eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 20>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...
    Tarih: 31/Tem/2010 saat 11:58
inş bu sene olacaklar abıcım merak etme
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 03:13
hele öğretmenlik mesleğini yapan arkadaşlar eğer öğrencilerinizin %90 ını esesli yapamamışsanız kusura bakmayın ama o işi hiç yapmayın.eğer ben öğretmen olsaydım sınıflarımdaki eseslilik yüzdesi inanın %99 dan aşağı düşmezdi.aman hocalarım aman.
Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı şile_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 01:18
ben istanbulda görev yapıyorum okuldakı hemen butun cocukların 2.takımı eskişehirspor oldu bu senede artık 1.takımları eskişehirspor oşması için uğrasacam hatta bazıları beden eğitimi derslerınde eskişehirsporumuzun formalarını gıyıyorlar
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 00:32
Çocuklara, uğradığımız haksızlıklarla zamanında nerelere kadar gerilediğimiz anlatılmalı (duygusal olarak anlatılmalı ki o yaştaki çocuklar etkilenebilsin), tabii ki maça götürmeli.Daha pek çok şey yazılabilir.Bunları ne kadar uygulasakta, tribünde kavga gibi olaylar olduğu zamanda kötü etkilenebiliyorlar. Wink
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
BARTUĞ Liste gör
Yazar

BARTUĞ YURDAIŞIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BARTUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 00:21
benim oğlum şu an 6 yaşında bank asyadan çıktığımız gece 1 e kadar sokaklardaydık. 1. ligdeki ilk sezonumuzda kış dolayısıyla 5 kez maça gidebildik bir sonraki sene kombine aldık hala kombine almaya devam ediyoruz. artık kar kış yağmur çamur dinlemiyor her maça gidiyoruz. trabzon maçında 40 derece ateşle yatarken maça gidemedim diye oturup hüngür hüngür ağladı. gelelim nasıl esesli yapılır. 1- esstorda mutlaka çocuklar için her türlü ürün olmalı. 2- çocuklarımız mutlaka maça götürülmeli hemde açık tribüne çünkü kapalı da tezahürat olmadığından canı sıkılyor. açık tribünde kesinlikle taşkınlık olmamalı son maçımız gibi. 3- stada girişlerde belirli bir yaşa kadar çocuklardan bilet istenmemeli ekonomik olarak 2 kombine alamam. 4- yönetim tarafından sayfalarımızda antrenman saatleri günleri belirtilmeli ve cocuklar antrenmana götürülerek futbolcular ile tanıştırılmalı. tesadüfen çalıştığım yere adem sarı geldiğinde oğlum da oradaydı yeleğine imza attı 1senedir  yelek yıkanmıyor ve adem abi diyor başka bi şey demiyor. maç öncesi serdar oğlanı sevdi her gördüğünde serdar abi diye bağırıyor bi el sallaması ile mutlu oluyor.
arkadaşlar kusura bakmayın biraz uzun oldu ancak konu benimde çok önem verdiğim bi konu olduğundan sayfalarca yazabilirim
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:53
benim junior 3,5yasinda ve fanatik esesli ilerde sizlere iste taraftar iste sampion sarkisini nasil söyledigini paylasacagim:)
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan eses16

Bende yaptım bursada yaşamamıza rağmen bursa antipatisi kazanmış durumda erkek adamın tuttuğu takım kafa kağıdında yazar.           http://www.facebook.com/ozdemironur#!/video/video.php?v=410034441504&o)d=264761092301                                                r6nbsp;                                                                                           
Bursa da yaşayıp ESKİŞEHİRLİ olacaksın. Bursa antipatisi olmaması mümkün degil.
BursaESES
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan gok26

[QUOTE=basakatalay]Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

Helal olsun abi... Allah sizlere ve kızınıza uzun ömürler versin.
Gerçekten helal olsun Allah size ve kızınıza huzurlu mutlu bir çmür versin.Benimde sizin yaşlarınızda bir kızım var.ESstor yeni ürünlerinin şiparişinin verildigini biliyorum.en geç agustos ayında storda olacak sırf kızıma almak için gelecegim .giydirip Bursa sokaklarında gezecegin.ClapClap
BursaESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 17:55
Alıntı yapılan basakatalay

Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

Helal olsun abi... Allah sizlere ve kızınıza uzun ömürler versin.
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 15:44
11 yaşından küçükler için model olunması önemli.Bu çocuklar babalarının yada ailelerinden büyükleri model aldıkları için bu çocukları EsEsli yapmak daha kolay.

Daha büyük yaştaki çocuklar da EsEs başarılı sonuçlar aldıkça EsES'e meyilleri artar.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır