eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 01:01
Alıntı yapılan Murat Diri

Yok kardeşim biz görmedik zaten öyle telefon geldi daimi abiye onun adı geçiyormus diye Ersin kardeş yazmış ondan yani sende sürekli forumdasın ondan dedim
Siz ikiniz de yanlış anladınız heralde "KIZILCIKLI protestoya katılmadı bi hafta önce Hocamızın yanındayız diye mesajlar veriyordu" diye söyleniyordu ben de KIZILCIKLININ da katıldığını o söylemlerden Daimi Abinin haberi olmadığını söyledim yoksa size niye savundunuz yada sövdünüz diyemem herkesin münferit fikirleridir ben sadece yazılan bir şeye cevap verdim olay bu kardeşim neyse herşey olur forum burası ;)

Olmuş bitmiş uzatmaya gerek yok dıye dusunuyorum surda yazan 5 kısı var kı bu 5 kısı yıllardır aynı çatı altında omuz omuza bağırmış kişiler X kişilerin kızılcıklıya veya nefere laf atması yuzunden bırbırlerıne kusup darılcak degıller ..bizler boşuna DOSTA DÜŞMANA KARŞI demedik..uğraşanlarda emellerine ulaşamayacaklar..sorunlar var tümayında dedıgı gıbı düzelmeye devam ediyor ve gün geçtikçe tribunlerımız çok güzel oluyor..rıza hocada gıttı bakalım bundan sonra takımımız ıcın hayırlısı neyse o olsun ..Clap

murat abiminde dediği gibi burası forum herkes serbest..Wink

Senelerdir burdayız
kapalıda sağdayız
çekeriz bizler cefa ES-ES imin uğruna
yaptığınız planlar asla gerçekleşemez
yaşıyor savaşıyor KIZILCIKLI tükenmez..Clap
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 09:44
Yok kardeşim biz görmedik zaten öyle telefon geldi daimi abiye onun adı geçiyormus diye Ersin kardeş yazmış ondan yani sende sürekli forumdasın ondan dedim
Siz ikiniz de yanlış anladınız heralde "KIZILCIKLI protestoya katılmadı bi hafta önce Hocamızın yanındayız diye mesajlar veriyordu" diye söyleniyordu ben de KIZILCIKLININ da katıldığını o söylemlerden Daimi Abinin haberi olmadığını söyledim yoksa size niye savundunuz yada sövdünüz diyemem herkesin münferit fikirleridir ben sadece yazılan bir şeye cevap verdim olay bu kardeşim neyse herşey olur forum burası ;)
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 23:26

Kızılcıklı hocaya karşı yapılan yönetime karşı yapılan yani yapılan herşeye iştirak etmiştir.Fakat söylenilen başka birşeydir bizler sivas macına gittiğimiz zaman son dakikalar da Rıza istifa diye bağırmıştık ve Daimi abi ben Maviş yani bütün tribün liderleri vardı. Fakat Ersin ve Serdar sanırım biz daha yolda geri dönüyorken "KIZILCIKLI olarak Her zaman hocamızın arkasındayız" gibi söylemler de bulunmuşlar forumda ve Daimi abinin adını geçirmişler sanırım duyduğum kadarıyla akabinde KIZILCIK üzerine böyle söylenilmesi normal özellikle burada fforuma yazan KIZILCIKLI NEFER ALTES guruplara dahil arkadaslar fikirlerini münferit olarak belirtirlerse daha farklı olur yoksa herkes hocayı sevecek gibi bir olay da yok zaten yolda da Daimi abi "benim haberim yok kendileri yazmış" diye söyledi zaten böyle yaparak Daimi abi ve Tüm KIZILCIKLI'yı kapsatabilirsiniz bence böyle bir söylem olacaksa Tribün lideri gurup adına açıklama yapması daha doğru olur böyle şeyler de çıkmaz. Daimi abinin haberi yokmuş böyle bir olaydan zaten sivastan dönüyorduk yoldaydık o yüzden şahısları bağlar kendi düşünceleri Ersin ve Serdarın söyledikleri KIZILCIKLI gurubunu bağlamaz.Ama KIZILCIKLI&NEFER tribünde de protestoda da süperdi. Her geçen gün daha da iyiye gidiyor daha da iyi olacak.

İyide ben Sivas maçı henüz başlamadan bile Rıza hocaya sövüyordum abi :)
O kadroyu görünce sövmeye başladım. Maç sonuda istifa yazdım.

Önceden savunurdum evet. Ama savunulacak bir yeri kalmadıki. Sen karıştırıyor olma abim
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 13:53
biraz geç kaldım tribünümüz iyiydi fakat eksilerimiz var bunlarda düzelmeyecek şeyler değil herkezin yüreğine sağlık eses li kızılcıklı lar olarak abilerimizle beraber sağlam adımlarla hızla ilerlemeye devam edeceğiz...tümay
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 16:44

Kızılcıklı hocaya karşı yapılan yönetime karşı yapılan yani yapılan herşeye iştirak etmiştir.
Fakat söylenilen başka birşeydir bizler sivas macına gittiğimiz zaman son dakikalar da Rıza istifa diye bağırmıştık ve Daimi abi ben Maviş yani bütün tribün liderleri vardı. Fakat Ersin ve Serdar sanırım biz daha yolda geri dönüyorken "KIZILCIKLI olarak Her zaman hocamızın arkasındayız" gibi söylemler de bulunmuşlar forumda ve Daimi abinin adını geçirmişler sanırım duyduğum kadarıyla akabinde KIZILCIK üzerine böyle söylenilmesi normal özellikle burada fforuma yazan KIZILCIKLI NEFER ALTES guruplara dahil arkadaslar fikirlerini münferit olarak belirtirlerse daha farklı olur yoksa herkes hocayı sevecek gibi bir olay da yok zaten yolda da Daimi abi "benim haberim yok kendileri yazmış" diye söyledi zaten böyle yaparak Daimi abi ve Tüm KIZILCIKLI'yı kapsatabilirsiniz bence böyle bir söylem olacaksa Tribün lideri gurup adına açıklama yapması daha doğru olur böyle şeyler de çıkmaz. Daimi abinin haberi yokmuş böyle bir olaydan zaten sivastan dönüyorduk yoldaydık o yüzden şahısları bağlar kendi düşünceleri Ersin ve Serdarın söyledikleri KIZILCIKLI gurubunu bağlamaz.
Ama KIZILCIKLI&NEFER tribünde de protestoda da süperdi. Her geçen gün daha da iyiye gidiyor daha da iyi olacak.

Murat  siz sivastan dönerken daimi abiyi hiç aramadıysam 5 kez arayıp  rıza hoca başlığının hocadan çıkıp kişilerin adlarına kadar gittiğini söyledim..Eğer hocayla bizim aramızda bir problem yok ise ben buraya birşeyler yazacağım dedim ve yazdım ( üyeliğim donduruldu ) ...Senin yukarıda bahsettğin gibi  (( daimi abinin haberi yok değil vardı )) ancak o tabikide benim ne yazacağımı nerden bilsin ?  Fakat onun adı bir yerde geçince bende sonuna kadar savunmak zorunda kaldım..Ne yani sorulan acayip bir sorudan sonra bazı kendini bilmezlere evet siz haklısınızmı deseydim ?   Sende bilirsin ki benim için herzaman trübünler ikinci planda kalmıştır eskişehirspor önde gelmiştir..Aktiv olduğum 7 senede bile birkez olsun kimseyle ağız dalaşına girmişliğim yoktur...Ancak insanlar konu başlığına biz yazı yazınca hemen işin içine trübünleride çekiyorlar..Bizlerde mecbur cvp vermek zorunda kalıyoruz....Seni çok sever ve son yıllarda yaptıklarını hep takdir etmiş, arkasında durmuş birisi olarak  geçen pazar aldığım bir kararı  fazla uzatmadan bu konunun altına yazıp bitirmek istiyorum....

Geçen pazardan itibaren  Kızılcıklı trübünü  bıraktığımı herkezin bilmesini isterim....Bundan sonra bende herkez gibi sadece bir eskişehirspor taraftarı olarak stadtaki yerimi alacağım...Kim iyi birşey yapıyorsa bende orda olacaım.. 

ERSİN KONAK
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 14:30
Yok abi tabiki değil ben sadece konusulan konu hakkında bilgi vermek istedim.
Yoksa bu hafta stadda yaptığımız protestoyu herkes gördü ? bizi izlemeye devam edin :)
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 12:27

bizler sivas macına gittiğimiz zaman son dakikalar da Rıza istifa diye bağırmıştık ve Daimi abi ben Maviş yani bütün tribün liderleri vardı.

Reis sadece hocanın istifası yetecekmi, herşey düzelecekmi ?...

Bu haftaki tribün bu senenin en iyi tribünüymüş, gurbetten gönlümüzle katıldık, ağzınıza ayağınıza sağlık...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 12:02

Kızılcıklı hocaya karşı yapılan yönetime karşı yapılan yani yapılan herşeye iştirak etmiştir.
Fakat söylenilen başka birşeydir bizler sivas macına gittiğimiz zaman son dakikalar da Rıza istifa diye bağırmıştık ve Daimi abi ben Maviş yani bütün tribün liderleri vardı. Fakat Ersin ve Serdar sanırım biz daha yolda geri dönüyorken "KIZILCIKLI olarak Her zaman hocamızın arkasındayız" gibi söylemler de bulunmuşlar forumda ve Daimi abinin adını geçirmişler sanırım duyduğum kadarıyla akabinde KIZILCIK üzerine böyle söylenilmesi normal özellikle burada fforuma yazan KIZILCIKLI NEFER ALTES guruplara dahil arkadaslar fikirlerini münferit olarak belirtirlerse daha farklı olur yoksa herkes hocayı sevecek gibi bir olay da yok zaten yolda da Daimi abi "benim haberim yok kendileri yazmış" diye söyledi zaten böyle yaparak Daimi abi ve Tüm KIZILCIKLI'yı kapsatabilirsiniz bence böyle bir söylem olacaksa Tribün lideri gurup adına açıklama yapması daha doğru olur böyle şeyler de çıkmaz.
Ama KIZILCIKLI&NEFER tribünde de protestoda da süperdi. Her geçen gün daha da iyiye gidiyor daha da iyi olacak.
ClapClap
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2010 saat 11:55
Fakat söylenilen başka birşeydir bizler sivas macına gittiğimiz zaman son dakikalar da Rıza istifa diye bağırmıştık ve Daimi abi ben Maviş yani bütün tribün liderleri vardı. Fakat Ersin ve Serdar sanırım biz daha yolda geri dönüyorken "KIZILCIKLI olarak Her zaman hocamızın arkasındayız" gibi söylemler de bulunmuşlar forumda ve Daimi abinin adını geçirmişler sanırım duyduğum kadarıyla akabinde KIZILCIK üzerine böyle söylenilmesi normal özellikle burada fforuma yazan KIZILCIKLI NEFER ALTES guruplara dahil arkadaslar fikirlerini münferit olarak belirtirlerse daha farklı olur yoksa herkes hocayı sevecek gibi bir olay da yok zaten yolda da Daimi abi "benim haberim yok kendileri yazmış" diye söyledi zaten böyle yaparak Daimi abi ve Tüm KIZILCIKLI'yı kapsatabilirsiniz bence böyle bir söylem olacaksa Tribün lideri gurup adına açıklama yapması daha doğru olur böyle şeyler de çıkmaz. Daimi abinin haberi yokmuş böyle bir olaydan zaten sivastan dönüyorduk yoldaydık o yüzden şahısları bağlar kendi düşünceleri Ersin ve Serdarın söyledikleri KIZILCIKLI gurubunu bağlamaz.
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 23:33
Biz teşekkür ederiz Emre bey.
Bu konuda her zaman için yapıcı değilde yıkıcı eleştiri olduğu için artık inanın bizlerde bıktık.

Hep böyle olumlu eleştirilerin gelmesi dileğiyle...
Hoşçakalın.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır