eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:36
ALLAH o günleride gösterir inşALLAH
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:08
Alıntı yapılan WaLe

Dünya gözüyle canlı canlı bir Beşiktaş galibiyeti gördüm ya gözü açık gitmem gayri..

Eyvallah Efsane....
Barcelonayı yenince söylersin  Wink
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:05
Alıntı yapılan ESGURBET

Birde daha onceki sayfalarda gormedim atlamis olabilirim hic kimse hakemin quaresma yi ikinci sariyi veremedigini gundeme getirmemis benmi yanlis gordum?
Doğru gördünüz...hatta q7 ilk yaptığı hareketin aynısını yaptı.Ama hakemin gücü yetmedi ikinci sarıdan kırmızıyı göstermeye...Angry
Yukarı
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:04
http://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/Default.aspx?Query=mailsen   LUTFEN ARKADASLAR... bu hurriyetin adresi kendini bilmez gariban yazarin camiamiza yapmis oldugu ukalaligin hadsizligin hesabini medeni cercevede soralim ... tesekkurler.
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:02
dikkatinizi çektimi biz gol atınca diğer spikerin hiç sesi çıkmadı. melih şendil devam etti
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 15:01
Alıntı yapılan ESGURBET

Birde daha onceki sayfalarda gormedim atlamis olabilirim hic kimse hakemin quaresma yi ikinci sariyi veremedigini gundeme getirmemis benmi yanlis gordum?

Aynen abi 2. sarıdan gitmesi lazımdı ama çoğu yorumcu İlk yaptığı hareketin direk kırmızı olduğunu söylediler.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:53
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:49
Bir sitede dünkü maçla ilgili yorum yapan bir bjklinin söyledikleri...

" tebrikler es-es , Bir tek futbolcunun üzerine oyun kurarsınız, karşınızda top oynamayı bilen bir ekibe kaybetmeye mahkumsunuz. Q7 nin üzerine bu kadar yük bindirmenin anlamı yok. Adamı 3 kişi marke etti ki bunlardan biri maçın adamı Dede ydi. Adam sildi oyundan resmen Q7 yi "
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:27
Geçen haftaki Hürriyet Gazetesinden...

Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 14:06
Alıntı yapılan WaLe

Dünya gözüyle canlı canlı bir Beşiktaş galibiyeti gördüm ya gözü açık gitmem gayri.. Eyvallah Efsane....

abartmayalım,sadece beşiktaşı yendik.benim için önemli olan iyi futbolla yenmemiz.
FOREVER-ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır