eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Souleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 106>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
34EMR26 Liste gör
Yeni Yazar

Emre
Yer: Esk/İst
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 10:10
Youla genç sayılabilecek bir futbolcu. Yeni bir çıkış yapması çok kolay. Kariyerinin zirvesini yaşadığı Türkiye'ye uyum sorunu da yaşamaz. Eski günlerini bekliyoruz.
Anti Bizans!
Yukarı
43eses Liste gör
Yeni Yazar

ENGİN
Yer: KÜTAHYA
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 01:36

Bence bizde iş yapar bu adam. Tabii 2 yıldır türkiyeden uzak olduğu için takip edemiyoruz ama bence ligi ve türkiyeyi bilmesi avantaj. Kaliteli bir yabancı bence. Umarım bu yıl çoşar...

BİZANS FATİHİ ES-ES
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 00:38

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=42297 

bu link den imza toreni izlenebilir...
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 21:35
obsıyonu ferhat gıbı bızde degıl lılle takımında olucak ısterse toress ronaldo gıbı gol makınası olsun alamayız onlarda olur obsıyon
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 21:27
peki satis opsiyonu kimde ? cok iyi perforamans gosterirse seneye bonservisini alabilirmiyiz yoksa adamlar satmiyoruz bizde oynicak yeniden diyebilirlermi? mantik olarak para almadilarsa opsiyonu onlardadir gibime geliyor
Yukarı
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 21:07

lılle bu oyuncuyu bu sene netlestırıp karara baglıcak youlanın eskısehırdekı perfonmansı lıldekı oynama oynamamasını netlestırıcek yanı her mac bızı ızleyen fransız yonetıcıler ve teknık adamlar olucak eger bonservısı ıle alınsaydı suana kadar en pahalı transferımız olurdu buda bıze 3.7 trılyona felan mal olurdu bu demek oluyorkı 2 mılyon euro bu fıyata daha makbul edılen genc yıldızı parlak yada yerlı kalıtelı ortasaha alırdık dıye dusunuyorum ama bundada vardır bı hayır

Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 21:04
omer sadece arkadas haberi yanlis anlamis olay bundan ibaret ben izah etmeye calistim ama senin acıklaman daha net olmus Clap
Yukarı
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan Beaman

Alıntı yapılan h.tamer

Alıntı yapılan Beaman

Alıntı yapılan Sessiz

Ben Youla yı 1 yıllık kiralık aldık biliyordum ama ana sayfadaki haberde - Başkan Halil Ünal ise, sözlerine FİFA Menajeri Ceylan Çalışkan'a teşekkür ederek başladı. Başkan Ünal, " Sayın Çalışkan bizim hemşerimiz. Youla'nın bonservisini ücretsiz almamızda büyük rolü oldu. " dedi. - diyor.

Hocam orada bir yanlis anlama olmus az once estvde aciklamalari dikkatle dinledim baskan ucretsız bonservis derken kiralama bedeli olarak verilen parayi kastediyor, youlanın kulubune bir ucret odenmemis opsiyonlu olarak 1 yilligina kiralanmistir . kulubumuz sadece youlaya para odiyecektir.
ee o zaman nasıl 2 trilyona mal oluyor youla yıllık 2 trilyon alacak hali yok herhalde

Lilie e 2 trilyona mal oldu diyor haberde eskisehirspora degil dikkatli okursan anlarsin,  youlayi bjk den alirken 2 trilyon bonservis vermislerdi. eskisehirsporumuzdan bu takima diye bahsetcek halleri yok
arkadaslar 2 trılyon demıssınız sacmalamayın ya bız sadece youlaya odedık parayı buda 750 bın dolar cıvarı bı tutar klube kıralık olarak bonservıs ucretı odenmedı mesela oguza 100 mılyar odendı gsye kıralık olarak + oguzda yıllık belırlı bı mıktar alıcak lılle bu ucretı almadı bız sadece 1.2 trılyon felan youlaya odedık 2 trılyon ucurtmayın rakamı
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 20:50
Alıntı yapılan h.tamer

Alıntı yapılan Beaman

Alıntı yapılan Sessiz

Ben Youla yı 1 yıllık kiralık aldık biliyordum ama ana sayfadaki haberde - Başkan Halil Ünal ise, sözlerine FİFA Menajeri Ceylan Çalışkan'a teşekkür ederek başladı. Başkan Ünal, " Sayın Çalışkan bizim hemşerimiz. Youla'nın bonservisini ücretsiz almamızda büyük rolü oldu. " dedi. - diyor.

Hocam orada bir yanlis anlama olmus az once estvde aciklamalari dikkatle dinledim baskan ucretsız bonservis derken kiralama bedeli olarak verilen parayi kastediyor, youlanın kulubune bir ucret odenmemis opsiyonlu olarak 1 yilligina kiralanmistir . kulubumuz sadece youlaya para odiyecektir.
ee o zaman nasıl 2 trilyona mal oluyor youla yıllık 2 trilyon alacak hali yok herhalde

Lilie e 2 trilyona mal oldu diyor haberde eskisehirspora degil dikkatli okursan anlarsin,  youlayi bjk den alirken 2 trilyon bonservis vermislerdi. eskisehirsporumuzdan bu takima diye bahsetcek halleri yok
Yukarı
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2008 saat 20:44
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan bilecikes

forumda yazı yamaktansa okumayı tercih edenlerdenim. ama anlayamadığım birşey var. herkes youla'yı övüyor. youla son 4 sezonda ne yaptı haberiniz var mı?

2005-----------------Beşiktaş---------------12 maçta 2 gol
2006-----------------Fc Metz----------------16 maçta 1 gol
2006-2008---------Lille---------------------9 maçta 2 gol

açıkçası bu istatistikleri görünce ben umutsuzluğa kapılıyorum.

valla eskişehirde onu gezerken bi denk gelsede soylesem zaten türkçede biliyormuş...

""sen 4 senede 5 gol??? eses de 1 maçta 5 gol... ok??? :) ""

valla isterse gol atmasın adama 2 trilyon vermişler ya...
aksam aksam koparttın benı helal olsun ClapTongueTongueTongueTongueClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır