eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 03:30
Alıntı yapılan ES_Kadir

Haklısınız. Yeni gelen oyuncular bizi şaşırtabilir demişsiniz inşallah öyle olacak.Vucko ve Nadarevic'i araştırdım kendi çapımda özellikle Nadarevic hakkında çok iyi dediler.Vucko'da kendi liginde iyi bir grafik çizmiş Ümit Milli takım kaptanlığı yapmış bir isim . Eğer bu isimler uyum sağlarsa defansta sıkıntı yaşamayız. Çok önemli bir mevki olan kaleye ise Ivesa'yı aldık.Çoğumuzun kafasında soru işaretleri var hedefimiz kümede kalmak olduğu için iyi çıkması için dua etmekten başka yapacak birşeyimiz yok.

Orta sahaya gelirsek Süper Lig'de güvenebileceğimiz Doğa,Serdar ve Oğuz dışında bir isim yok bence. Orta sahaya çok ciddi takviyeler lazım.Özellikle taraftarı endişelendiren noktada burası orta saha hiç güven vermiyor transfer yapılacağını biliyoruz ama bence Kamber gibi elimizdekilerden daha iyi olmayan biri yerine adları geçtiği için yazıyorum Selçuk Şahin,Fahri Tatan,Engin Baytar ve Mehmet Çakır gibi bu ligde kendini ispatlamış kaliteli isimler almalıyız.Orta sahamız kuvvetli olsun ki ligde rahat edelim.

Ayrıca Anderson,Ömer ve Abdullah bence yeterli değil.Bu 3 oyuncunun fiziklerine ve oyun tarzlarına baktığımızda çok gol atamayan daha çok hazırlayıcı görevde olan pivot forvet dediğimiz tipte forvetler.Son vuruşları çok iyi değil bu isimlerin ve üçüde hızlı değil.Biz Süper Lig'de zorlu deplasmanlara çıkacağız bu nedenle kontra atağa yatkın ve yakaladığını affetmeyen bir golcü alınmalı mutlaka. Necati Ateş gibi mesela bazı arkadaşlar karşı çıkıyorlar ama artık ne olduğunu bildiğimiz birini almalıyız forvete. Yabancı hakkımızı burda kullanmayacağımız için ( yüksek ihtimalle ) yerli alacağız .Zaten pek bir alternatif yok yerli forvetlerde bulabileceğimiz en iyi 2-3 isimden biri  Necati Ateş'tir.

Benim düşüncelerim de bu şekilde.Orta sahaya 3 forvete 1 tane nokta transfer şart.
  bence gecen yilki kadrodan doga haric hepsi yedek kalicaktir bu ligte (serdar dahil) orta saha en buyuk zaafimiz haklisiniz ama diger takimlara baktiginizda ligteki genelde burda bi problem var. yaratici, pozisyon hazirlayici bir 10 numara istiyoruz ama bunlardan ligte cok az sayida mevcut. alex, delgado, yusuf ilk anda aklima gelenler. bunlari almakta su an mumkun olmadigina gore daha basit bir oyun duzeni ile oynicaz. mutlaka orta sahanin ortasina isimler alinacaktir riza hoca bu boslugu gormuyor olamaz ayrica forvette kesinlikle lazim. beni endiselendiren diger konu ise yedek klubemiz. sezgin, m.sevgi, serkan, serdar omer iyi yedekler ama su an stoper mevkiinde alternatif sadece tayfun var. on liberoda m.akif forvette belki serdar. gecen sene cok ceremesini cektik yedk kitliginin bu sene aynisini yasamak istemem. tabiki bu dediklerim ortada fahri doga solda mikari sagda dahmane oldugu zaman gecerli. dahmane ve mikari isimleri degisebilir ama o bolgelere oyuncu almak sart.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 02:50
Şöyle bir Mevkilere bakınca;

Kalecimiz tam bir muamma..Bekleyip göreceğiz.. 

Arkadaşlar inanın bu yıl defans bloğumuz çok sağlam....

Orta sahaya en az 2 takviye yapılır diye düşünüyorum...

Ve gelelim gol noktasına...En zayıf olduğumuz yer;Çünkü Ricardo tek forvet oynayamaz saten kapasitesi dar bi oyuncu....O yüzden bi tane BİTİRİCİ forvet almalıyız...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 02:41
Haklısınız. Yeni gelen oyuncular bizi şaşırtabilir demişsiniz inşallah öyle olacak.Vucko ve Nadarevic'i araştırdım kendi çapımda özellikle Nadarevic hakkında çok iyi dediler.Vucko'da kendi liginde iyi bir grafik çizmiş Ümit Milli takım kaptanlığı yapmış bir isim . Eğer bu isimler uyum sağlarsa defansta sıkıntı yaşamayız. Çok önemli bir mevki olan kaleye ise Ivesa'yı aldık.Çoğumuzun kafasında soru işaretleri var hedefimiz kümede kalmak olduğu için iyi çıkması için dua etmekten başka yapacak birşeyimiz yok.

Orta sahaya gelirsek Süper Lig'de güvenebileceğimiz Doğa,Serdar ve Oğuz dışında bir isim yok bence. Orta sahaya çok ciddi takviyeler lazım.Özellikle taraftarı endişelendiren noktada burası orta saha hiç güven vermiyor transfer yapılacağını biliyoruz ama bence Kamber gibi elimizdekilerden daha iyi olmayan biri yerine adları geçtiği için yazıyorum Selçuk Şahin,Fahri Tatan,Engin Baytar ve Mehmet Çakır gibi bu ligde kendini ispatlamış kaliteli isimler almalıyız.Orta sahamız kuvvetli olsun ki ligde rahat edelim.

Ayrıca Anderson,Ömer ve Abdullah bence yeterli değil.Bu 3 oyuncunun fiziklerine ve oyun tarzlarına baktığımızda çok gol atamayan daha çok hazırlayıcı görevde olan pivot forvet dediğimiz tipte forvetler.Son vuruşları çok iyi değil bu isimlerin ve üçüde hızlı değil.Biz Süper Lig'de zorlu deplasmanlara çıkacağız bu nedenle kontra atağa yatkın ve yakaladığını affetmeyen bir golcü alınmalı mutlaka. Necati Ateş gibi mesela bazı arkadaşlar karşı çıkıyorlar ama artık ne olduğunu bildiğimiz birini almalıyız forvete. Yabancı hakkımızı burda kullanmayacağımız için ( yüksek ihtimalle ) yerli alacağız .Zaten pek bir alternatif yok yerli forvetlerde bulabileceğimiz en iyi 2-3 isimden biri  Necati Ateş'tir.

Benim düşüncelerim de bu şekilde.Orta sahaya 3 forvete 1 tane nokta transfer şart.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 02:22
Alıntı yapılan ES_Kadir

Evet darknESS önemli bir sakatlık geçirdi ama yinede faydalı olabilir çünkü o da yeniden kendini kanıtlamak isteyecektir.Ayrıca Kamber'e nokta transfer gözüyle bakan bir yönetimden çok iyi bir golcü beklemekte zor gibi geliyor bana keşke Serhat'tan daha iyisini bulup alsak .
  yonetimin kambere nokta transfer olarak baktigini dusunmuyorum oyle olsa bonservisi konusunda bu kadar net konusmazlardi. serhat sakatligi sonrasi cok mac oynamadi, evet avrupada yer buluyor ama belcika liginin bizimkinden cok farki yok. gelecekler tabiki surpriz ne yapicaklarini bilmiyoruz ama bana gore az cok ne oldugunu bildigimiz oyunculardan isimize yaramicaklarsa uzak duralim belki gelenler sasirtirlar bizi.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 02:06
Evet darknESS önemli bir sakatlık geçirdi ama yinede faydalı olabilir çünkü o da yeniden kendini kanıtlamak isteyecektir.Ayrıca Kamber'e nokta transfer gözüyle bakan bir yönetimden çok iyi bir golcü beklemekte zor gibi geliyor bana keşke Serhat'tan daha iyisini bulup alsak .
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 01:56
serhat gecirdigi sakatlik cok zordu tekrar eski performansina ulasmasi o sakatlik sonrasi cok guc.
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 01:53
Sol açık için Mikari yada Hicamdan ses varmı bu konuda bilgisi olan varmı ?
@Es_Kadir
Haklısın bence Serhat akını bende çok beyeniyorum.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 01:50
Serhat Akın boşta diye okudum bir yerden ama tam hatırlayamadım  bence yaşı uygun son yıllarda düşüşte ama bizde yeniden doğabilir son derece süratli bir oyuncu maliyetide çok fazla değildir bence forvete düşünülebilir. Ayrıca sağ açıkta da oynayabiliyor 27 yaşında 16 kez A Milli olmuş bir isim .

Bi de Higuain'in faydalı olabileceğini BJK'nin boşa çıkardığını söylemiştim Independiente klübü ile anlaşmış yani Arjantin'e geri dönmüş.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 01:36
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Ya biz bu işi çok iyi biliyoruz yada Antalya hiçbirşey bilmiyo, yada tam tersi...

Biz bir sürü ya tutarsa mantığı ile 21 yaşında gençleri, ve 2 ay önce başkana veya yönetime sorsanız hiçbirisinin ismini bile duymadığı yabancıları topladık ve toplamaya devam ediyoruz.
Antalya ise ne yapıyor? bekliyor.. neyi?  yerli ve yabancı büyük klüplerin kadrolarında düşünmediği futbolcuların açıklanmasını. Doğru mu, yanlış mı? Bence doğru, çünkü büyük klube gelmiş adam mutlaka kalitelidir. O yada bu nedenden kadroda düşünülmediği için gönderilir yada kiralanır. örn: bizden gönderilen Zafer, Ferhat, Coşkun ve Ulaş gibi adamalara kötü topçu diyebilirmisiniz.
Şimdi Antalya gönderilen bu adamları meyva toplar gibi toplayacak, belkide bizim yarı paramıza.

Bir şey daha eklemek isterim, öyle bir takım kurduk ki, ya hiç gol yemeyiz yada kevgire döneriz.Bunu ortası yok bence. 
  peki antalya yonetiminin gecen sene 700-800 verdgi oyunculara bu sene 500 milyar civarinda teklif ettigini biliyormusunuz. volkan aslan 600 milyara omer 450 milyara oynicak antalyada... bu beklemek falan degil artik ya kismet demek...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 01:27
Ben istemediklerimi değilde istediklerimi yazayımdaha kolay olur sanırım...

Beşiktaş: Mehmet Yozgatlı, İbrahim Kaş
Fenerbahçe: Kerim Zengin
Galatasaray: Rigobert Song

Birde Oğuz Sabankay vardı zaten oda bize geldi o yüzden listeye ekledim... Bunlardanda sadece Kerim ve Mehmet'i elimizden kaçırdık diğerlerini zaten alamazdık... Sizinsöylediğiniz gibi bir tablo göremedim ben...

Saygılar....  
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır