eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 87>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Online Durum: Offline
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 13:16
Hoşgeldin emre toraman yeni yuvana bu takımın orta sahası sen ve doğayla birlikte çok güçlendi inşallah her maçta yüreğinle oynarsın ve inşallah seneye süper lige çıkarız
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 12:07
Alıntı yapılan salca

A milli takımda da oynamıstı sanırım bi kere.. yanlıs hatırlamıyorsam...

Evet,Azerbeycanla olan özel maçta milli olmuştu.
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 12:02
A milli takımda da oynamıstı sanırım bi kere.. yanlıs hatırlamıyorsam...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 11:48
      Emre Toraman'dan güzel  bir gol....

İşte Gol
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Turkey
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 11:00
       Emre Toraman'a hoşgeldin diyerek sözlerime başlamak istiyorum.Kalitesini asla tartışmayacağım nadir oyunculardan bir tanesidir.Kendisini canlı olarakta izleme fırsatım oldu.Rize'de akrabalarım olması hasabiyle;iki kere kendisini canlı olarak izledim.Televizyondan da defalarca izlemiş biri olarak;iyi bir transfer diyorum.Ancak özellikle Rize'den ayrılışı bir oyuncu için olabilecek en kötü ayrılıştır.Ankaragücü maçında Saffet Susiç tarafından oyundan çıkarıldı ve başındaki bandı yere ardından formasını da çıkarıp kulübeye atmıştı.Gerçekten bir takım adına hiç de hoş olmayan bir davranıştı.

Bu maçtan sonra kadro dışı bırakıldı.Ardından yönetim kurulu kendisini düşünmediğini özellikle yere forma atma olayını son derece kınadığını söyledi.Ve karşılıklı olarak sözleşme fesh edildi.Tabi bunlar hoş şeyler değil,Emre agresif bir oyuncu olduğu için zaman zaman sinirleri çok fazla geriliyor.Tabi yaptığı davranışı asla ve asla kabul etmemek gerekir.Sonuçta o forma takımın simgesidir,herşeyidir.Umarım bizde aynı sorunları yaşamaz.Hele ki Metin Hoca gibi disiplinli bir hocaya aynı şeyleri yapmaya kalkmaz.Zannetmiyorum çünkü bir kere daha aynı nedenden bir kulübte kadro dışı kalırsa,bir daha kolay kolay kulüb bulamaz.Umarım başarılı olur. 
Eskişehirspor
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 10:44
sözleşmeye o maddenin konması normal adam 6 aylığına  l.ligde oynayacak ve gene süper ligde oynamaya devam edecek adam süper ligdeki teklifleri geri çevirdi.kendiside es esin süper lige çıkacağından emin görünüyo inşaallah allah yüzümüzü futbolcularında yüzlerini kara çıkartmasın.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 10:25
        Lig Tv'nin,Emre Toraman ile yaptığı röportajdan bir bölümü sizlere sunmak istedim;
                  O zaman Erciyes forması giyiyordu...

"BÜYÜK TAKIMLARIN ESPRİSİ KALMADI"
-Şimdi ilk hedef kupa finali. İlginç bir Rize maçı sonrası Beşiktaş'la karşılaşacaksınız. Beşiktaş da ligde son maçında Fenerbahçe'ye yenildi. Kupa finali tek maç. Ama bu dengeler kupa finalinde sahaya nasıl yansır?
Artık büyük takımların bu sene özellikle çok bir esprisi kalmadı. Bud a tek bir final maçı olduğu için en iyi şekilde hazırlandık. Bir ilk olacağı için kupayı kayseriye getirmek istiyoruz. Takım olarak biz buna inandık, içimiz rahat.

"G.SARAY MENAJERİMLE GÖRÜŞMÜŞ"
-İyi bir çıkış yakaladın ve ismin Galatasaray'ın transfer listesinde. Tabiiki şu anda sadece takımınıudüşünüyorsun ama her futbolcu İstanbul'da oynamak ister. Galatasaray'la bir görüşmen oldu mu?
Benim bir görüşmem olmadı ama menajerimle görüşme olmuş. Hem Galatasaray hem de başka takımların. Şu anda benim sadece tek hedefim takımım. O da sezon sonu serbest olduğum için eğer ligde kalırsak, büyük takımlar hariç ilk önce kulübümle görüşeceğim zaten. Çünkü burada hem rahatım, hem takım kaptanıyım, huzurluyum. İyi bir ortamda var. Tabii. Büyükler ayrı. Her futbolcu büyük takımda oynamak ister. Herkes oraya gitmek ister. Olursa büyük takımların tekliflerini değerlendireceğiz, olmazsa ilk öncelik kulübümün olacak.

"İSTEDİĞİM ÇIKIŞI YAKALAYAMADIM"
-Büyük takım olarak Trabzonspor'da oynadın. Senin adına ne oldu Trabzonspor’da, neler yaşadın? Gittin ve döndün.
O zaman Trabzonspor'da Samet hoca vardı. Beni bayağı istiyordu. Yozgat'la görüşmeler olmuştu ve zor bir şekilde transfer etmişlerdi beni. Herşey güzel gidiyordu ama fazla şans bulamadım. Samet hoca kendisi aldığı halde fazla oynatmadı beni. Ondan sonra Ziya hoca geldi. Ziya hocayla beraber iyi bir çıkış yaptım. Takımımız Türkiye Kupası'nı kazandı. Ligi 2. bitirdik. Şampiyonlar ligine kaldık. Bende 2. yarıdaki maçlarda hep görev aldım. Ama yani orada tam kendi yerimde de oynayamadığım için istediğim performansa ben açıkcası ulaşamadım yani. Orada ön liberi mevkiinde oynamamıştım hiçbir maçta. Onun için istediğim çıkışı yakalayamadım. Ondan sonra sezon sonu ayrılmak zorunda kaldım ve Sakarya'ya gittim.

"ÇOK SERT OYNAMIYORUM"
-Senin futbolundan rakiplerin çok şikayetçi. Hep sert oynadığın söyleniyor. Aşırı sert mi oynuyorsun yoksa futbol oyun kurallarının tanıdığı sertlik sınırları içerisinde mi oynuyorsun?

Ben çok sert oynadığıma katılmıyorum. Oyun kuralları neyse, topla olacak şekilde oynuyorum. Yapım gereği biraz agresifim. Tek düşüncem kazanmak. Olduğum takımın en iyisi olmasını isterim. Onun içinde elimden geldiği kadar en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bunu futbol kuralları çerçevesi içinde yapıyorum. Normal.

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 09:38
Hoşgeldin Emre,
Sakatsız verimli bir sezon geçirmeni diliyorum. Uyum sorunu diye birşey yaşayacağını düşünmüyorum.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 01:16
Tamam ES ES Şampiyon olamazsa Toraman Bonservisi ile serbest kalacak diye bir madde var   AMAAAAA  Tekrar ES ES le anlaşamaz diye bir madde yok...LOL
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 01:05
Alıntı yapılan tepebaşılı26

emreyi önümüzdeki sezon elden kaçırmamak için  şampiyon olmaya mecburmuşuz

O zaman ilk 6'ya giremezsek de Emre Toroman'dan 1 trilyon para alınsın..Böyle bir madde de konulsaydı keşke..Wink
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır