eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:38

Zeydan 4 tane "nokta transfer" yapacağız demiş .Kamber mi nokta transfer ? Doğa'dan iyi bir oyuncumu da alıyoruz ne fazlası var Doğa'dan üstelik bonservisi 850 milyarmış yazık olur bu paraya. Kombine satışlarında patlama istiyorsanız taraftarı heyecanlandıracak bir orta saha alın . Tamam Sergen gibi olacaksa istemeyiz ama taraftarın yüreğine su serpecek endişesini ortadan kaldıracak en az 2 tane orta saha lazım ve 1 tane forvet.Durmadan aynı şeyleri yazıyoruz ama takımın iyiliği için yazıyoruz.

Ayrıca yönetim kombineleri satışa çıkardı ama çoğu kişi bundan bir haber.Yönetim ve Aktif A.Ş çok iyi reklam yapmalı.Ben de almak için gayret edeceğim en kötü kredi kartı bulursam taksitle falan alacağız artık EsEsimizin maçına gitmeden yapayız ki .
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:35
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan efsane_eses

Nerede ucuz, maliyetsiz oyuncular var onlar bizde.
eminmisin?
biraz daha detaylı araştır istersen.hakikaten ucuz ve maliyetsiz topçuları mı almışız???

Ödediğimiz bonservis bedelleri maksimum 500 bin dolar civarıdır.Çok fazla açıldığımızı sanmıyorum.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:26
Alıntı yapılan efsane_eses

Nerede ucuz, maliyetsiz oyuncular var onlar bizde.
eminmisin?
biraz daha detaylı araştır istersen.hakikaten ucuz ve maliyetsiz topçuları mı almışız???
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:24
Yapılan transferlere bakıldığında sadece fizik ve boy olarak iyi ama kapalı kutular alındı. Ne ismi duyulmuş bir futbolcu var ne de seyirciyi ve takımı ateşleyecek bir isim şapka düşünce kel görünmeye başladı. Birde kombineye ilgi bekliyorlar nasıl olacak bu iş anlamış değilim hep en iyi yapılan şey laf kalabalığı ile günü kurtarmaya devam. Sabırlı olun gereken yapılacaktır. Bekliyoruz ancak ümitle değil ümitsizlikle. Bu yapılan transferlerlemi Türkiyenin en pahalı kombine ve maç biletini satacaklar. Tek hayalim 12 yıllık özlemin kursağımızda kalmaması geleceği aydınlık göremiyorum. Ne stad acısından, ne o stada gelip takımını ateşleyen seyirci acısından  (bu fiyatlarla) boş tribünler olacaktır. Çünkü hiç bir iddaamız olmayacak ligde. Ne de alınan topçular acısından yanılmayı çok isterdim görünen köy kılavuza gerek gerek bırakmıyor. Yolun sonu görünüyor. Hala görmemekle ısrar eden yöneticilerimiz bakalım 3-5 hafta sonra ne diyecekler. Hep birlikte göreceğiz. 
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:23
kayseri sitesinde kamberin bonservis ücreti 350 milyar iken eses talip olunca 850 milyara çıkmış diyorlar biz enayimiyiz arkadaşlar ne kambermiş ya bugüne kadar (27 yaşına kadar) kimse görmemiş kayserililer kolay kolay yaş tahtaya basmaz bence kamberden vazgeçelim ortasahada 4 tane birol, doğa, akif,oğuz gibi futbolcularımız var birtane iyi bir yabancı yada birtane kaliteli flash transfer yapalım seyirciyi ayağa kaldırsın sonra kombine satarsınız
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:14
Üç laflarından ikisi bonservis ve para. Açıklanan onca para nerede, hayret.. Bence hiç şunu alalım bunu alalım diye yazıp umutlanmayalım. Nerede ucuz, maliyetsiz oyuncular var onlar bizde.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:11
“4 nokta transfer yapacağız”

Öncelikle geçtiğimiz gün vefat eden değerli futbol adamı TFF Başkanı Hasan Doğan'ı kaybetmenin üzüntüsü içinde olduklarını belirten Zeydan, "Doğan, Türk futbolu adına kısa zamanda önemli başarılar elde etti. Kendisine Allahtan rahmet, değerli ailesine ise başsağlığı diliyoruz" dedi.
Takımın Bolu kampında yeni sezon hazırlıklarını uyum içinde sürdürdüğünü de sözlerine ekleyen Zeydan, "Transferde önemli yol aldık. Şimdi kalan 4 veya 5 öneml eksiği tamamlamak için çalışıyoruz. Yapacağımız bu transferler nokta isimler olacak. Bu transferler için aceleci değiliz. Avusturya kampı başlayana kadar veya kamp esnasında bu transferlri yapabiliriz. Şimdilik isim vermek istmiyorum. Yalnızca bu oyunculardan ikisi yabancı olacak" dedi.
Kayserisporlu Kamber'in transferinin her an sonlanabileceğini ifade eden Zeydan, şöyle devam etti:
''Kamber transferi son aşamaya geldi. Kayserispor, Kamber'in bonservis bedelinde indireme gitmedi. Eğer indirim yapılmazsa futbolcuyu alamayız. Gençlerbirliği'nde forma giyen Mehmet Çakır için de girişimlerimiz sürüyor. İlhan Cavcav ile temaslarımız devam ediyor. Biz kolej takım olacağız. Takımda problemli futbolcu bulundurmayacağız. Eskişehirspor'un İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i alacağı söyleniyor. Böyle bir şey yok. İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i istemiyoruz. Bu futbolcuların hem bonservisleri çok pahalı hem de biz sorunlu futbolcu istemiyoruz. Biz güçlü bir takımız ve sorunsuz ilerlemek hedefimiz. Futbolcunun tekniğinden ziyade ahlakına bakıyor ve değerlendiriyoruz. Mehmet Çakır ve Engin Baytar ile temastayız. Önceliğimiz Mehmet Çakır'dan yana ve son söz İlhan Cavcav'dan çıkacak. Taraftarlarımız sabırlı olsun. Transferde aceleci değiliz"

Sakarya Gazetesi
08.07.2008

Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:06

Pavel ve Piotr Brozek kardeşler ,Wisla Krakow'dan alınırsa eksik mevkilerimize çok kritik iki transfer yapmış oluruz....

Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:05
gerçekten yapılan transferleri anlamak çok zor yönetimin parası yoksa gelmeseydi o zaman forvet ve orta saha bomboş şuanda m.akif bank asyada oynayamadı buradamı oynayacak beceriksiz adam rakibe çok iyi asist yapar başkada birşeyi yok sadece defansla olmaz bu iş allah sonumuzu hayırlı etsin ama ben olumlu göremiyorum üzülerek zaten çok zor cıktık süperlige alınan adamların coğu kendı takımlarından yollanan adamlar gol atacak adamımız yok orta saha yok sadece defans var o zaman rıza cıksın kendısı oynasın gökhan kim ya takımda tutulacak ferhatı yolla gecen sezon yedek bekleyen gokhanı tut valla bravo yönetim tek kelimeyle harikasınız rıza hocanın ne başarısı var t.direktör olalı bize gelmeden önce göztepede danışmanlık yaptı onuda başaramadı zaten hoca tercihi baştan yanlıştı.....
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:04
sadece gülüyorum gökhanın kalmasına. Abi ben kalmak istiyommu demiş bu adam. Rezalet olur eğer kalırsa. Koca sezon yattı. Playofflarda sol kanatın bütün yükünü Ersine sardık kalmasını istedikleri adam Gökhan.Angry İlginç bir transfer politikası. Kalmak istiyom diye Ferhat ta istedi ama kalamadı. Bu takımı hakeden Gökhan mı Ferhatmı acaba.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır