eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Online Durum: Offline
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 14:46

50 lira para olarak cok su devırde ama bu kadarda tartışılcak bişey bugun  fıyatlar 20 lira olsa bırılerı yıne cıkacak pahalı dıye lafa gelınce bız buyuguz 4 buyuk yok basına her türlü laf biletlere gelince çürüsün diye yapılmış kayseri stadından bahsedıyoruz berlediyenın takımı ankaragucunden bahsedıyoruz ben hiçbir zaman beleş girmedim ( cocukken hariç) girmemde maca gelmek isteyen bu parayı bışekılde ayarlardı ama bence amaç bı sekılde tartışma yaratmak emınım cogunluk sene 1 kere anca maca gelıyordur

Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 14:32
bilet fiyatlarını protesto edeceksek edelim mesela klübe siyah çelenk bırakalım bırakalım ki rahatsızlığımızın artık ust seviyeye vardığını bilsinler,ama imkanı olupta maça gidebilecek olanlara veya denkleştirenlerin heveslerini kaçırmayalım stad daysak destek vericez sonuna kadar bilerek işte elimde kombinem var ama arkadaslarla gitmeme kararı aldık diyenlerde var bence yanlış git takımını destekle.iş boykota kadar gelecekse ederiz hep beraber ama önce girişimde bulunulmalı dernekler vs. açıklama yaptımı yok,taraftarlar basına bir bildiri verdimi yok  ee sen sadece buraya yazarak dusuremezsın bu fiyatları
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 12:55
  Naklen yayın gelirleri
  Spor toto, ve iddaa gelirleri
  Reklam gelirleri
  Diğer gelirler + Fahiş fiyata bilet

SN.YÖNETİM

Siz Eskişehirspora ne verdiniz.?

kalender
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 12:42
Serhat abi çok güzel söylemişin, Yönetim her zaman kendi çıkarını düşündüğü için, ben  50 lira veremem bu maça,kusura bakmayın ama birde öğrenciyim hiç veremem
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 12:24
Alıntı yapılan serhat1965

Geçen gün dostum dediğim kişiyle sohbet ediyoruz hararetli şekilde kendimizce ESKİŞEHİRSPOR'u kurtarıyoruz işte:)))Ben diyorum Eskişehirspor iyi futbol oynamıyor orta saha bitik dost dediğim adamın bana dediğine bak!!!sen ne anlarsın ES-ES'ten televizyondan izlediğin 2 dakikaylamı takım oynamıyor diyorsun bırakacakmışım bu işleri takım aslanlar gibiymiş seyirci süpermiş o staddaki atmosferi yaşayan bilirmiş hangi maçına gidiyormuşumda kalkıp yorum yapabiliyormuşum....Bu şahısta takım süper lige çıktıktan sonra ES-ES'li olanlardan stadyumun yolunu hatırlayanlardan bilmem anlatabildim mi içine düştüğüm durum parasızlık stadyumun yolunu unutmak böyle birşeymiş sevgili dostlar.....Keşke ama keşke yürekten söylüyorum 2.Lig B lerde olsaydıkta ben yine her 15 günde bir kar kış demeden o güzel ortama girebilseydim:(((Çok haksızlıklar çok adaletsizlikler var kapılarda daha bugün halı sahada maç yaptığım içerideki kantinci dediğimiz kişiler iş bağlıyor rahat olun diyor ben sizi paşalar gibi sokacağım maça diye..Ya güvenliklere ne demeli tanıyorum görüyorum her hafta bedavadan adam alıyorlar içeri yine tanıdığım polisler onlar zaten akıllara zarar.Banada yalvarırlar gel abicim senide sokarız diye ama insanda biraz onur haysiyet olur yaşım 28 olmuş kıytı köşelerde bekleyip insanların gözünün içine baka baka girememmmm bu kadar aşağılık onursuz adi bir adam değilim sevgili renkdaşlarım!!!Ankaralıdan sivaslıdan Kayseriliden farkım neymiş kardeşim bana masal anlatmayın biz büyük camiayız diyeeee anadoluda bu parayla maç İZLENMEZZZZZ.Allah hepsini bildiği gibi yapsın dostlar....

ben ligin başında fiyatların normal olduğunu savunmuştum fakat bu oynanmayan futbolla ,beceriksiz yönetimle ,oynamayan futbolcularla bu paraların hakedilmediğini düşünüyorum.sizin gibi değerli taraftarlarıda biraz tribünden yabancılaştırdılar.fenerbahçeyi yensek bile bu fikirlerm değişmeyecek.bu oyun kalitesinde ve mantalitede olan takım ve yönetime bu ödediğimiz paralar fazla,haketmiyorlar..
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 12:01
Alıntı yapılan esessinan

Rıza zeydan herzamanki gibi standart sözlerini söylemiş...
büyük taraftarımızın desteğini bekliyoruz...
ama bu taraftarın halini hiç soran yok...
50lira veripte bileti nasıl alır diye soran yok...

zeydan dan be beklenir ki  açıklama yapmakdan başka. Big%20smile
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 11:58
Rıza zeydan herzamanki gibi standart sözlerini söylemiş...
büyük taraftarımızın desteğini bekliyoruz...
ama bu taraftarın halini hiç soran yok...
50lira veripte bileti nasıl alır diye soran yok...

Yukarı
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
  Alıntı solkanat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 11:38
Alıntı yapılan eseryılmaz26

gülü seviyorsak bu yönetime de katlancaz mecburen Unhappy

Haklısın ama şimşeği seviyorsak yağmuruna katlanıcaz desek daha uygun olur.Smile
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 03:05
serhat fazla acıtasyon yapmıssın ben 2bdeykende gidiyodum simdide gidiyorum stadtaki 15 bin kisidemi sonradan esesli oldu yazın meramını anlatmaya calısırken sacma bir hal almıs yok simdi sunu genc kardeslerimiz dese tmm dicem calısmıyolar haklılar bukadarda sitem edebilirler der insan ama 28 yasında bir adamsın calısıyorsundurda 50 l,k macların haricindeki maclara ayda 50 lira ayırısın cokta zorlanmadan burası  Eskisehir burada takımını seven herkez parasıyla maca girer diger konuda katılıyorum biletsiz girecegime bende maca girmemeyi tercih ederim
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2009 saat 02:38

Geçen gün dostum dediğim kişiyle sohbet ediyoruz hararetli şekilde kendimizce ESKİŞEHİRSPOR'u kurtarıyoruz işte:)))Ben diyorum Eskişehirspor iyi futbol oynamıyor orta saha bitik dost dediğim adamın bana dediğine bak!!!sen ne anlarsın ES-ES'ten televizyondan izlediğin 2 dakikaylamı takım oynamıyor diyorsun bırakacakmışım bu işleri takım aslanlar gibiymiş seyirci süpermiş o staddaki atmosferi yaşayan bilirmiş hangi maçına gidiyormuşumda kalkıp yorum yapabiliyormuşum....Bu şahısta takım süper lige çıktıktan sonra ES-ES'li olanlardan stadyumun yolunu hatırlayanlardan bilmem anlatabildim mi içine düştüğüm durum parasızlık stadyumun yolunu unutmak böyle birşeymiş sevgili dostlar.....Keşke ama keşke yürekten söylüyorum 2.Lig B lerde olsaydıkta ben yine her 15 günde bir kar kış demeden o güzel ortama girebilseydim:(((Çok haksızlıklar çok adaletsizlikler var kapılarda daha bugün halı sahada maç yaptığım içerideki kantinci dediğimiz kişiler iş bağlıyor rahat olun diyor ben sizi paşalar gibi sokacağım maça diye..Ya güvenliklere ne demeli tanıyorum görüyorum her hafta bedavadan adam alıyorlar içeri yine tanıdığım polisler onlar zaten akıllara zarar.Banada yalvarırlar gel abicim senide sokarız diye ama insanda biraz onur haysiyet olur yaşım 28 olmuş kıytı köşelerde bekleyip insanların gözünün içine baka baka girememmmm bu kadar aşağılık onursuz adi bir adam değilim sevgili renkdaşlarım!!!Ankaralıdan sivaslıdan Kayseriliden farkım neymiş kardeşim bana masal anlatmayın biz büyük camiayız diyeeee anadoluda bu parayla maç İZLENMEZZZZZ.Allah hepsini bildiği gibi yapsın dostlar....

Sevgilerimle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,805 saniyede hazırlanmıştır