eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 18:48
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan ermanka26

Alıntı yapılan guessman26

Kimseye zorla kombine satılmıyor bunu kulüp için destek olarak düşünenler kombine alsın.Kar veya zarar yapıcam diye kombine alanlar almasın bilet fiyatlarının düşmesini beklemeleri daha iyi olur o zamanda böyle tartışmalar yaşanmaz o zaman maça gelirler sorunda olmaz.

Herhalde kombine bilet almamışsınız.

Bizim derdimiz verdiğimiz fazla para değil.Resmen kandırıldık.ne özür var ne bir şey.

Ayrıca önümüzdeki sene için daha fazla kombine satabilelim diye söylüyoruz bunu bu gidişle kimse almaz kombine.Ayrıca herkes takımı çok sevdiğinden almıyor kombineyi bunun yanında nasıl olsa her maça gitmek istiyorum bari biraz daha ekonomik olsun hem de klüp kazansın diyen taraftarımız alıyor.(fanatik olmayan taraftarlarımızı kastediyorum)

Hem erdimiz fazla para değil diyorsunuz hem de resmen kandırıldık diyorsunuz. Madem sorun maddi yönden değil, hangi açıdan kandırıldık, anlayamadım...

Ayrıca neden kandırılalım ki? Dediğiniz gibi her maça gidiyoruz. Kombinemizi alalım, her maç bilet sorunuyla karşılaşmayalım, hem de kulübümüze bir nebze fayda olsun diye aldık kombinemizi. Belki yönetim bu şekilde indirimlere gittiğinde kombinesi olanlar fazla para veriyor gibi görünebilir ama ben şikayetçi değilim fazla para vermekten. Ne yapalım, bu bilet fiyatlarıyla şehir havaya girseydi, tribünleri doldursaydı yönetim de böyle yapmazdı ama şampiyonluğa oynuyoruz, iyi de gidiyoruz, tribünlerimiz dolmuyor. Ben de biraz şikayetçiyim ama ne yapalım...

Hocam sen ben için önemli değil dediğin gibi.Ama çekirdekçi diye tabir ettiğimiz kesim kandırıldıklarını düşünüyor.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 18:35
Bu seneki kurulan kadro, alınan başarılı sonuçlar, devre arası yapılan ligimizin üstünde transferler, takımımızın şuan ki sıralamadaki yeri. Bu güne kadar hep isteyipte yapamadığımız şeylerdi. Şimdi hepsi var biz oturduk klavye başında biletler ucuzlasın. Şu topcu alınsın bu topcu alınmasın. Yönetim bıraksın biz yönetelim takımı ne dersiniz. Ayda 2 maç yapılıyor kendi sahamızda ve 15 ytl olsa bile 30 ytl yapıyor. Eminim ki bu klavye başında kovboyluk yapan arkadaşlar her gün bir paket sigara içiyor. 3 ytl olan sigara en az 10 günde 30 ytl yapar. Deplasmana giderken bedava otobüs iste maça girerken bedava bilet iste 15 ytl yi çok gör canından çok sevdiğin ES ES ine. Herşeye bahane bul. Peki biz taraftar olarak ne yapıyoruz ES ES imin maç bileti haricinde.11 yıllık özlemin biteceği bu senede biraz da biz fedakarlık yapsak diyorum. Benimde kombinem var 1965 liler den ama hiç kocunmuyorum. Kombinemi alırkende kar amaclı değil takımıma destek amaçlı aldım biletimi. Lütfen bilet fiyatları artık konu olmasın. Simit satarak maca giren evinin rızkını mutfak masrafını kesip ES ES imin maç biletini alan hiç gocunmuyor. Sadece takımım kazansın destek olatım diye parasını verip maca giriyor gıkı çıkmadan. Sevgi fedakarlık ister, özveri ister seviyorsak ve başarılı olmak istiyorsak ayda 30 ytl yi çok görmüyeceğiz ES ES imden. Yönetimde macına göre zaten bilet fiyatlarını ayarlıyor. O zaman tartışmak neden onu anlamıyorum. Ucuzlatıyorlar neden ucuzladı ucuzlatmıyorlar neden ucuzlamadı. Kime nasıl yaranılır bilmem. 
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 17:58
Yıkıcı değil yapıcı olalım.Yönetimi yerden yere vurmayalım.Ne yapalım bazı taraftarlarımıza 15 lira çok geliyor doğrusu 10 lira olmlıydı ve hiç değiştirilmemeliydi bence.Başımızda kurumsallaşmaya önem veren bir yönetim var uzun zamandan beri.Bu hatalar onlara da tecrübe katıyor.Bu konu üzerinde her 2 tarafında onayını alacak bir yöntem bulunabilir.Fiyatların 2-3 maçta düşmesini abartmamak lazım fazla.Hakikaten öldürücü bir soğuk var ayrıca TV veriyor maçı hele bir takım böyle gitmeye devam etsin şu GBB ve Mardin maçlarını alsın Malatya maçında  fiyatlar yine 15 lira olacaktır ve stad ful dolacaktır o maçta kazanıldığında Antalya maçında stad almayacaktır taraftarı.
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 17:35
Alıntı yapılan ermanka26

Kimseye zorla kombine satılmıyor bunu kulüp için destek olarak düşünenler kombine alsın.Kar veya zarar yapıcam diye kombine alanlar almasın bilet fiyatlarının düşmesini beklemeleri daha iyi olur o zamanda böyle tartışmalar yaşanmaz o zaman maça gelirler sorunda olmaz.

Bizim derdimiz verdiğimiz fazla para değil.Resmen kandırıldık.ne özür var ne bir şey.

Ayrıca önümüzdeki sene için daha fazla kombine satabilelim diye söylüyoruz bunu bu gidişle kimse almaz kombine.Ayrıca herkes takımı çok sevdiğinden almıyor kombineyi bunun yanında nasıl olsa her maça gitmek istiyorum bari biraz daha ekonomik olsun hem de klüp kazansın diyen taraftarımız alıyor.(fanatik olmayan taraftarlarımızı kastediyorum)
     Kombinem var çıktığı gün 1965 liler tribününden 500 ytl ye kombinemi aldım.
Ben yönetimin taraftarı kandırmak için bu fiyata kombine sattığını zannetmiyorum.Yönetim sezon başında bir hedef belirledi.Fiyatları açıkladı.Biz kombinelerimizi 400 ytl ye alıyorduk son hafta Sergen transferi gerçekleşti ve kombineler 500 ytl ye çıktı hiç kimse caymadı.Mustafa Akgören yönetime 1965 liler tribününün parasını peşin olarak ödedi.Şimdi kandırıldıkmı biz??Biz bu kombineleri alırken ileride bilet fiyatları düşecek diye bir düşüncemiz olmadı olmazda sadece bu sene hedefe bu kadar yaklaşmışken bizimde çorbada tuzumuz bulunsun istedik bunu böyle düşünenler zaten bu durumdan şikayetçi değil amacımız sadece takıma ve yönetime destek olmak.Destek olmak isteyen, durumu olan ve bu sene kombine alan herkes seneye ne kadar olursa olsun yine kombinesini alacaktır.Bu benim düşüncem kandırıldığımızı asla düşünmüyorum.Bizlerinde destek olması gerekiyor. 
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 17:30
Alıntı yapılan ermanka26

Hem erdimiz fazla para değil diyorsunuz hem de resmen kandırıldık diyorsunuz. Madem sorun maddi yönden değil, hangi açıdan kandırıldık, anlayamadım...

Ayrıca neden kandırılalım ki? Dediğiniz gibi her maça gidiyoruz. Kombinemizi alalım, her maç bilet sorunuyla karşılaşmayalım, hem de kulübümüze bir nebze fayda olsun diye aldık kombinemizi. Belki yönetim bu şekilde indirimlere gittiğinde kombinesi olanlar fazla para veriyor gibi görünebilir ama ben şikayetçi değilim fazla para vermekten. Ne yapalım, bu bilet fiyatlarıyla şehir havaya girseydi, tribünleri doldursaydı yönetim de böyle yapmazdı ama şampiyonluğa oynuyoruz, iyi de gidiyoruz, tribünlerimiz dolmuyor. Ben de biraz şikayetçiyim ama ne yapalım...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 17:04
Alıntı yapılan mehmet26eses

benim için bilet fiyatlarının düşüp düşmemesi fazla önemli değil herhalükarda alırım kombinemi ama işte benim zihniyetimde olanlar oldugu gibi karşıt zihniyette olanlarda var.yönetimin bu işe artık bir çözüm bulması gerekiyor hersene aynı olay.süperlige çıktığımızda sıradan klublerden farkımız olmalı diyorsa yönetim bu işe sene sonunda net bir çözüm bulmalı.yoksa 2 senede bir ekonomik kriz,günü kurtarma çabalarıyla yüzyüze kalırız Allah muhafaza.

Gerçekten de haklısınız.Biz bu şekilde yerli yersiz bilet fiyatlarını değiştirirsek,normal kulüblerden ne farkımız kalır? Biz gerçekten de her yönden bütün kulüblere örnek olmak istiyorsak,önce bunu kararların uygulanması aşamasında ne kadar gerçekçi olduğumuzu gözden geçirerek başlayabiliriz. 
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 16:58
benim için bilet fiyatlarının düşüp düşmemesi fazla önemli değil herhalükarda alırım kombinemi ama işte benim zihniyetimde olanlar oldugu gibi karşıt zihniyette olanlarda var.yönetimin bu işe artık bir çözüm bulması gerekiyor hersene aynı olay.süperlige çıktığımızda sıradan klublerden farkımız olmalı diyorsa yönetim bu işe sene sonunda net bir çözüm bulmalı.yoksa 2 senede bir ekonomik kriz,günü kurtarma çabalarıyla yüzyüze kalırız Allah muhafaza.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 15:34
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Seneye Süper Lige çıkarız yine kombine satılır. Bilet fiyatları sonradan yine düşer. Ondan sonraki senede başka yönetim gelir. Bilet fiyatları düşmeyecek der kombine alın der, yine kombine satılır, sonradan onlarda düşürür, bu işler böyle :))

Çok haklısınız ama bizler kulübe yardım olsun diye kombine alıyoruz.Yönetim mecburiyetten bilet fiyatlarını düşürmek zorunda kaldı.Kombinelerin tamamı satılsaydı veya taraftarımız gereken ilgiyi gösterseydi bilet fiyatlarıda düşmezdi.İş o hale geldiki takım şampiyonluğa gidiyor ve  yönetim taraftarın desteğini almak için bilet fiyatlarını 5 ytl'ye düşürdü.
kalender
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 15:18
Seneye Süper Lige çıkarız yine kombine satılır. Bilet fiyatları sonradan yine düşer. Ondan sonraki senede başka yönetim gelir. Bilet fiyatları düşmeyecek der kombine alın der, yine kombine satılır, sonradan onlarda düşürür, bu işler böyle :))
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 15:13

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır