eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 135>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 23:44

Yazıcı:Borcu İndirdik

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, divan kurulunda yaptığı konuşmada "Bir yılık görev süremiz içinde kulübün 26 milyon YTL olan borcunu, 21 milyon 500 bin YTL'ye indirdik" dedi..

Başkan Yazıcı, kulübün olağan divan kurulunda yaptığı konuşmada, yönetim olarak bazı medya kuruluşları tarafından özellikle transferler ve kulübün mali yapısı konularında eleştirildiklerini belirterek, kulübün durumunun herkes tarafından bilinmesi için toplantının canlı yayınlanması talebinin kendisinden geldiğini söyledi.

Özellikle alınan 4 Brezilyalı futbolcunun sürekli gündeme getirildiğini dile getiren Yazıcı, bu oyuncuların dönemin teknik heyeti tarafından belirlendiğini, daha sonra eski Bursasporlu Sedat Özden'den (Sedat 3) bu oyuncuları izlemesi istediğini, kendisine olumlu rapor gelmesi üzerine transferleri gerçekleştirdiklerini belirtti.

İbrahim Yazıcı, Brezilyalı 4 futbolcunun kulübe yıllık maliyetinin 2 milyon 590 bin dolar olduğunu belirterek, ''Bir yıllık görev süremiz içinde kulübün 26 milyon YTL olan borcunu, 21 milyon 500 bin YTL'ye indirdik. Bir önceki yönetimin transfer bütçesi 17 milyon 615 bin YTL idi. Bizim ise transfer bütçemiz 15 milyon YTL. Bir kısmı hariç, Bursaspor'a yakışan, göz dolduran futbolcuları aldığımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Uyum sorunu yaşadığını söyleyerek ülkesine dönen Adriano'nun sezona iyi başladığını, hatta Galatasaray maçında iyi bir futbol sergilediğini ifade eden Yazıcı, ancak bu futbolcunun bir sonra 2-1 yenildikleri Eskişehirspor maçında kötü oynaması nedeniyle ıslıklanınca gitme kararı aldığını bildirdi.

Yazıcı, stoper Leandro'nun sakatlandığını ve tedavi için ülkesine gittiğini anlatarak, Kirita'nın da sakatlığı nedeniyle Almanya'da tedavi gördüğünü, bu oyuncuların dönmesi ve ara transferde alınacak futbolcularla Bursaspor'un yeniden güçlü bir hale geleceğini anlattı.

Kahve köşelerinde yeni listelerin oluşturulduğu yönünde duyum aldıklarını, bundan da rahatsız olmadıklarını belirten Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Eğer birileri yönetime talip olmak istiyorsa demek ki biz iyi işler yapmışız. Neden geçen yılki kongrede kimse aday olmadı? Biz, her türlü eleştiriye açığız. Yanlışlarımız da vardır, bunları düzeltmeye çalışırız. Yine yönetim kurulunda çatlak olduğu konuşuluyor. Şu çok iyi bilinsin ki, yönetim kurulunda sıkıntı yok. Tüm yönetim kurulu olarak buradayız. Sadece Osman Çelik ameliyat olduğu için gelemedi. Hatta küçük bir nedenle istifa eden arkadaşlarımız da burada.''

-STAT KONUSU-
Bursa'ya yeniden yapılması düşünülen stat konusuna da değinen Yazıcı, mevcut stadın, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda olduğu gibi yıkılarak, yenileneceğini bildirdi.

Yazıcı, ''Çalışmalar son aşamaya geldi. Artık sadece ilk kazma ne zaman vurulacak, onu düşünüyoruz. Bu konuda medyaya da büyük görev düşüyor'' dedi.

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 23:16

13 taraftarımız gözaltına alındı

Bursa'da, Antalyaspor karşılaşması sonrası

Bursa'da, Antalyaspor karşılaşması sonrası futbolcuları taşıyan kafileye taş atarak 2 otobüs ve bir polis otosunun camını kırdıkları iddia edilen 13 Bursaspor taraftarı gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, dün Bursaspor-Antalyaspor karşılaşması sonrasında polis konvoyları eşliğinde Bursa'yı terk eden Antalyaspor'un A Takımı ve PAF Takımı'nı taşıyan iki otobüs, Kültürpark metro istasyonu alt geçidinin duvarının arkasından bir grup fanatik Bursasporlu taraftar tarafından taş yağmuruna tutuldu. Antalyaspor'un iki otobüsünün camları kırılırken, atılan taşlardan bir polis aracı da hasar gördü. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Spor Güvenlik Büro Amirliği'ne ait aracın camı kırılırken olayın azmettiricileri olduğu iddia edilen M.N. (35), M.E. (37), ve H.Y. (27) ile birlikte taş attıkları iddia edilen G.A. (16), M.G. (16), İ.İ. (18), V.K. (17) R.Y. (25) Ş.K. (18), U.C.Ş. (18) T.T. (16) E.A. (18), O.H. (15) merinos polis karakolu ekipleri tarafından yakalandı. Gözaltına alınan 5'inin yaşı küçük toplam 13 zanlı, 'mala zarar verme, kamu malına zarar verme, görevli memurun görevini engelleme, ve bu suçlara azmettirme' suçlarından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler, 'Biz terörist değil, Bursasporluyuz' diye konuştu. Zanlılardan çoğunun İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından idari olarak maça girmeme ve para cezalarının olduğu belirlendi. Olayı kınayan güvenlik güçleri, söz konusu taraftarların Bursa ve Bursaspor'a zarar verdiğini ifade ederek, gerçek Bursasporlu'ların Bursaspor'a destek vermelerini istedi.
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 17:44
Olaylardan sonra Bozüyük'te konuşulanlara göre 17 Ölü 144 Yaralı var deniliyordu ama kesin bir bilgi değil tabi.
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan ÇerkEs

güldürdün beni ne acımasıSmileo olayların içinde ben de vardım aktif olarak için rahat olsunWinkiyi okursan pkk lılar için nasıl bir ifade kullandığımı görürsün...ayrıca bunlar destan değil gerçekler...sana destan gibi geldiyse orasını bilemiycem..forumun iyice cılkı çıkmış..herkes söylenenlerden bir art niyet yada bir açık aramaya çalışıyor...sana öyle gelmiş...
arkadaşım gaziantep te ikamet ediyorum rtam sana cvp yazarken elektrik kesintisi oldu şimdi nihayet cvp yazabiliyorum.
yazdığın yazıyı hızlı okuduğum için sana sadece emin olmak için sordum. kusuruma bakma kimseyi yargılamak gibi bir niyetim yoktu.sadece böyle bir durum varsa burası yeri değil demek istemiştim o kadar. yinede özür dilerim senden. selamlarımla
Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:57
Antalyaspor, Bursa otobüsünde  !
Deplasmanda oynadığı Bursaspor maçının ardından statdan ayrıldığı esnada otobüsü taşlanan Antalyaspor kafilesi, şehirden Bursaspor takım otobüsü ile çıkabildi.

Maç sonrası Bursasporlu taraftarların saldırısına uğrayan Antalyaspor kafilesinin otobüsünde hasar oluştu. Camları paramparça olan otobüste iki futbolcu yaralandı. Camların kırılmasının ardından Antalyaspor kafilesi, Bursaspor otobüsüne alındı. Başka bir otobüs ile şehirden çıkabilen kafile Yenişehir Havaalanı'na gitti.

30.11.2008
Kaynak : İHA
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:41
Yakın Bi Bursalı arkadaşımdan aldığım bilgiye göre mezitlerde karşılanmış antalyalılar.baya bi ağır hasar almışlar..
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan ÇerkEs

aynen öyle emre kardeşim ..ama yinede üzüldüm yazdığım yazıya bu tip yorum yapılmasına...

bu arada bursalılar ne yapmış antalyalılara?

A takım ve paf takım otobüslerini taşlamışlar...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:36
aynen öyle emre kardeşim ..ama yinede üzüldüm yazdığım yazıya bu tip yorum yapılmasına...

bu arada bursalılar ne yapmış antalyalılara?

NeFeR//ESparta
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:30
Alıntı yapılan ÇerkEs

güldürdün beni ne acımasıSmileo olayların içinde ben de vardım aktif olarak için rahat olsunWinkiyi okursan pkk lılar için nasıl bir ifade kullandığımı görürsün...ayrıca bunlar destan değil gerçekler...sana destan gibi geldiyse orasını bilemiycem..forumun iyice cılkı çıkmış..herkes söylenenlerden bir art niyet yada bir açık aramaya çalışıyor...sana öyle gelmiş...

Zaten aksi olsaydı pkklıllara meclistekiler gibi GERİLLA LOL derdin...Smile

Dediğin gibi herşeyde birşey aramayalım...Ouch

Bu arada Bursaspor maçından sona Bursasporlular küçük kızın gözüne gelen taş haberinden sonra mı yapmışlar ki ? Yani bağlantısı var mı iki olayın ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 21:19
NeFeR//ESparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır