eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:26
şimdi sararın yaptıgı jestin aynısını sayın nebi hatipoglundan bekliyoruz. hadi nebi hatipoğlu kardeşim kaldır şu temliği lütfen kaldırr
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:19
nebi hatipoğlu 8,5 trilyonu temlik koydurdu yeni yönetimin elini kolunu bağladı ben isterdim nebi hatipoğlu başkanlığı bırakmasın ama malesef kaçtı hamde tesislere adını verdi kendi cebindenmi yaptırdı o tesisleri adını verdi  bu sene eğer lgdee kalırsak seneye ilk beşe oynarız
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 20:32
Alıntı yapılan banner

scorpio Beyciğim;

Transfer bütçesi 20 trilyon demişlerdi toplam bütçe 40 trilyondan falan telaffuz ediliyorduLOL Bunun hayal olduğunu söylediğimizde bazı arkadaşlar başkandan iyi mi bileceksin diye bana sallamışlardı. İyi biliyormuşuz demek kiLOL

hakikaten müjdat abi ,  bi  aralar  hesap  kitap  furyası vardı;  yönetime toz kondurulmuyordu,  sayfalarca  hararetli bi şekilde  iddialarını kanıtlamaya çalışanlar oluyordu.  bilmem kaç trilyon  kombine  hesap edenler bile vardı;  vallahi  gülüyorum artık ağlanacak halimize...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 20:11
Kongreden sonra 30-40 milyon YTL'lik bütçeler açıklanıyordu, bu forumdan bazı kişiler de bunu destekleyip bütçe hesaplıyorlardı, nerede acaba o bütçe, çok merak ettim. Artık yapacağız, edeceğiz laflarını bırakıp ayaklarımızı yere sağlam basarak gerçeği görerek hareket etmemiz gerektiğini kavrayalım.

Açıkçası transferler de pek iç açıcı değil. Yani hepsi kapalı kutu. Ya kötü çıkarlarsa? Burdan tanındık, bilindik, ünlü futbolcu transferi istediğim anlaşılmasın ama aldığımız oyuncular inşallah ciddi bir araştırma sonucunda transfer edilmişlerdir. Yoksa süper ligde ya tutarsa mantığıyla hareket etmek bizi geldiğimiz yere geri döndürebilir. Sizi bilmiyorum ama benim içim hiç rahat değil, yapılan transferlere güvenemiyorum. İnşallah başarılı bir takım oluşturulur.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 20:00
yokmu bu gunde bir haber.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 15:52
Müjdat, yüreginde Eskisehirspor sevgisi bulunduran bir kisi Eskisehirspora hizmet karsiligi ne gibi cikar karsilik bekleyebilirki ? bizim bekledigimiz sadece takimimizin basarisi... ama dedigin gibi böyle insanlarin varligini biliyorum ve kiniyorum.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 15:19
scorpio Beyciğim;

Transfer bütçesi 20 trilyon demişlerdi toplam bütçe 40 trilyondan falan telaffuz ediliyorduLOL Bunun hayal olduğunu söylediğimizde bazı arkadaşlar başkandan iyi mi bileceksin diye bana sallamışlardı. İyi biliyormuşuz demek kiLOL

Adnan Abi;
Sen sadece bir örneksin. Sen gibi neler var. Eskişehirspor'a faydam olsun diye elinden geleni yapmak isteyen, çaba harcayan, çeşitli önerilerle giden bir sürü insan var. Hiç birinin dönüp yüzüne bile bakılmıyor. Çünkü herkesi kendileri gibi sanıp, çıkar için bunu yaptığını düşünüyorlar. Neticede de yüzlerini bu takımı karşılıksız sevenlere değil, çıkar için sevenlere dönüyorlar. Sistemlerini yürütüyorlar. Kendini taraftar olarak niteleyen bir kısım çıkarcı da bu grubun içinde. Ne zaman bu kulübün en tepesinden en aşağısına kadar çıkarcılar değil bu takımı canı gönülden, karşılıksız sevenler hakim olur, işte o zaman bu kulüp hayal edilemeyecek yerlere doğru koşar.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 14:33
Alıntı yapılan mr26

Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan modifiyeli_26

Bu transfer işi %99 menajerlerin elindedir. Diyorsunuz ki Kamber 300 bin ken 850 oldu Bide menajerine sorun neden böle oldu diye. Çalışılan menajerler iyi seçilirse bu takım ilk 5 oynacak gibi kurulur. Ama 95 deki gibi hoca+menajer işi olursa bizde cin işi japon işi oluruz.
     Eldeki imkanlarla bile alınacak bir ton iyi topçu vardır varda. Ama bu iş artık çarşamba pazarı işine döndü. Allah sonumuzu hayır etsin...Disapprove

Arkadas önemli bir konuya deginmis. Artik her anrenörün kendi menejerleri var, sadece onlarin tekliflerini degerlendiriyorlar. Kimsenin günahini almayayim ama tahminim menejer komisyonlarindanda pay aliyorlardir.

Riza beye, bizim burada ikamet eden, Alman Bundesligada 10 yildir oynayan, 29 yasindaki futbolcuyu, hatta  lisansida elinde , teklif ettik, hic umursamadi. Fas milli takiminda  24 kez oynamis, 10 numaralari, 20 golü var, son Afrika Kupasinin en iyi oyunculari secilmis, bizim Hoca hic ilgilenmedi. Simdide 10 numara bulacagiz diye saga sola ucuyor. Neden ? Cünkü teklif kendi menejerlerinden degilde bizim hocamiz, ayni zamanda kendiside menejer, geldigi icin. Fas milli takiminin 10 numarasini atladi, baska onun degerinde olmayan birine milyonlari ödemeye kalkiyorlar.  Üzülüyorum, cünkü bu takim bizim takimimiz. Teknik kadrolar basari olmadiginda cekip gider, cezasini yine bizler cekeriz...

Yinede Dernek olarak Viyanaya gidip kendilerini ziyaret edecegiz. Yinede burada takimimiz icin secmeler düzenleyip, teknik kadroyu burada misafir edip, secmelerde göze batan gencleri takimiza kazandirmaya calisacagiz. Tabiki bazilari lütfedip buraya kadar gelirlerse...
Fas'lı oyuncu  bu kadar iyi ve Bundesliga'da oynuyor!Ama ne hikmetse bonservisi elinde başka teklif yok ve EsEs' e hemen gelecek!

Adnan bey
Bizler sizlerin karşılıksız sevginizle destek için yola koyulduğunuzu biliyoruz.ClapClapClap
yılmayınız bu kulüp bizim kulübün sahipleri herşeyi net anlıyor.

Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 14:02
Adnan bey ESES için yapılan her adım değerlidir ve bizler yani gerçek sevdalılar sizlerin gayretlerinizi saygıyla izlemeye devam edeceğiz.sizlere kolaylıklar ve başarılar dilerim.
gurbette bile eses
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 13:53
Galiba öyle Emre kardes...  aslinda basari geldiginde hepimiz seviniyoruz..

Bizler bu renklere asigiz, bu takimin pesinden kosuyoruz... yoksa her teknik heyete, her yöneticiye küsüp gitseydik kimse kalmazdi.... Smile 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır