eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 02:21
Yapilan icraate bakarak karar verilir. Kurumsallasma, tesislesme ve altyapi hedefleriyle ve buna bu yil Super Lig hedefini de koyarak cok guzel bir hava yakalanmasini saglayan dinamik bir baskanimiz var. Tek basina degil tabii ama ekibin basinda olan ve su anda kumandan odur. YK icinde fikir ayriliklari sezon basinda da olmustu ve ic muhalefete ragmen yine de yilmadan gorevini surduren bir baskana bence bu donemde destek sart. Eger fikir ayriligi (kim hakli kim haksiz demiyorum, ikisinin de hakli oldugu konular vardir) birarada calisilmayi engelliyorsa, ikinci baskan istifa eder, sezon sonunda da yeni kongre oncesi kendi grubunu kurar, secime gidilir, o zaman secilirse o gecer. Kulubun menfaatleri su anda bunu gerektiriyor. Hizmette yaris ve rekabet her zaman guzeldir. Zamanlama olarak bu konunun devre arasinda netlesmis olmasi da aslinda fena degil. Bu zamana kadar sabrettigi icin sayin Cakirgöze de tesekkur etmek lazim o zaman, ama iyilikler nasil olsa unutulmaz, fikir ayriliklari da her zaman olabilir, kulubun menfaatleri icin, ayrilik kacinilmaz gorunuyor.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 01:55
taraftar olarak iki tarafida desteklememek lazim, vericegimiz tek mesaj ne isiniz varsa sezon sonu kongrede cozun olmalidir. ridvan cakirgozun aciklamalari cok talihsiz bir zamanda, talihsiz sekilde gelmistir. umarim iki taraftan biri bunun takima zarar vereceginin farkina varip durumu sezon sonuna kadar sineye ceker. ellerinde bu kadar iyi bir takim varken birbirlerine dusmeleri cok komik. amacin reklam oldugunuda dusunmuyorum sonucta sampiyon olursak en buyuk reklami o gun yapmis olacaklar. sonrasinda alilar bi kongre karari orda kapisirlar kozlarini ama boyle basindan atmak taraftari bolmeye calismaktan baska birsey degil.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 01:07
Alıntı yapılan AtesUlker

Sayın Moderatör,
  Bu bölümü baştan sona kadar okudum.Çok üzüldüm.Hiçbir bölüm beni bu kadar üzmedi.Olanı biteni okuyunca şaşırmadım.Ama üzüldüm.Hiç bunlar yazılmasaydı ve bizim hi,ç haberimiz olmasaydı ve hiç üzülmeseydik...En fazla da neye üzüldüm?Kalplerimizde müstesna bir yeri olan,hasretle aramıza dönmesini beklediğimiz,her zaman sevgi ve saygı ile andığımız,hakkında yazılar ve şiirler yazdığımız,her zaman çok değer verdiğimiz Amigo Orhan uzun yıllardan sonra suskunluğunu bitirdi.Ama konuşması çok talihsiz bir zamana denk geldi.
      Sayın Moderatör,
      Eskişehirsporun çıkarları açısından bu bölümün kilitlenmesini öneriyorum.Ben de kırıcı olmamak için başka birşey yazmıyorum.

+1965 Clap
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 00:59
  Sayın Moderatör,
  Bu bölümü baştan sona kadar okudum.Çok üzüldüm.Hiçbir bölüm beni bu kadar üzmedi.Olanı biteni okuyunca şaşırmadım.Ama üzüldüm.Hiç bunlar yazılmasaydı ve bizim hi,ç haberimiz olmasaydı ve hiç üzülmeseydik...En fazla da neye üzüldüm?Kalplerimizde müstesna bir yeri olan,hasretle aramıza dönmesini beklediğimiz,her zaman sevgi ve saygı ile andığımız,hakkında yazılar ve şiirler yazdığımız,her zaman çok değer verdiğimiz Amigo Orhan uzun yıllardan sonra suskunluğunu bitirdi.Ama konuşması çok talihsiz bir zamana denk geldi.
      Sayın Moderatör,
      Eskişehirsporun çıkarları açısından bu bölümün kilitlenmesini öneriyorum.Ben de kırıcı olmamak için başka birşey yazmıyorum.
Ateş Ülker
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 00:33
Rıdvan Çakırgözün açıklamaları hatadır ama bu hatayı en başta Hatipoğlu yapmıştır !

Şimdi gördüm hatalar zincir gibi geliyor :( Şimdide Orhan Erpek :(
Bu gidişat hiç iyi değil.
Bi mahalle karıları gibi terlikte kavga etmediğimiz kaldı!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:50
keşke ortalık bu kadar toz duman iken Amigo Orhan bir tarafta yer alıcı açıklamalar yapmasaydı. herkesin olayları farklı açılardan yorumlayıp, bir çok spekülasyonun yapılabileceği bir ortamda bence hoş olmadı. ki biz taraftarlarında şu aşamada ağır yorumlar yapmadan, serinkanlılıkla gelişmeleri izlememiz gerekiyor. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:19
Kim haklı kim haksız olayları ve gerçekleri taraftar bilmediği için yorum yapamayız ama şu durumda Çakırgöz'ün istifa etmesi gerekir eğer birşeyleri düzeltmek veya eleştirmek istiyorsa yeni bir yönetim kurar ve Hatipoğlu'na karşı durur ama bir yönetim içerisinde bu şekilde ayrı gayrı olmaz..Çakırgöz'ün derhal istifa etmesi gerekir.Ve kimsede Eskişehirspor üzerinden oyunlar oynamasın yanlış olursa ikisinin de bir daha kulüpte yeri olmaz!! 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:11
Bizden daha kötü yada daha iyi durumda olanlar bizi ilgilendirmez.Bizi şahıslar ilgilendirmez.
Bizler Eskişehirspor için olumlu davranışlar sergileyenleri takdir etmesini,olumsuz davranışlarda bulunanları da takdir e şayan bir biçimde haddini bildirmesini biliriz.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:10

Amigo Orhan'ın konuşmasıyla bu olayların denk gelmesi tesadüf mü acaba? Amigo Orhan bu şehirde başkandan da validen de daha önemli bir kişi.Eğer yönetimi destekliyorsa o yönetim doğru işler yapıyodur demektir(en azından tesisleşme bakımından)..

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:04
antalyaspor rasıt hoca ve ahmet suphı hocayı gönderıyor genel menejer tayfun turkmen ısmı cısmı bellı değil umit turmusun yardımcısı yuksel yesıl ova dıye bırı onun hakkında gelen sey kulağımıza sezon bası  kahramanmaras sporda multescu ıle beraber klubu yağmaladığı komısyon aldığı tayfun turkmenın bır numaralı komısyoncu olduğu bunlar su an ayyuka cıkmıs meseleler bu takımmı sampıyon olacak ben sıze soruyorum sızden daha kötu durumda olanlar var
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır