eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceset Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ceset Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:52
sevgili arkadaşım cem projen harika yüreğine ve emeğine sağlık.teşekkürler  
SEVENİN SEVDASI SEVMEYENİN BELASI
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:18
Bu stadı hayal bile edemiyorum.O kadar muhteşem bir yapı olur kiThumbs%20Up
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:07
Alıntı yapılan anadolu_fatihi

İş çizmekle bitse, Dünya'dan Mars'a tren yolu çizerim. Ben işin kabasını aldım, gerisini de NASA halletsin derim.

forum o kadar art niyetli insanlarla dolmuş ki, sizin bu esprinizi bile anlamıyorlar. Gerçektende, çizen arkadaşın ellerine sağlık ama böyle bir stad sadece hayal. Gese bile 10 yıldır uğraşıyor yapamadı. Böyle bir stad yapmak için ya Febe gibi kaynağı belli olmayan para likitidesi gerekir. Ya da Kayseri gibi siyasetçi ve işadamı desteği.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 13:02
http://www.cemaltibas.com/stadyum/

çok süperr yaaa
DSİ Es Es
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 12:52
Avrupanın biçok takımında böle stad yok. Valla açığı kapatsınlar yeterde artar bize..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 12:07
  Yeni stad projesi niçin açıklanmıyor.?
kalender
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 11:24
Alıntı yapılan FairPlay

İş çizmekle bitse, Dünya'dan Mars'a tren yolu çizerim. Ben işin kabasını aldım, gerisini de NASA halletsin derim.
Keşke bir tuğlada siz koyabilseniz....

"Karanlığa küfredeceğine, bir mum da sen yak." demiş Konfiçyüs.
Keşke hepimiz böyle şeyler yapabilsek, yapılanlara da -en azından harcanan emeğe- saygı göstersek.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 09:32

dün işyerimde arkadaşlar bahsettiler cem kardeşimin projesini..ismini bile duyunca içim ürperdi."ŞİMŞEK ARENA"eve gelince hemen inceledim.bence heycan verici bir proje.öncelikle cem kardeşime teşekkür ederim.laf değil dişe dokunur birşeyler üretmiş.bazen güzel yapıtlar bir çizgi ile başlar,biri birşeyler üretir,birileri onu yönlendirir,üzerine birşeyler katar ve ortaya daha güzel birşeyler çıkar .ben bunu meslek hayatımda hep yaşıyorum.bu taraftar öyle bir kültüre sahip ki...şu çizimi değme mühendisler yapamaz.ölçüsel değerlerin kullanıldığıda belli oluyor.ayrıca çizimin kullanıldığı cam programıda tasarımdakı yerleşmeleri bire bir ölçüsel olarak kendi yapar.yani sdatın ana hatları şimdiki yere yada uygun görülecek başka bir yere(bu uygun yer kesinlikle MUTTALİP değil)uygulanabilir.bence proje aşamasında bu plan başlangıç olabilr.

*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2008 saat 12:16

Thumbs%20Down

Cem Bey bunu hazırlamak için neleri feda etti, ne kadar zamanını harcadı?

Biraz(cık) saygılı olun lütfen.
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2008 saat 10:48

Keşke bir tuğlada siz koyabilseniz....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır