eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 107>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:34

Amigo Orhanı ön tarafta üst cama kim koyarsa en şık tasarım o olur düşüncesindeyim.. çok dikkat çekici olur..yan tarafta taraftardan bir kesit olanı göze daha hoş gelir.. logonun yeri herkesçe malum yan, arkada eğik çok hoş duruyor.. otobüsün arkasına fethi heperin kupa kaldırdığı nostalji foto hoş durur.. ön taraf alt kısma eskişehirspor yazısı olacaktır zaten..

bu tarz bir çalışma yapabilecek yeteneğim olsaydı düşünmeden başlardım...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:21
emre'ye katılıyorum sadelik her zaman en güzelidir...dünyadan birkaç örnek;

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:16
Alıntı yapılan ccigarr

Siyah otobüsün üzerinde küçük oynamalar yapılınca mükemmel olacak şu anda benim tercihim siyah hem sade hem göz alıcı eline sağlık Melih

En başta da dediğim gibi sade ama öz otobüsler her zaman için daha iyidir.
Fb'nin otobüse bakın birsürü resim futbolcu taraftar resimleri var cok karmaşık ve bence tamamiyle berbat.
Ama daha sade, logo ve takım ismi yazan bir de takımın simgesi olan birşey oldugu zaman daha şık duruyor.
Yukarıdaki siyah otobüste biraz daha oynama yapılırsa, şimşeklerin boyutu biraz daha küçültülüp, inceltilirse bence 10 numara olur.
Ayrıca otobüs böyle aynalı tarzda olursa daha güzel durur. Yani dışardan baktıgında içersi gözükmeyecek, otobüsün dışı parlak olacak, mat değil.
Anlatabilmişimdir inşallah derdimi (:
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:08
Siyah otobüsün üzerinde küçük oynamalar yapılınca mükemmel olacak şu anda benim tercihim siyah hem sade hem göz alıcı eline sağlık Melih
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:08
Yukarıdaki siyah çalışma çok güzel.Aralarında en beğendiğim bu tasarım oldu.Ama herkes zaman ayırıp uğraş veriyor onlarada kendi adıma teşekkür ediyorum.Daha net çalışmalar çıkmaz ise bu tasarım iyi oy alır diye düşünüyorum.
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 00:00
Alıntı yapılan nörones

buyrun arkadaşlar logo arkada şimşek tasarımlı

ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:58
hocam sen bu işi biliyon bir de şu şimşeği daha kırmızı tonda yaparsan tamamdır.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:54
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:53

birazda maziden fikir vermek açısından

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 23:52
Alıntı yapılan 26oldcity26

ekrem abinin çalışmasında ön üst cama sevdan bir ateş veya son kullandığımız türkiye haritasını koysak nasıl olur. türkiyenin her yerinden kırmızı şimşeklerin eskişehire odaklandığı

ön üst cam'da mutlaka ES ES yazısı olmalı.
nedeni : logo-şimşek-taraftar her iki yan panelde var, reklam veya efsane kişi koyulacaksa arka panelde olacak..geriye sembolümüz olan ES ES kalıyor sadece..
otobüs geldiğinde..
-ahaa es es'te geldi izlenimi verilsin..eskişehirspordan ziyade es es tabiri benim daha çok hoşuma gidiyor
sizin fikriniz nedir arkadaşlar ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır