eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 183>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:50
Alıntı yapılan Baba

Bölündük Fatih, ben sana ne diyeyim. Sen gökçe bir fidansın. Üstelik gönüldaşımsın, kardeşimsin.

Bölündüğümüzü gör yeter, görmezsen de canın sağ olsun, öperim gözlerinden kardeşim.

Alper Abi demokrasinin güzelliğide farklı görüşlerin olması herkes aynı görüşte olsa sorun olurdu.tekrar saygılarımla abi Smile

Kemal Abi başlığın geçmiş sayfalarını biraz göz gezdirirsen aptal olanları aydın olanları görebilirsin.Yazımda Atatürk ve Dinin istismar edilmemesini belirttim zaten.Siyasi görüşe dini inanca saygı olmalı herkesin ki kendine.... saygılar abi..

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:38
Bölündük Fatih, ben sana ne diyeyim. Sen gökçe bir fidansın. Üstelik gönüldaşımsın, kardeşimsin.
Bölündüğümüzü gör yeter, görmezsen de canın sağ olsun, öperim gözlerinden kardeşim.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:30
Alper Abi sivas olayı üzücü yalnız o olayda provakasyon olduğu düşüncesindeyim.Gerek olay tanıklarının ifadeleri gerekse sivasta olaydan 1 2 hafta önce meydana gelen gelişmeler o kadar basit bi olay olmadığını gösteriyor.kitap gazete internet gibi birçok kaynaktan araştırdım bu olayı böyle bi yargıya ulaştım.Bu konu çok geniş bi konu başlığın konusu değişmesin benim aziz nesine bakışım bu senin bakışın bu belki böyle bi konu açılır tartışırız doğrularımızı yanlışlarımızı görürüz ama bu başlık yeri değil diye düşünüyorum.saygılarımla Alper Abi... 
OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:21
evet diyenlere değil zaten lafım birazcık tarafsız düşünebilsen demek istediğimi anlardın. bu yapalıcak değişikliklerde çok  güzel maddeler var ama anayasanın içeriğini biraz oku bakalım ileride bizi nereye götürüyo. ayrıca hayır demek aydın insan olayım anlayışı da  değildir. din kutsal bi müessesedir kimse çıkarları için kullanamaz  bu yüzden laiklik çok önemlidir. mağlum ülkemizde insanlar din konusunda çok sömürüldü ve sömürülmeye devam ediyor. ayrıca atatürk ü savunan laikliği savunan insanları sizler dinsiz gibi görüyorsunuz biz camiye gitmiyormuyuz, biz oruç tutmuyormuyuz yada biz dini vecibelerimizi yerine  getirmiyormuyuz. bizim farkımız  heralde dile getirmeyişimiz.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:19
Sandığa gideceğiz, HAYIR diyeceğiz...
Nesin'in ''Aptal''ını anlayışla karşılamıyorsan; 2 Temmuz 1993'te 34 aydının yakılmasını da değerlendir bence... Biri hakaret öteki katliam!!!
Evet oyu kullanmakla mı Atatürkçü olunur? 90 yıl önce Kürt Teali'nin, İslam Teali'nin, Wilson Prensipleri Cemiyeti'nin uzantılarının olduğu şu topraklarda şükür Kuvvâcılar halâ var.....
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:10

Alıntı yapılan 26oldcity26

aziz nesin ne  mübarek bi insanmış

Aziz nesin %6o ı aptaldır hatta daha sonra düzelttiği şekliyle söyleyelim 1982 anayasasına evet diyenler aptaldır .Demokrasi diyoruz  düşünce özgürlüğü diyoruz kendi düşüncemizde olmayan insanlara aptal diyoruz.Referandum diyoruz  oyum evet hayır diyoruz ama çoğumuz değişen anayasa maddelerini bize ne kazandırıp ne kaybettirdiğini bilmiyoruz.Evet diyen yobaz cemaatci oluyor hayır diyen Atatürkçü Cumhuriyetçi aydın oluyor.Bu da yetmeyip karşıt görüşe aptal sıfatını yakıştırma hakkını kendimizde buluyoruz.Siyaset iyiyi kötüİİ; kötüyü de iyi gösterir diye ne güzel söylemişler.Aynı görüşte isen iyisin değilsin kötüsün.Hayır oyu kullanmakla Atatürkçü aydın olunmaz.Artık bırakın Atatürk'ü  Dini kullanmayı.%60 I aptal olan halk iyiyide kötüyede çok iyi bilir.

'Cesedim kadavra olarak kullanılsın.Dini geleneğe uygun biçimde gömülmek istemiyorum.' diyen bi insanın mübarekliği konusuna hiç girmiyorum.. 

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:10
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan

. Öcü olan ülkeyi İslami kurallarla yönetme hayalleri olanlardır.
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 22:03
Alıntı yapılan mermerciresit

yetmiş yıldır dindar insanlara öcü muamalesi yapmanın
 neticesidir bunlar hem sızma demeyelim egemenlik halka geçiyor.LOL
Ha işte şöyle yahuSmile Demokrasiyi falan karıştırmadan asıl niyetini bu şekilde açık açık yazın bizde ona göre ne yazacağımızı bilelim. Bu ülkede dindar insanlara öcü muamelesi yapılmamıştır. Öcü olan halkın dini duygularını istirmar ederek kendilerine siyasi ve maddi rant sağlayanlardır. Öcü olan ülkeyi İslami kurallarla yönetme hayalleri olanlardır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 21:42
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Sanki şuanda yargı bağımsızmış gibi yargı elden gidecek safsatası yapılıyor.Parası olan,dayısı olan işini görüyo.
Bu konuda son derece haklısın. Durumu Fethullan Gülen'in mahkemelerinden, ülkeyi yönetenlerin çocuklarının yargılanma sonuçlarından ya da yargılanamamasından gayet net görebiliyoruz. Hüseyin Üzmez de aklıma geldi birden.

deniz fenerini de ekleyelim ali abi. söylenecek çok şey var ama yeri burası değil. yanlız yaşadığımız şeylerden çıkardığım iki şey oldu birincisi hiç tereddüt etmeden hayır demek ikincisi aziz nesin ne  mübarek bi insanmış
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 21:22
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan enES26

1- anayasa mahkemesi üye sayısı arttırılacak üye sayısı 11 den 17 ye çıkacak )
şuan sadece sol ve darbe zihniyetine hizmet eden anayasa mahkemesi üyelerini seçilmiş bir hükümet üye atayarak azda olsa adil hale gelmiş olacak)
2- hsyk yapısı değiştirilerek burada üyelerin seçiminde sadece belli bir zümrenin hegemonyasından kurtarılarakl tüm hakim ve savcıların katılımıyla oylanarak seçimler yapılacak..
bunlar benim için yeterli sebepler EVET demem için..
  Yani diyorsun hakimler ve savcılar arasında zaten yeteri kadar adamı sisteme yerleştirdik, sıra yüksek mahkemelerde. Onları da ele geçirirsek önümüzde kimse duramaz. Taktikler son derece doğru. Bir de asker içine sızdınız mı o zaman Amerika'dan da şıhınız gelir, senaryo tamamlanır.
  yetmiş yıldır dindar insanlara öcü muamalesi yapmanın
 neticesidir bunlar hem sızma demeyelim egemenlik halka geçiyor.LOL
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır