eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 135>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_ali Liste gör
Yazar

ali uysal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 23:33
oooo güzel maç.bursa alır bu maçı...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 22:39

Antep maçının hakemi Türkalp

21 Aralık Pazar
15:00 Gaziantepspor - Bursaspor : Özgüç Türkalp
yönetecek
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 17:14

Gol kralı Emre, Bursaspor'a gidiyor

Bursaspor, Adanaspor'un genç golcüsü Bursalı Emre Aktaş ile görüşmeye başladı.

Turkcell Super Lig'in devre arasında yapacağı transferler için çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlı kulüp, Kayserispor'un da transfer listesinde bulunan, geçtiğimiz sezonun Bank Asya 1. Lig'inde gol kralı olan Emre Aktaş ile görüşmelere başladı. Adanaspor ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan, ancak kulübünden ayrılmak isteyen Emre Aktaş ile prensipte anlaşan Bursaspor, genç golcü ile bugünlerde Bursa'da görüşme yaparak devre arasında da renklerine bağlamaya hazırlanıyor.

Timsah Bebey Kingue'nin peşinde

Bursaspor'un, sıkıntı yaşadığı sağ kanada takviye amacıyla Kamerunlu Bebey Kingue Pauh Roland'ı transfer etmek için girişimde bulunduğu öğrenildi..

Alınan bilgiye göre, yeşil-beyazlı yönetim, Kamerun Birinci Ligi ekiplerinden Asra'da oynayan, Kamerun Olimpik Milli Takımı'nda da forma giyen Bebey'i görüşmek üzere Bursa'ya davet etti.

Savunmanın sağında görev yapan Bebey'in, bir hafta içinde Bursa'ya geleceği bildirildi
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 17:13

Hakan Şükür Provakatör Timsahlara sahip çıktı

Spor programlarının yeni yorumcusu

Trt’de yayınlanan, Stadyum programı sunucusu, Erdoğan Arıkan’ın, Bursa’da Taraftarların 90 dk yönetime ve güvenç hoca’ya verdikleri tepkiye ne diyorsun sorusuna Hakan Şükür’ün verdiği cevap şöyle oldu

"Ben maçı Tribünden seyrettiğim için bu yoruma katılmıyorum, Olaylar şöyle gelişti, Bir kere Bursa’da inanılmaz bir seyirci ve ortam vardı, ve stad’tan müthiş ses çıkıyordu. Ayrıca 75. dk ya kadar hiçbir protestoda olmadı,

Ben verilen tepkileri Bursasporlu taraftarların futbolu çok iyi bildikleri için verdiklerini düşünüyorum. En iyi savunmanın topu ileride tutmanın olduğunu bilen Bursasporlular, Güvenç Kurtar' ın  forvet oyuncusu yerine 2 stoper adeğişikliklerinden sonra tepki verdiler.

Bence de istedikleri değişiklikler modern futbolun gereği idi.

Gerçekten Bursa da her yönden inanılmaz bir seyirci topluluğu var" dedi

Sercan Yıldırım:"Fenerbahçe' ye giderim

Devre arası transferinin gözde isimlerinden Sercan Yıldırım, Radyospor’a konuştu. “Aydın Cingöz ile Gündem” programına katılan genç golcü, transferinden, Trabzonspor’a attığı ofsayt gole ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Sercan, “Kulübümün maddi menfaatleri için Fenerbahçe’ye giderim” dedi.
TECRÜBEYE İHTİYACIM VAR”

Daha iyi olmak için maç tecrübesine ihtiyacı olduğunu söyleyen Sercan, “18 yaşındayım, inişli ve çıkışlı zamanlarım oldu. Sezona yeni alıştım.25 maçlık bir süper lig deneyimim var. Baktığınız zaman Mehmet Yıldız’ın, Gökhan Ünal’ın maç sayısı 75-80 civarında” dedi.

“MARADONA DA ELİYLE ATMIŞTI!”

Trabzonspor’ maçında gol atmayı çok istediğini söyleyen genç golcü, ofsayt tartışmalarına ilişkin ilginç bir benzetme yaptı: “ Maradona’da eliyle gol atarak, İngiltere’yi şampiyonluktan etmişti. Hakem hataları oluyor, herkese saygı duymak gerekiyor. Trabzonspor maçında gol atmayı çok istemiştim ve golü atıp takımıma üç puan kazandırdığım içinde çok mutluyum.”

“ARSENAL’DA OYNAMAK ÖNEMLİ”

Transferine ilişkin soruları da yanıtlayan Sercan Yıldırım, Arsenal’in kendisini Trabzonspor maçında izlediğini bildiğini belirterek, Fenerbahçe’ye transferine ilişkin çok çarpıcı bir açıklama yaptı: “ Arsenal’ın beni izleyeceğini duymuştum. Avrupa’da oynamak istiyorum ve bu her futbolcunun hayalidir. Arsenal’e gitmek ve orada forma giymek tabi ki önemli. Bursaspor ile 2011 yılına kadar mukavelem var. Her şey başkanımıza bırakıyorum. İngiliz kulüpleri ile menajerim arasında görüşmeler oldu.Transferimde Bursaspor’un menfaatleri dışında hareket etmiyorum. Bursaspor’a maddi ve manevi bir kazanç sağlayacaksam Fenerbahçe’ye giderim. Her zaman kulübümün menfaatlerini düşünerek hareket edeceğim, eğer kulübüm kazanacaksa Fenerbahçe’ye giderim.”

Sercan Yıldırım, son olarak örnek aldığı gölcülerin başında Semih Şentürk, Ümit Karan ve Hakan Şükür olduğunu söyledi.

ERCİYAS: “EN CİDDİ TALİP FENERBAHÇE”

Bu arada Sercan Yıldırım’ın transferine ilişkin bir açıklamada oyuncunun menajeri Efgan Erciyas’tan geldi. D Spor’a konuşan Erciyas, Fenerbahçe’nin Sercan ile çok ciddi bir şekilde ilgilendiğini söyledi. Erciyas, Arsenal’in Sercan Yıldırım için çok olumlu bir raporu olduğunu da sözlerine ekledi.  Erciyas şöyle konuştu:

“ARSENAL İKİ YILDIR SERCAN’I İZLİYOR”

“Arsenal Tektik Direktörü Arsen Wenger’in yardımcısı Francesko, Sercan’ı izlemeye iki hafta önce de geldi. İki yıldır Sercan’ın takip ediyorlardı ama son dönemde daha yakın bir şekilde Sercan’ı izliyor ve olumlu rapor veriyorlar. Sercan Yıldırım, şu anda Arsenal’ın takip ettiği oyuncuların başında geliyor. Resmi olarak Arsenal’an Bursaspor’a  gelişme bir teklif yok. Arsenal dışında PSV, Rubin Kazan gibi Avrupa’dan bir çok takım Sercan’ı uzun süredir takip ediyorlar.”

“GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ’TA İSTİYOR”

“Sercan Burasaspor’un sözleşmeli oyuncusu. Bursaspor ile anlaşma yapılırsa Sercan transfer tercihini kullanacak. Türkiye’de Sercan için en ciddi şekilde ilgilenen takım Fenerbahçe. Eğer Türkiye’de transfer yaparsa Fenerbahçe bir adım önde. Fenerbahçe’nin yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş’ta Sercan ile ilgileniyor.”

SERCAN’A KARŞILIK ÖNDER VE CAN

Öte yandan Sercan’ın transferine ilişkin Radyospor’a ulaşan bilgilere göre genç oyuncu devre arasında Fenerbahçe’ye gitmek için anlaştı. Bu transferin gerçekleşmesi için iki kulübün anlaşması bekleniyor. Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar’ın “Sercan eğer Fenerbahçe’ye giderse, biz de Fenerbahçe’den Önder Turacı ve Can Arat’ı alalım” şeklinde yönetime görüş bildirdiği öğrenildi.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 12:37

Kan Duyurusu

Bursaspor' lu bir hasta için B Rh - kana ihtiyaç vardır

Kan vermek isteyenlerin Fatih Yüşen 0532 778 05 01 numaraları telefonu aramaları rica olunur. 
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 11:35

Beğenilmek Çok Güzel

Beğenilmek Çok Güzel

Arsenalli yetkililerin kendisini izlemeye geldiğini duyduğunu ifade eden Timsah’ın genç yıldızı Sercan Yıldırım, “Beğenilmek ve istenmek çok güzel bir şey” dedi.

SAYGI DUYMAK LAZIM
Trabzonspor maçından bir gün önce cezası kalkan ve zorlu mücadelenin son 8 dakikasında oyuna girerek takımına 3 puanı getiren golü kaydeden Sercan Yıldırım çok mutlu. Mücadele sonrası soruları yanıtlayan genç yıldız, “Böylesine önemli bir maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Cezamın kalktığını öğrendiğimde takım kampa girmişti. Hocamla görüşüp oynamak istediğimi söyledim. Ve kadroya alındım. Bu maçta oynamayı çok istiyordum. Son dakikalarda oyuna girdim ve golü attım. Beni oyuna geç alması hocanın taktik anlayışı, ona saygı duymak lazım” dedi.

ANTEP’İ DE YENECEĞİZ
Sercan sözlerini şöyle sürdürdü: “Taraftar gol bekliyordu ancak onlar da sabırlı olması lazım. Oyuna girdim gol attım. Bu gol benim için çok değerli. Takımımı galibiyete taşıdım. Benim için çok güzel bir duyduydu ama taraftarın sevgisini almak daha da güzeldi. Gökhan ağabeyin de golü ve asisti çok güzeldi. Tebrik ediyorum. 18 yaşımdayım ve 7 golüm oldu. Galibiyeti taraftara hediye ediyorum." Sercan, “Önümüzde çok önemli Antep deplasmanı var bu maçı da kazanıp üst sıralardan kopmayacağız. Buna inanıyorum” diye konuştu.

KULÜBÜM BİLİR
Genç golcü, teknik direktör Güvenç Kurtar'ı taraftarların protesto ettiğinin hatırlatılması üzerine, ''Güvenç hocama büyük saygı duyuyorum. Sonuçta yapılan protestoya çok üzüldüm. Keşke olmasaydı'' yorumunu yaptı. Bir gazetecinin, ''Ünlü İngiliz kulübü Arsenal'in yetkililerinin bu maçta seni izlediği iddia ediliyor. Bu konuda ne diyeceksin?'' sorusuna genç golcü, ''Evet ben de onu duydum. Söyleyecek sözüm yok. Beğenilmek ve istenmek güzel. Ancak ben Bursaspor’un futbolcusuyum. Benimle ilgili kararları kulübüm verir'' yanıtını verdi

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 22:55
Alıntı yapılan tepebaşılı26

kabak gibi ofsayttan atmış ikinci golü bursaspor..sercanın cezası aniden kaldırılıyor,buz gibi ofsayttan gol veriliyor.. dikkat bu yılki ali cengiz oyunları erken başlamıştır..hazımsız istanbul medyası ve onun sahte yüzleri..

ulan inşallah şampiyon anadoludan bu yıl..

katılıyorum
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 22:07
Klasik Erman Toroğlu işte. Fazla kafaya takmayın bu şahısı Bursalı arkadaşlar.
Hıncal Uluç bir, Erman Toroğlu iki.

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:30

Lig Tv yetkililerine

Her fırsatta Bursaspor taraftarını diline dolamayı alışkanlık haline getiren Toroğlunun dikkatini çekmenizi istiyoruz.

Tv'den maç izleyerek yorum yapılmayacağını kendisine bildirilmesini eğer istiyorsa bir hafta Bursaspor tribunlerine gelip ondan sonra yorum yapmasını önemle rica ediyoruz. Bursaspor taraftarı üzerinden prim yapmasının kendisine fayda getirmeyeceğini aksine insanların kendisinden iyice nefret etmeye başladığını bildirmenizi önemle rica ediyoruz
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:29

Taraftar ikiye bölündü

Bursasporlu taraftar grubu Teksas Fan Kulübü, Trabzonspor maçında yönetimi istifaya çağıran taraftarlara tepki göstererek, yönetimin arkasında olduklarını vurguladı.

Trabzonspor maçında bir grup taraftarın yönetimi istifaya çağırmasına tepki gösteren Bursasporlu taraftar grubu Teksas Fan Kulübü tarafından yapılan açıklamada, "Yönetimi istifaya davet eden taraftarlarla hiçbir ilgimiz yoktur. Yönetim kurulumuzun arkasındayız. Bursaspor'un gerçek kimliğine bürünüp sahaya çıktığı zaman nasıl bir futbol oynayacağını hepimiz gördük. Futbolcularımız yeterki sahada oynasınlar ve mücadele etsinler" denildi.

Teknik Direktör Güvenç Kurtar'a yapılan eleştirilerin ise haklı bulunduğunun belirtildiği açıklamada, "Bursaspor seyircisi futboldan ne kadar anladığını dün bir kez daha göstermiştir. 'Sercan Yıldırım hazır değildi' deniyor. Bir futbolcu nasıl olur da hazır olmaz. Kırmızı kart cezalısı olması o futbolcunun hafta içinde antrenman yapmayacağı anlamına gelmez. Güvenç Kurtar, bu takımın temel direkleriyle oynamamalı ve Bursa seyircisinin sesine de kulak vermelidir" ifadeleri kullanıldı. Trabzonspor taraftarlarının tribünde kontenjanlarını aşmasına da tepki gösteren Yeşil-beyazlı taraftarlar, yönetimin bu durumda hiçbir suçu ve sorumluluğunun olmadığını, suçun başka mercilerde aranması gerektiğini dile getirdi.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır