eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  123 69>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESPARTA
    Tarih: 24/Ara/2012 saat 19:56
Kendileriyle 1 deplasmana gitme fırsatım oldu bazılarını ordan tanıyorum 4/4 lük insanlar.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2012 saat 16:39

! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 11:20
Hazırlıklar son sürat devam ediyor.Afyon-Denizli-Konya-Antalya dan gelmek isteyen misafir olursa gönülden bekleriz.En güzel şekilde ağırlarız.

http://www.facebook.com/uLTrasESparta?fref=ts
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2012 saat 19:11
İŞTE BEKLENEN GECE GELDİ ! ! !

Beyler bilindiği üzere ESparta mızın kuruluşunun 5. yılı şerefine gece düzenlemeye karar verdik.Önceki yaptığımız toplantıda gelecek olanlar isimlerini yazdırmışlardı.Fakat bazı arkadaşlar isimlerini yazdırırken soyadlarını yazdırmadıkları için listede biraz karışıklık olmuş durumda,ben düzeltebildiğim kadar düzelttim.Listede soy isimleri olmayanlar beni bilgilendirsinler ve listedeki karışıklığı giderelim.Ayrıca bazı arkadaşlar daha gelecek olanlar olabilir onlara da soralım isimlerini yazdıralım demişlerdi.Onlardan haber beklemekteyiz.En kısa sürede bana ulaşmalarını, bana ulaşamadıkları taktirde Gökçe kardeşime geleceklerin isimlerini yazdırmalarını rica ediyorum.Yapacağımız geceye ait detaylı bilgiye geçersek ;

01 Aralık Cumartesi akşamı kafeler sokağındaki Firuzan kafenin yanındaki ALA CAFE&RESTAURANT da geceyi düzenleyeceğiz..Akşam 18:30 da gecemiz başlayacaktır.

Gecemizde ; canlı müzik,ESES marşları,video gösterileri de olacaktır.İçerik olarak ;
Mekan Kapatma
Canlı Müzik
Yemek ( Çorba + ordövr tabağı + iskender,tavuk,pizzadan seçeceğiniz bir tanesi + salata + içecek )
5. yılımıza özel yaptıracağımız özel pastamız
Çerezler
Meyveler
olacaktır...Fiyat 25 liradır..
Mekanda sigara içilmesi serbesttir.Ayrıca alkol de verilecektir.
İçeceğimiz alkoller 25 liraya dahil değildir.Mekanda bir bira 6 lira, energy+votka 8 lira, rakı 8 liradır.

Geceyi daha da güzelleştirmek adına daha nezih olması açısından isteyen herkezin kız arkaşlarıyla gelmelerinde bir sakınca yoktur.Listeye isimlerini yazdırıp da kız arkadaşlarını ekletmek isteyenler bana özelden söylesinler ben listeye ekleme yaparım.Ya da isimleri listede olmayan veya listede sadece isimleri olup da soyisimleri olmayanlar da bana özelden ulaşsınlar..ben listede düzenleme yaparım.yorum olarak beni ekleyin yazarsanız karışıklık çıkar.bana özelden yazın ben hallederim hepsini.bu listenin engeç ama en geç ayın 1ine kadar tamamlanması gerekiyor.Çünkü gecemize özel atkı yaptıracaz ve atkının üstünde herkezin isimleri olacaktır.İsimlerini bu süre zarfında listeye ekletmeyenlerin isimleri atkıda yazılmayacaktır.Ayrıca geceye gelirken takım elbise giymek şarttır:) hatunlarımızın da elbise giymeleri şarttır:) O gece bütün ısparta görecek ESKİŞEHİRLİLERİ ! ! !

Atkı fiyatı yaklaşık olarak 8 lira gibi bir rakam çıkacaktır. Atkılarımızın tanesini 10 liradan alıcaz.Artan parayı da gecemize özel tutacağımız kameramana vereceğiz.

Şimdiden gecemiz hayırlı uğurlu olsun..Nice 5 senelere diliyorum..

facebook linki: http://www.facebook.com/uLTrasESparta/posts/472269992815375?comment_id=5335101¬if_t=feed_comment
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 22:40
Birer ikişer mezun olsak da...O ateş ESKİŞEHİRSPOR'la inşallah yıllar boyu yanacak.Temeli sağlam olan bina devrilmez!
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 22:36
Helal olsun demekten başka bir şey düşmez .Burdaki maçtan daha coşkuluymuş orası.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 21:53
http://www.facebook.com/photo.php?v=470797692962605

video
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 11:48
esparta dün tekrar ıspartayı ateşe verdi..
fotoğraflara ulaşmak için:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.470707822971592.107329.149476071761437&type=1
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 17:30
Alıntı yapılan ProblemES?

Alıntı yapılan cngzhn

Üniversitede Isparta'dayım... Süleyman Demirel Üniverstesi ,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi , Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümüne yerleştim... Anlayacağınız artık banada her maç deplasman oluyo... Burdan Espartalı renktaşlarımdan yardım istiyorum ,ilk defa şehir dışına okumaya gidicem ve ilk defa Isparta'ya gidicem... İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi nerdedir tam olarak?? Şehir merkezine yakın mıdır?? Yakınında yurtlar var mıdır ,yurt fiyatları ne kadardır??? Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Kardeşim tebrik ederim bende iktisadi bilimler fakültesi 2. sınıfta işletme okuyorum.  Dogu - Batı diye iki kampüsten olusuyo  afyon tarafından gelecegın için  ESpartaya  gırıste sol taraf doğu kampüsü sağ tarafta batı kampüsü bulunmakta. i.i.b.f dogu kampüsünde ve şehir merkezine otobusle ortalama 10-15 dklık mesafede kaydını batı kampüsünde yaptıracaksın.KYK dışında yurtların çoğu şehir merkezinde otogar çevresinde bulunmaktadır .fiyat aralıgı  kaç kişilik odada kalacagına , yurdun kalitesine ve yerıne göre değişiyor.Her yerde ES ES ve ESPARTA yazdığından yabancılık çekmeyeceksinBig%20smile umarım yardımcı olabilmişimdir.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için... Şimdiden bi renktaş buldum kendime ve çok mutlu oldum İnşallah benide ESparta ailesinin içine kabul edersiniz gelirken atkımı formamı getircem Acaba siz nerde kalıyosunuz? Benim için önemli olan okula 20 dkdan fazla uzak olmasın ,otogara yakın olsun yeter tabi bide güvenilir bi yer olsun ,fiyat olarak normal bi ortalama söylerseniz memnun olurum 2-3 kişilik odalar idealdir... Şimdiden çok teşekkür ederim inşallah daha çok görüşürüz ve konuşuruz ,bilgilerinize çok ihtiyacım olacak...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 12:55
Alıntı yapılan cngzhn

Üniversitede Isparta'dayım... Süleyman Demirel Üniverstesi ,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi , Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümüne yerleştim... Anlayacağınız artık banada her maç deplasman oluyo... Burdan Espartalı renktaşlarımdan yardım istiyorum ,ilk defa şehir dışına okumaya gidicem ve ilk defa Isparta'ya gidicem... İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi nerdedir tam olarak?? Şehir merkezine yakın mıdır?? Yakınında yurtlar var mıdır ,yurt fiyatları ne kadardır??? Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Kardeşim tebrik ederim bende iktisadi bilimler fakültesi 2. sınıfta işletme okuyorum.  Dogu - Batı diye iki kampüsten olusuyo  afyon tarafından gelecegın için  ESpartaya  gırıste sol taraf doğu kampüsü sağ tarafta batı kampüsü bulunmakta. i.i.b.f dogu kampüsünde ve şehir merkezine otobusle ortalama 10-15 dklık mesafede kaydını batı kampüsünde yaptıracaksın.KYK dışında yurtların çoğu şehir merkezinde otogar çevresinde bulunmaktadır .fiyat aralıgı  kaç kişilik odada kalacagına , yurdun kalitesine ve yerıne göre değişiyor.Her yerde ES ES ve ESPARTA yazdığından yabancılık çekmeyeceksinBig%20smile umarım yardımcı olabilmişimdir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır