eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:50
Bana saysanıza abilerim Eskişehirspor başkanlığına aday olacak 10 kişiyi ? Konu açıklamaydı konuyu buralara getiren sizlersiniz, nereden nereye getirdiniz.Kızılcıklı yanlışın içinde falan değildir çünkü bu saatten sonra yönetim yapacağını yapmış bu durumda getirilebilecek en iyi hocayı getirmiştir.Bu saatten sonra takımın arkasında durma zamanı.Kısacası olan oldu ve bitti.Ayrıca açıklamada son zamanların en iyi kadrosu elimizde var deniliyor.Yanlış mı söylenmiş yoksa ben mi başka takımın futbolcularına bakıyorum? Bana göre bu ülkede hiç bir takımın yönetimi dört dörlük değildir.Ne yapıcaz hepimiz sırtımızımı çeviricez Bülent Uygun geldi diye ? Bu kadar kolay mı sevdayı satmak yarı yolda bırakmak ? Herkes gidicidir taraftar kalıcıdır ama artık anlıyorum ki taraftarda gidici olmaya başlamış.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:48
Alıntı yapılan eserkan26

Buyur bak at gözlüğü takmayan insanlar ne güzel görüyor doğruyu.

Alıntı yapılan Feryat

Sizin Bahsettiğiniz Klübün Sahipsiz Kalması Eskidendi Merak Etmeyin ! Eskişehirspor Klübü Bu Saatten sonra sahipsiz kalmaz 10 başkan adayı çıkartır. Burda Yönetime destek verenelrde olucaktırda biraz mantıklı bi şeyler söyleyin bari komik oluyor böyle ;)

bahsettiğin o 10 baskan adayı neden hazirandaki genel kurulda yoktu???
elbet birileri cıkar cıkmasına ama suankinden cokmu duzgun olur
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:41
Buyur bak at gözlüğü takmayan insanlar ne güzel görüyor doğruyu.

Alıntı yapılan Feryat

Sizin Bahsettiğiniz Klübün Sahipsiz Kalması Eskidendi Merak Etmeyin ! Eskişehirspor Klübü Bu Saatten sonra sahipsiz kalmaz 10 başkan adayı çıkartır. Burda Yönetime destek verenelrde olucaktırda biraz mantıklı bi şeyler söyleyin bari komik oluyor böyle ;)
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:38
Güzel kardeşim konumuz Bülen Uygun değil ki ben Serdarın söylediği bir şeye cevap verdim.

Konumuz Gaziantep maçında yönetime küfür ederken şimdi ne değiştide yönetimin arkasındayız oldu.

Konumuz bu.

Ayrıca nedir bu grupçuluk.Parti tutar gibi savunuyorsunuz.Eğer ortada bir doğru varsa taktir edilir.Yok bir hata varsada eleştirilir.

At gözlüklerinizi çıkartıpta savunma mekanizmanızı çalıştırın.Şuanda Kızılcıklı büyük bir yanlış içindedir.İnşallah en kısa zamanda bu yoldan geri dönülür.

Tek umudum Daimi Özdemirin bu gidişe dur demesidir.Çünkü onun kalbindeki Eskişehirspor sevdasını biliyorum.

NEFER
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:31
Alıntı yapılan eserkan26

Serdar , Bülent Uygun istifa etmeden 3-4 gün önce foruma yazıldı zaten Bülent Uygunun bizimle anlaştığı ve istifa edip bizimle anlaşacağı.Bunu yazanlardan biride benim.

O zaman herkes nerden biliyordu Bülent Uygunun istifa edip bize geleceğini.Kimse müneccim deyilki.Bize bilgi geliyor bizde burada paylaşıyoruz.

Sana kim dediyse yalan söylemiş.

Bülent Uygun bize gelmek için Bucadan istifa etti.
Bülent Uygun'u Kızılcıklı mı getirmiş acaba Smile
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:19
Serdar , Bülent Uygun istifa etmeden 3-4 gün önce foruma yazıldı zaten Bülent Uygunun bizimle anlaştığı ve istifa edip bizimle anlaşacağı.Bunu yazanlardan biride benim.

O zaman herkes nerden biliyordu Bülent Uygunun istifa edip bize geleceğini.Kimse müneccim deyilki.Bize bilgi geliyor bizde burada paylaşıyoruz.

Sana kim dediyse yalan söylemiş.

Bülent Uygun bize gelmek için Bucadan istifa etti.
NEFER
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:12
Alıntı yapılan esesozgur

İyide Bülent hoca maç kazandı maç kaybetti diye şerefsiz ilan edilmedi ki...Neden olayı maça bağladınız..Bülent uygun'un Eskişehirspor'a geliş tarzı etik bulunmadı insanlar tarafından...Maça çıksa ne olur çıkmasa ne olur içinde bulunduğumuz durumu değiştirecek mi?Tamam Bülent Uygun bir şahıs ama koskoca Eskişehirspor'u etkiliyor.
<FONT style=": #000000"> 

Neden siz karşı tarafın açıklamalarını 1. planda tutuyorsunuz.
Bülent Uyguna çok yakın bir şahısla konuştum. İstifa etme olayının bizimle alakası olduğunu sanmıyorum.
Ayrıca kendiside zaten bi açıklama yaptı. Şu dediğine sonuna kadar katılıyorum:

''Bizim ülkemizde antrenörler, menajerler, futbolcular kovulur. Ama istifa edemez.'' Harbidende öyle. Ettikleri an suçlu ilan edilirler.
Birkaç maça çıksın Bülent Uygun'a karşıda düşüncelerimiz olacaktır elbet.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:07
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Ben demedim diye bişey demedimki zaten.
Bak şahsi fikrimi soracak olursan yukarıda var. Onu bi oku baştan sonra bi zahmet. Yönetime ne zaman destek olduk? Allah aşkına bi söylermisin?
Şu ligde hangi takım yaptı böyle transferleri. Bu transferlerden sonra bile alkışlamadık. Belkide ortadaki yanlış burada.

Taşa takılıp düşseniz sorumlu Kızılcıklı.

İbb maçında 90+ desteği vereceğiz.

İyide güzel kardeşim yaptığınız açıklama ne o zaman.Sende o açıklamayı iyi oku.O açıklamayı okuduktan sonra yönetime destek olup olmadığınızı tekrar düşün.

Ayrıca Stadda Gültekin Güvensoy istifa diyenleri susturan kişiler şimdide yönetimin arkasındayız diyorlar.

Bizede sadece Hayırlı işler demek düşer.

Eskişehirspor taraftarı BÖYÜK BAŞKANIN verdiği kadar para veremez ama yanında duran ,birlik olan arkadaşlarına paradan daha değerli olan KALPlerini açar.

Aynı Murat Diri'ye açtıkları gibi.

Destek olmadık. Olmayıda denemedik.
Gerektiği yerde, gerektiği zaman protesto etmesini iyi biliriz sen rahat ol.

Yaşım her ne kadar küçük olsada abilerime göre, şunu söyleme hakkını kendimde buluyorum.

Önceleri Bizler Vardık.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:05
İyide Bülent hoca maç kazandı maç kaybetti diye şerefsiz ilan edilmedi ki...Neden olayı maça bağladınız..Bülent uygun'un Eskişehirspor'a geliş tarzı etik bulunmadı insanlar tarafından...Maça çıksa ne olur çıkmasa ne olur içinde bulunduğumuz durumu değiştirecek mi?Tamam Bülent Uygun bir şahıs ama koskoca Eskişehirspor'u etkiliyor.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2010 saat 17:04
Emre sende biliyorsun kardeşim. Son 2 haftada çıkan olumlu mesajlar 2 elin parmaklarını saymaz derecede...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,845 saniyede hazırlanmıştır