eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hak arama,Bülentin sakatlığı

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Online Durum: Offline
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Hak arama,Bülentin sakatlığı
    Tarih: 21/Ara/2008 saat 23:24
evet o maça özel pankart flan güzel bişeyler yapalım oyun fikri de iyi gel 33.hafta gel..
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 23:22
Ne kolbastısı çiftetelli
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 23:13
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan boğazınşimşeği

bence yerde cam gibi kesici madde kesti ayağını yoksa kramponla öyle ayak kolay kolay açılmaz. Dün izlerken içim sızladı, kahramanca mücadele eden tüm takıma sonsuz teşekkür ediyor, soysuzlarıda kınıyorum.
Vede tüm ESES Sevdalılarını 33.Hafta Trabzon maçına ''Kol bastı'' oynamaya davet ediyorum.Tabi Trabzonun Şampiyonluk hayallerini Atatürk stadına gömdükten sonra.Clap

çok güzel olur futbolcularda gol attıktan sonra oynasa süper olur
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:40
Alıntı yapılan boğazınşimşeği

bence yerde cam gibi kesici madde kesti ayağını yoksa kramponla öyle ayak kolay kolay açılmaz. Dün izlerken içim sızladı, kahramanca mücadele eden tüm takıma sonsuz teşekkür ediyor, soysuzlarıda kınıyorum.
Vede tüm ESES Sevdalılarını 33.Hafta Trabzon maçına ''Kol bastı'' oynamaya davet ediyorum.Tabi Trabzonun Şampiyonluk hayallerini Atatürk stadına gömdükten sonra.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:36
Evet Gökhan bastıktan sonra sendeledi, ama topu bırakmadı HELAL OLSUN! Topu çıkardıktan sonra çorabının altına bakınca yarayı farketti ve yere yattı, çok şerefli Gökhan Ünal da artistlik yaparak hakeme işaret etti, hakem de nasıl olduysa sarı kart çıkarmadan, sağlık ekibini çağırdı, çok şerefli Gökhan dediğinden utanacak değil tabi!!!! Bülent i ve diğer tüm futbolcularımızı verdikleri mücadeleden dolayı kutluyoruz. On paralık boş beleş takımlara benzemediğimizi dün bir kez daha göstermiş olduk!! Bizim taraftarlarımızı göstermeyen, golümüzün tekrarını göstermeyen, Gökahnın golunu 10 kere üst üste göstererek ve geri zekalı bir LAZ ı yorumcu olarak oraya oturtan LİG TV ekibinin de ............!!!!!!!!!
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
faconabble Liste gör
Yazar

kadir kahya
Yer: Bolivia
  Alıntı faconabble Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 22:28
abi yok öle bi şey

abartmayın o yarayı kesici alet acmaz yapmayın etmeyin

defalarca izledim zaten gökhan bastıktan sonra sekmeye basladı bülent

herkes tekrar izlesin lütfen yangına körükle gitmeyin
ömrümü koyduğum kumar gibisin esesim kaderimden vurgun düşkünüm sana .......
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 21:38
Alıntı yapılan züğürt

Öyle bi  şey yok. Bülent, kendisi Gökhan Ünal'ın krampon çivisi nedeniyle ayağının yarıldığını söyledi.
Zaten bu maçta Trabzonspor taraftarının maçtaki tutumuna yüklenirsek, gerçek sıkıntıının gözlerden kaçmasına sebep oluruz.

Buradaki nokta da şu, G.Ünal maç oynanırken gelip kramponlarını değiştirdi, acaba bu yeni kramponlar kontrol edildi mi uygunluğu?
Gerçi 4. hakem büyük ihtimalle kontrol etmiştir ama yine nasıl bir kramponmuş be birader ...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
züğürt Liste gör
Yazar

Tuğrul
Yer: Turkey
  Alıntı züğürt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 21:13
Öyle bi  şey yok. Bülent, kendisi Gökhan Ünal'ın krampon çivisi nedeniyle ayağının yarıldığını söyledi.
Zaten bu maçta Trabzonspor taraftarının maçtaki tutumuna yüklenirsek, gerçek sıkıntıının gözlerden kaçmasına sebep oluruz.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 14:14
Alıntı yapılan İSMAİL26

sakarya gazetesinde engin bayrıda yazıyordu kesici alet geldi bülentin ayağına diye bu trabzonlular tam bir yobaz 10 yıl kaldım istanbulda  yüzde doksanı yobaz adamlar yontulmamış
 öyle bi şey varsa yönetim bunun peşini bırakırsa .......... noktalı kısma ne yazarsan yaz ozaman.
Yukarı
boğazınşimşeği Liste gör
Yazar

Şeref ÖNCEL
  Alıntı boğazınşimşeği Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 14:14
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır