eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 169>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sezon Açılışı (10 Ağustos)
    Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:30
Alıntı yapılan es_emre26

Özer;

Diyemedin mi git sen onu 3 yaşındaki bebelere anlat diye...İndirmişmiş hey Allah'ım ya hiç güleceğim yoktu...

Hcm onun öyle bi yanıt vereceğini ben zaten tahmin ediyodum gitmedim üstüne Big%20smile
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:29
Özer;

Diyemedin mi git sen onu 3 yaşındaki bebelere anlat diye...İndirmişmiş hey Allah'ım ya hiç güleceğim yoktu...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:26
Büyükmüş efsaneymiş falanmış filanmış başkanımız...Gerçektende abartı...
Ama bizim başkan çok makara adam.Ankaragücü maçından 1 gün önce antremandan çıkınca "Başkanım şu biletlere bi öğrenci indirimi falan yapıcakmısınız" dediğimde "İndirdikya yahu kombinelere alla allah" gibi bi cevap aldım kendisinden Tongue ...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:24
En iyi konuşanlar Vali Babamız ve Mithat Körler idi.Halil Başkanın konuşması bitmeyecek sandımTongue
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:21
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Açılışta konuşmaları yapan herkes ikide birde Halil ÜNAL'a Efsane Başkan diye bahsediyordu.

Benim bildiğim Efsane ; Olağanüstü kişiler, Geçmişten bugüne ismi söz edilen kişilerdir..

Halil ÜNAL ne yaparak efsane oldu acaba merak ediyorum..

Tek ve Gerçek Efsane Eskişehirspor .!!

O konuşma yapana bi çorba ısmarla seni beni bile efsane yapar...Smile

Gerçekten sinir bozucu durumdu...Büyük başkan sloganlarına bir kez bile eşlik etmedim bu arada...

Hem bilet fiyatlarından şikayetçiyiz hem de büyük başkan heee ??? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...Angry
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 13:44

Açılışta konuşmaları yapan herkes ikide birde Halil ÜNAL'a Efsane Başkan diye bahsediyordu.

Benim bildiğim Efsane ; Olağanüstü kişiler, Geçmişten bugüne ismi söz edilen kişilerdir..

Halil ÜNAL ne yaparak efsane oldu acaba merak ediyorum..

Tek ve Gerçek Efsane Eskişehirspor .!!
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 13:40

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla futbolcular dün izinliydi onlarda kendi isteklerine göre anemonda kalmış olabilirler

RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
sinanesk26 Liste gör
Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanesk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 13:10
Alıntı yapılan Boraes

Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan omerbihlar

Dün gece 01:00 civarı Haller'in orda Koray, Ahmet ve Selçuk denk geldi. O saatte orada ne yaptıklarını bilmiyorum ama iyi geceler dedik geçtik birbirimize. Acaba takım tesislerde kalmıyor mu?

Bende bunu söyleyecektim koca tesis yaptık ama futbolcuların ve teknik heyetin hepsi anemonda kalıyorlarmış.Bunun hakkında bilgidi olan varmı.

Bildiğim kadarıyla tesislerde futbolcularımız ve teknik kadromuzun odalarında eksiklikler varmış.Bir arkadaşım geçen Cuma günü tesislere hocamızı ve futbolcularımız için mobilyalar götürdüklerini söylemişti.
ben anemonun orda oturuorum bana hiç denk gelmedi bi topçu geçen sene kaldıkları odaları hala duruor tesislerde orda kalıyorlardır okulda orda olduıgu için arasıra gidioduk
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
  Alıntı özyurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:53

sezonu galibiyet ile açmak güzel olurdu. fakat herşeye rağmen savun istanbul ESES geliyor. birlik olalım arkadaşlar birlik. bu takım güzel işler yapacak bu sene. çok konuşulacağız çoook..

Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:03
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan omerbihlar

Dün gece 01:00 civarı Haller'in orda Koray, Ahmet ve Selçuk denk geldi. O saatte orada ne yaptıklarını bilmiyorum ama iyi geceler dedik geçtik birbirimize. Acaba takım tesislerde kalmıyor mu?

Bende bunu söyleyecektim koca tesis yaptık ama futbolcuların ve teknik heyetin hepsi anemonda kalıyorlarmış.Bunun hakkında bilgidi olan varmı.

Bildiğim kadarıyla tesislerde futbolcularımız ve teknik kadromuzun odalarında eksiklikler varmış.Bir arkadaşım geçen Cuma günü tesislere hocamızı ve futbolcularımız için mobilyalar götürdüklerini söylemişti.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır