncelerinede saygı duyuyorum,ama olmaz be Ali abiThumbs%20Down
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 23:55
Sanal platform gibi kişilerin rahatlıkla düşüncelerini paylaşma fırsatına sahip olduğu ortamlarda bu temsilci sistemini kurmak zorun ötesinde imkansızdır. O yüzden gerekli olan şey sanal temsilci değil, akıldır ve fikirdir. Allah sanal alemin büyüsüne kapılıp gövde üstünde baş bırakmayan arkadaşlarımıza akıl fikir versin. 
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 21:47
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan ersöz

Çoğunlukla muhalif düşünen biri olarak, kim önerilirse önerilsin (şahsen) beni temsil etmeyeceğini düşünürüm, ve belki de normalde alakam olmayan siteye üyelik alarak, "hayır kardeşim bu temsilci beni temsil edemez" derim...

Özgür kardeşimiz temsil olgusuna karşı çıkıyorsun ama şartların bizi o anlara getirebileceğine de hak veriyor olmalısın. Mesela siz bizi "Yensende Yenilsende" isimli TV programında çok güzel temsil ettiniz. Sizin gibi bir düşünce yapısında olup bizi temsil etmediğinizi düşünseydik bile orada bizi temsil ettiğiniz gerçeğini örtemezdik.  Önemli olan temsil etmek yahut edilmek olmamalı tartışırken. Doğru bir temsil oluşturulabilirmi oluşturulamazmı. Sonuçta her an birileri bizi her platformda temsil ettiği inancı ile fikirler beyan etmekte. Bunun yanlış sonuçlarını nasıl en aza indirebilirizdir önemli olan.

Ali Abi, öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.. Ancak, televizyon farklı bir platform. Orada yayın esnasında sadece sözlerimle değil, üzerimdeki formamla, boynumdaki atkımla temsil ediyorum. Hatta temsil etmek de yanlış bir tanımlama o program için, münferit bir Eskişehirspor taraftarı olarak fikirlerimi sunuyorum, renktaşlarım da (ne mutluyum ki) genellikle bana katılıyor, dolayısıyla onları temsil ettiğimi düşünüyor. Ama biri çıkar bu arkadaş beni temsil etmiyor derse, hiç bir şekilde itiraz edemem. Zira, belirli sabitler dışında mutlak doğru yoktur.

Gelelim sanal platforma. Herhangi bir mahlas adı altında her mesajı farklı kişilerin atmasını mümkün kılan bir platformda yapılan temsilcilik ne kadar güvenilirdir? Her ne kadar önerilecek, herkes tarafından kabul görülen kişilerce temsil edilmesini talep ediyor olsanız da, mutlak doğru yakalanamaz ve bir önceki yazımda belirttiğim sıkıntı doğar. Bu arada yanlış anlaşılmasın ben oradaki muhalif karakteri, emsal olması adına resmettim.. Emin olun, bir çok arkadaşımız çıkacaktır bunu gerçekleştiren ve işler daha da sarpa saracaktır...

Benim düşüncem, ortak alınmış olan tribündergi ve benzeri sitelere girmeme kararından geri dönerek, çok sesliliği sağlamak ama gerçekleşeceğini düşünmediğim için ısrarcı değilim...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Mersines Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Bursa
  Alıntı Mersines Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 21:06
Önceki sayfalarda bir renktaşımız bahsetmiş, bence de yabancı forumlara açılmak lazım. Benim takip ettiğim ve yazdığım (epeydir pek uğramamış olsam da) bir kaç forum sitesi var. Sizler de ufak araştırmalarla yabancı forumlara ulaşabilirsiniz.
www.plonjon.net
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 20:53
Böyle bir konuda bile kavga ortamı çıkarabilmek inanınki beni hayrete düşürdü. Karşı çıkan elbette olacak. Ama burada dayı reis ulu manitu vs. gibi tabirler kullanılmadığı halde sizin böyle unvanları ortaya atmanız karşı çıkma teziniz kuvvetlendirmek şöyle bir kenara dursun kendi fikrinizde olmayan düşüncelere tahammülsüzlüğünüzü gösteriyor sadece. Elbet bu fikre karşı çıkma özgürlüğünüz var ve bu tezinizi destekleyecek çok orjinal ve güzel tesbitlerinizde vardır onları bizle paylaşmak yerine alaycı uslubla karşılamakla birşeyler kazandığınızı düşünüyorsanız sadece yanılgıda olduğunuzu söyleyebilirim. Lütfen değerli fikirlerinizi bizimle paylaşınız bizde değerli olduğunu düşünürsek belkide sizin fikirlerinizi kullanırız...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 20:31
Alıntı yapılan Zeus26

Alıntı yapılan SaMeT

Niye temsilciye,abiye,dayıya,reise ihtiyac duyuyoruz..Her birey pek tabi kendini temsil edebilir.

<FONT style=": #000000"> 

Doğru söze can kurban. Bravo samet!!!! dayıya,abiye,reise,temsilciye ne ihtiyaç var. Biz hepimiz zaten dayı,reis.temsilci,çok bilmiş değilmiyiz. Kendi aklımız zaten bize fazla geliyor. Birde temsilcilerle mi uğraşacağız
değilmi samet kardeşim?..........

Benim dayı reis abi temsilci olmak gibi iddam yok ama ben kendi kendimi cok rahat ifade ve temsil edebiliyorum o yuzdende gerek görmuyorum..

Ha sizin varsa secin temsilcisinizi altınada kimleri temsil ettigini yazın.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 20:22
Alıntı yapılan SaMeT

Niye temsilciye,abiye,dayıya,reise ihtiyac duyuyoruz..Her birey pek tabi kendini temsil edebilir.

<FONT style=": #000000"> 

Doğru söze can kurban. Bravo samet!!!! dayıya,abiye,reise,temsilciye ne ihtiyaç var. Biz hepimiz zaten dayı,reis.temsilci,çok bilmiş değilmiyiz. Kendi aklımız zaten bize fazla geliyor. Birde temsilcilerle mi uğraşacağız
değilmi samet kardeşim?..........

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 19:52

Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır