eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 01:11
penaltı pozisyonunu nasıl görmüş hakem şaşırdım hiçbirşey yok.görmesi çok zor.penaltı sırf adam kendini yere attı diye verilen bir karardır.kırmızı kartta ağırdır.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 01:09
önce sivas maçı son dk hatası 2 puaan gitti...bugünde penaltı ve kırmızı kart...napmaya çalışıyosun be adam..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:12
Tamam hata yapabilir gayette normal önemli olan kazanmak hatalarından ders çıkartmasını öğretmek.Belki yeri yanlış ama pozisyon antremanı denilen birşey var.3 maçlada hiç birşeye karar verilmez haftayada çıkıp 2 gol atsa kahraman yaparsınız.Orası onun mevkisi değil diyorsunuz ama ne diyoruz diegoya forvet oynasın Mehmet Yıldız yerine bekleyin görelim.Bakarsınız alper gibi parlayan bir sağ bekimiz olur.Birazcık sabır olmassada olmaz.Hiç mi tahammül etmedik Ümitlere,Ferdilere,Cenk e kazanmak her zaman daha zordur kaybetmekten birazcık sabır eleştirceksekte güzelce eleştirelim.Clap
Yukarı
Mehmet Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet Öztürk
  Alıntı Mehmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:05
Alıntı yapılan alpayt1

bugün oynadığın kötü oyunla beraber, gördüğün kırmızı kart neticesinde bugün takımımız ziraat Türkiye kupasından yenilip,elenseydi acaba sana ne gibi eleştiriler gelirdi çok merak ediorum.
(bkz: kapak)
(bkz: amip)
(bkz: terbiyesiz)
(bkz: hain)
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:05
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.
Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

Allah akil fikir versin... baska ne denilebilinirki....  
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:57
Alıntı yapılan alpayt1

bugün oynadığın kötü oyunla beraber, gördüğün kırmızı kart neticesinde bugün takımımız ziraat Türkiye kupasından yenilip,elenseydi acaba sana ne gibi eleştiriler gelirdi çok merak ediorum.

Gerçek Eskişehirspor taraftarı formasını terleten hiçbir futbolcuya hakaret etmez merak etmeyin. Siz kötü performans gösteren her futbolcunun sayfasına kusmayı kendinize bir amaç edinmişsiniz, yazık.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:49
Yukarı
Mehmet Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet Öztürk
  Alıntı Mehmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:13
alpayt1, senden nefret ediyorum;
elde patlayan el bombasının vücut bulmuş halisin;
yazdığın her cümleyi okuduğumda, bırak eskişehirspor'u, hayattan nefret ediyorum.
düşmana gerek yok, sen yetersin cümle aleme.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:00
2 maç.la adam gözden çıkarılmazki,tercih edildiyse hangi kriterleri göz önüne alındı bu irdelenmeli.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 22:51
3 macla kotulense eyvallah, klasik turk taraftari deriz geceriz de adami elinde olmayan seylerden dolayi, dogum yerinden dolayi suclamaya gercekten diyecek bir sey bulamiyorum. bu kisi bunu ilk defa da yapmiyor, anladigim kadariyla gercekten trabzon'daki herkesin kotu oldugunu dusunuyor. bu kafa yapisina sahip insanlar icin gercekten uzuluyorum. umarim bir gun beyin nakli bulunur.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır