eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:13
Alıntı yapılan kurtulus26

abi benim bişey dediğim yok sadece bazı mülferit yazılara çok kızdım emin ol ki forumu baştan incele birtane olumsuz kötü bir yorumum yoktur zaten hiçde buraya girip yazı yazma taraftarı falan değilim. bu forumu kullanmadığımızıda arkadaşlarım kardeşlerim defalarca kelimelerinde zikretmişlerdir. bizler eskişehir çocuğuyuz tabikide eskişehirspor namusumuzdur. içerde dışarda çok bekçilik yaptık çarpıştık kavgalar ettik. yeri geldi tüm renkdaşlarımızla omuz omuza olduk. ama sonunda yazılan mülferit kötülemeler hiçte güzel olmuyor

Ben seni bilirim, ondan sözünü dinler yazını okurum...
Sizler benim umudumsunuz, sıkı bir Kızılcıklı ile omuz omuza şampiyonluğa oynarız sayenizde...
İki grubun varlığı üçüncülere engeldir, rekabeti fayda yönünde kullanabilirsek önümüzde kimseler duramaz...
Bizlere zarar vermek isteyen ETByi bölmeye çalışanların ekmeğine yağ sürmeyelim...
Sizlere güvenim sonsuz...
Bu işi masada çözeceksiniz inanıyorum...
Bunun için bir nebze faydam olabilecekse hemen işimi gücümü bırakır gelir çabalarım...
Maç için bazen işimi bırakamıyorum ama bu iş için çok şeyi feda edebilirim...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:07
Kendi içimizdeki sorunları , kavgaları anlaşmazlıkları ve yapılan dogru yada yanlış hamleleri , türlü türlü insanın , en kolpa taraftarların yalancıların oldugu sitelerde görmek çok sinir bozucu , üzücü . Kim yapıyorsa bunları bıraksın EsEs sevda masallarını , sadece ve sadece burada bizim borumuz öter kızılcıklıyı devirdik bilmem ne ayağına kendi egosunu tatmın etmeye çalışan gerizekağlıların işidir. Taraftar profilimiz bu tip gerizekağlılardan oluşsaydı heralde köy hizmetlerini tutardım . 
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:06
Neferin 1 kişiye 50 adam dalma durumumu nefere kazandırıyor?
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 12:02
kurtuluş abi peki şimdi ne olacak?Kızılcıklının tribünlere geri dönme ihtimali bitti mi yani..Koskoca kızılcıklı bi günde mi bitti be abim,bende neferi çok severim ama insanın içi bi garip oluyo hakkaten.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 11:57
Nefer ,Kızılcıklı yada herhangi biri hiç biri marka olamaz, Marka olması gereken ESES'dir, Yıllarca kızılcıklıya girdik eskiden nasıldı onuda biliyoruz, şimdiki halinide, sanırım bir çok kimse şu anki halini savunamaz, deplesmanlarda gelenleri, otobuslerini görüyoruz, şehirde kavga gürültü, saldırı olayları, ( bknz:Ankaragücü) tribün iyi yere gitmiyordu, azaldıkça sayıları kötüler çok gibi görünüyordu. her ortamda soylendi temizlik temizlik, ama tribün içinde temizlik yapabilecekler artık azınlıktaydı yada güçsüzleşmişti. Şu an gelinen nokta Nefer'in duruş diye nitelediği değerlere sahip çıkma mantığının Nefer'e kazandırdıklarıdır.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
kurtulus26 Liste gör
Yazar

KURTULUŞ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 11:53
[[/QUOTE]
Sen deme bari böyle yahu...
Hepimiz Eskişehirsporluyuz...
Neferde Kızılcıklıda hepimizin namusu sende dahil herkesin sahip çıkması gerekir...
Oturulup çözülecek bu mevzu, sizler daha ılımlı olunki kardeşleriniz örnek alsın sizleri...
[/QUOTE]

abi benim bişey dediğim yok sadece bazı mülferit yazılara çok kızdım emin ol ki forumu baştan incele birtane olumsuz kötü bir yorumum yoktur zaten hiçde buraya girip yazı yazma taraftarı falan değilim. bu forumu kullanmadığımızıda arkadaşlarım kardeşlerim defalarca kelimelerinde zikretmişlerdir. bizler eskişehir çocuğuyuz tabikide eskişehirspor namusumuzdur. içerde dışarda çok bekçilik yaptık çarpıştık kavgalar ettik. yeri geldi tüm renkdaşlarımızla omuz omuza olduk. ama sonunda yazılan mülferit kötülemeler hiçte güzel olmuyor
NEFER
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 11:16

ozaman kardeşim sahip çıksaydınızda yaptırmasaydınız astırmasaydınız.. şimdi böle sohbete giriyosun.maçta nerdeydin .asıl namusuna bekçilik yapamayana yazıklar olsun

Sen deme bari böyle yahu...
Hepimiz Eskişehirsporluyuz...
Neferde Kızılcıklıda hepimizin namusu sende dahil herkesin sahip çıkması gerekir...
Oturulup çözülecek bu mevzu, sizler daha ılımlı olunki kardeşleriniz örnek alsın sizleri...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 11:10
 Bütün grupların ortak yanı ES ES sevdalısı olmaları. Bir abileri olarak şu gözlemimi buradan iletmek istiyorum. Dışardan bakınca Kızılcıklı ve Nefer'in kendi isimlerini ES ES in önüne geçirme çabalarının olduğu gözleniyor. Tribünlerde kendi isimlerini öven tezahüratların yapılmasını staddaki 15 bin kişiye ve ES ES e yapılan bir saygısızlık olduğunu düşünüyorum.
since1965
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 10:57
Dün maç öncesi yaşanan olaylar kanımca gerçekten çok üzücüydü aynı rengin sevdalıları üzerlerinde aynı takımın forması simgesi olan daha düne kadar omuz omuza verip takıma destek olan insanlar çatır çatır dışarıda birbirine vurdu  sanırsın BİZANS seyircisi gelmiş onlarla kavga ediyolar nedir bu paylaşılmazlık nedir bu bölünmüşlük hani tek gurup vardı hani tek ağız olacaktı nerde kaldı birlik beraberlik YAPMAYIN ETMEYİN arkadaşlar bu tribün şehrin bir simgesidir geçmişte kimseye kalmadıysa şimdide kimselere kalmıcaktır ben ne neferi ne kızılcıklıyı şahsi olarak tanırım benim gözümde hepsi ESKİŞEHİRSPOR taraftarıdır ve bu yaşanan olaylar bu taraftara yakışmamıştır..
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2010 saat 10:43

ozaman kardeşim sahip çıksaydınızda yaptırmasaydınız astırmasaydınız.. şimdi böle sohbete giriyosun.maçta nerdeydin .asıl namusuna bekçilik yapamayana yazıklar olsun

Ben 10 yıldır açıktan izlerim maçı , kızılcıklı benim namusum filan değil , sadece yapılanın yanlış olduğunu söylüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır