eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:52
kim takar seni ? :) 
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
  Alıntı haydibastıresesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:47
kim takar ETB'yi.
Bülent Uygun'a Tam Destek !
Kalelerde eselim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 03:13
Keşke bir asker selamına iki tatlı söze kanmayıp da azıcık basında yazılan ve çizilenleri okusaydınız da birazcık endişe duysaydınız...Burada kimseyi suçlamadık,basın zaten bunların hepsini yazdı-(yor)..Biz hatırlatıyoruz...

Umarım B.UYGUN hoca elde edemeyeceği başarıları burada elde eder...O elde ederse bizler mutlu oluruz,zaten bizim isteğimiz budur...En çok bizler seviniriz...Ben takıma aşığım,rengine aşığım onun için statdayım,bazen de deplasmanda...Benim için hoca işini yapsın yeter...Onun benim ve bizlerin alkışına ihitiyacı yok...Aldığı paranın hakkını versin yeter...Kazanan her zaman haklıdır der susmasını biliriz...

Ama olurda endişe duyduğumuz şeylerde gerçekleşirse (Allah göstermesin onları) ben burada sayıca sözü edilen 20 kişinin yanında sizleri de görmek isterim...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 01:35
  Her zaman destek hep destek , tam destek diyoruz ama küme düşme potasında olmamıza rağmen birbirimize kenetlenmiyoruz , zaman kenetlenme zamanı ağalar beyler Wink
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 01:21
Alıntı yapılan şeymapelin

Alıntı yapılan mecek

.....göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime....
Ya Ali Abi güldürdün beni. Forumda görürsünde, stadda nasıl göreceksin?Şurada kaç senedir kaç bin mesaj yazdın.Bir maça gelmedin.Ankara bir adım yol be abi. Buralardan destan yazıyorsunda bide icraat yap.Sahi abi sen hayatında maça gittin mi?(Kusura bakma abi)

Bu Nasıl Bir Yazı Öyle Alay Eder Gibi Kusura Bakmayın Ama İnsanların Gecim Güclerinle Alay etmek Kimseye Fayda Getirmez Heleki Kücük Düşürücü Yazılar Hic Yakışmaz Ali Abimiz Binbir Türlü Güclüklerle Ayakda Durmaktadır Biraz msjınıza dikat edin Pek cok insanımız Var Maclara gidemeyen ama yürekden esesli .
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:55
ya bırakın bu konuyu artık olan olmuş eses e zarar verir bundan sonra  artık bu başlıgı görmek istemiyorum dürüstlük abideleri
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:47
Alıntı yapılan mecek

.....göreceksek bu forumda ve stadda o 20 kişiyi her zaman göreceğime....
Ya Ali Abi güldürdün beni. Forumda görürsünde, stadda nasıl göreceksin?Şurada kaç senedir kaç bin mesaj yazdın.Bir maça gelmedin.Ankara bir adım yol be abi. Buralardan destan yazıyorsunda bide icraat yap.Sahi abi sen hayatında maça gittin mi?(Kusura bakma abi)
laila
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:43
Abiler napıyorsunuz ya bölündüğünüzün farkıdasınızdır umarım.Gayeyi unutup kişilere geçmişsiniz.Zararlı çıkarız bu durumdan..Görüşlere saygılı olalım ve zamanın akışına bırakalım çünkü birbirimizi yememizin hiç birşeyi değiştireceği yok bunu hepimiz biliyoruz...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:42
Alıntı yapılan binbaşı

Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. Başkan, yönetim ve taraftar destek veriyor.Ama Rıza Hoca' nın tesislerde çay ısmarladığı arkadaşlar Bülent Hoca daha göreve başlamadan adamı yerin dibine sokuyorlar.Lütfen sakin olalım.
Ne Suat Beyin dediğine %100 katılıyorum nede sizin dediğinize. Taraftarım ve destek vermiyorum bu kararlara. Benim gibide epey taraftar vardır kanmca, en azından 20 var + 1 oldukmu 21...
Bu arada tesislerde çay ısmarlananlardan değilim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 00:37
Alıntı yapılan binbaşı

Alıntı yapılan scetintas

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...

İşte asıl problem bu.Suat Bey ve arkadaşları kendilerini Eskişehirspor camiası sanıyor.Hepsi 20 kişi bunların. Başkan, yönetim ve taraftar destek veriyor.Ama Rıza Hoca' nın tesislerde çay ısmarladığı arkadaşlar Bülent Hoca daha göreve başlamadan adamı yerin dibine sokuyorlar.Lütfen sakin olalım.
kusura bakma baturay ama biz iki kişide olsak 20 kişide olsak gerçek eses liliği savunmak ve korumak görevimizdir.ahlaksızlığa,şerefsizliğe,kolayca adam satıcılığına karşı mücadelemizi tek başımıza kalsakta savunmak zorundayız.çünkü biz 1965 ruhunu muhafaza etmekle kendimizi görevli ve yükümlü hissediyoruz.

kusura bakma ama sizin gibi sonradan görme,eses ruhundan uzak kişilerin esesliyiz demesi bizim için birşey ifade etmediği gibi bırakın esesliğimizden insanlığımızdan utanmamıza neden oluyor

,sabır sabur ama nereye kadar.kendini esesli addeden birinin ahlaksızlığa pirim tanıması,başkalarının şerefsizliklerini örnek vererek yaptığımız hataları mazur göstermesi bizim için ne kadar acı verici ama tabi sizin gibi zihniyetlerden bunu anlamasını beklemiyoruz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır