eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim-Taraftar Grupları İlişkisi

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yönetim-Taraftar Grupları İlişkisi
    Tarih: 27/Eki/2016 saat 15:20

doğru tespit...al gülüm ver gülüm nasıl olsa Eskişehirspor babamızın malı (!)[/QUOTE] Estağfurullah bizim ne haddimize. Eskişehirspor grupların babasının malı. istedikleri gibi at koşturuyolar.
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 10:42
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan kekillist

Üst katların açılmaması ile ilgili bu başlığın sorgulanması lazım! Halil Ünal sadece grupların başkanı mıdır yoksa tüm Eskişehirspor camiasının mı? Binlerce münferit taraftar üst katların açılmasını isterken , neden 200-300 kişilik grupların istediğini yapmaktadır? Gün gelirde tektar istifa sesleri yükselirse taraftarı bastırsınlar diye mi?

kongrede polis mudahalesine rağmen sloganlar atıp dün kovduğun başkanı bugun tekrar getirmek için el pençe divan durdun mu ki dediğin yapılsın ...

ayrıca stadda maç izleyen onbinleri toplasan olası kongrede bahsettiğin o üç yüz kişi deki kadar potansiyel oy varmı ki

doğru tespit...al gülüm ver gülüm nasıl olsa Eskişehirspor babamızın malı (!)
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2016 saat 10:31
Alıntı yapılan kekillist

Üst katların açılmaması ile ilgili bu başlığın sorgulanması lazım! Halil Ünal sadece grupların başkanı mıdır yoksa tüm Eskişehirspor camiasının mı? Binlerce münferit taraftar üst katların açılmasını isterken , neden 200-300 kişilik grupların istediğini yapmaktadır? Gün gelirde tektar istifa sesleri yükselirse taraftarı bastırsınlar diye mi?

kongrede polis mudahalesine rağmen sloganlar atıp dün kovduğun başkanı bugun tekrar getirmek için el pençe divan durdun mu ki dediğin yapılsın ...

ayrıca stadda maç izleyen onbinleri toplasan olası kongrede bahsettiğin o üç yüz kişi deki kadar potansiyel oy varmı ki

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2016 saat 23:35
burası türkiye ve bizim forum ahalisi madagaskarda yaşıyor :D
Anadolu Yıldızı
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2016 saat 20:47
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2011 saat 20:09
Vay bu ne sayfaymis ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 11:27
Gittigim maclardan keyif alamaz oldum,klüp içinde kapalı kapılar ardında dönen dolaplardan nefret eder oldum,menfaatçilerin,çıkarcıların cogalmasından dolayı cok rahatsızım,bütünlükte kostad'a,texas'a imrenir oldum,taraftar sahipsiz.dernekler,gruplar pasif.Tepki gösteren taraftarımız haklı,umarım böyle sürüp gitmez sıkıntılar giderilir halden anlayan bir başkan,taraftarın sesi olan bır dernegimiz olur.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 03:57

Kim bu takım üzerinden tek kuruş dahi olsa rant saglıyorsa haram zıtkım olsun ben kerizmiyim her maca paramla gideyim bazı uyanıklar beleşe girsin yada milet kerizmi okadar camianın icinde oldumki tek kuruş bile yemedim tek bir macınada beleş girmedim kim bu takım üzerinden rant saglıyorsa beleş maca giriyorsa haram zıtkım olsun yoksa paranız gelmeyin maca ben kücek kızımı bile götürüken biletini alıyordum üstelik bayanlara beleş olmasına ragmen gercek esesli bu takımın üstünden gecinmez gecen yıl aldıgım kombinelerin parası bile bana gelmedi hepsini kendi cebimden ödedim böle bir tartışmadanda utanıyorum üzülüyorum yazıki ne yazık he hepmi cebimde param oluyordu özelikle deplasmanlarda yanımdakilerden borc alıyordum yada mesutta sölüyordum ondan alıyordum öle gidiyordum zengin degilim ama bu takıma canımı verim bundanda şüpesi olan varsa cıksın karşıma kimse bu takımın üstünden rant saglayamaz beleş maca giremez varsa o insanlar kendi kişiliklerini ortaya koymuş olurlar saygılar

yücel...
daha dogrusu:mehmet yücel
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 00:55
Alıntı yapılan d0rli0n

Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan EsEs

OLÜMÜNE_ESES nickli arkadaşım gerçekten ölümünemi yoksa traştan mı eseslisin ben o açıklamayı KOCAELİ MAÇI VE YILMAZ VURAL başlığı 6.sayfada açıkladım diğer sorularınada bürom herkese açık gel orda açıklama yaoayım bazı gerçekleri bilmeden forumda yazmakla kulaktan dolma şeylerle sırf can sıkıntını gidermek için burda yazıyosun ama ne yazıkki hiç birşey bilmiyorsun istersen telefondan arayabilirsin GSM.05374177434
26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN

Sayın yavuz başkan önce sen madem taraftarlar derneği başkanısın sevgili kardeşim, taraftarının esesliliğini sorgulayamazsın ayrıca bir başkana yakışmayan uslubunda çok yanlış bir başkan madem kendinizi öyle itaam ediyosunuz taraftarının sorduğu bu sorulara bu uslup ile cevap veremezsiniz. Bu şekilde yakışıksız açıklama yapamazsınız bundan dolayı sizi kınıyorum. Şimdi siz cvp verin kombine bilet alıp susturuldunuzmu? Biz özde değil sözde esesliyiz. Siz kaç kere bu takım 5-6-7 gol yediğinde göz yaşı döktünüz? Hiç ağladınızmı? Bizim bilmediğimiz bazı gerçekler nelerdir sayın başkan söylermisiniz? O gerçekler sizin yönetim tarafından susuturlmuş olduğunuz gerçeklermi? Siz değilmiydiniz gültekini destekleyenler? Playoflara giderken otobüslerden toplanan kişi başına 5 ytl ücretler kasanızdamı? Akıbeti nedir? Ne oldu? Tarftar İçin ne yaptınız? Kaç taraftarı kampanyalar yapıp maça soktunuz ücretlerini ödeyerek? dikkat edin ücretlerini ödeyerek diyorum beleş soktugunuz kişileri demiyorum!! Kaç taraftara kampanyalar yaparak toplamış oldugunuz o paralardan kombine hediye ettiniz? Pardon yavuz bey siz eses ve taraftarı için ne yaptınız?? Saygılarımla...

ben de yavuz orhan ı başarısız ; daha doğrusu, tribünlerimizi pasif buluyorum ama insanların hakkı yeniyor gibime geliyor. avukatlığını yapmak bana düşmez ama hiç ağladınız mı diye sormuşsunuz. mesela a ligine çıktığımız sene sezonun son haftalarına doğru asaş maçından önceki maç ( kızılcıklı nın stadı terketmediği) sanırım buca maçıydı , yavuz orhan ın ağladığı kameralar tarafından da kaydedilmiştir. isteyen gidip kanal 26 arşivine baksın. diğer bir konu bence kampanya düzenleyip maça insan sokmak tarafar derneğinin görevi değildir. taraftarlar derneğinin görevi bilet fiyatlarına karşı zamanında militanca protesto etmektir- ettirmektir. o noktada da dernek maalesef pasif kalmıştır. etd keşke yönetimdeki konu ile ilgili kişiye değil  taraftar kitlesine seslenseydi. en azından iyi niyetinden şüphe duyan kalmazdı. berabaer mücadele ettik olmadı derdi dönüp.

Tarfatarlar derneği bu pasifliğini bir an önce bırakarak aktif duruma ivedi geçmelidir artık taraftarlar için bişiler acilen yapmalıdır...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 00:55
ünal yalçın abi

yavuz başkana sen hiç ağladınmı demişsin ama şöyle bir video var

http://www.youtube.com/watch?v=0o47SlvMJYI
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır