eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 87>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:10
Daha Karşıyaka maçından sonra formasını yere atarak antipati toplamıştı.Nebi Hatipoğlu başkanlıkta kalsaydı geçen sene bile takımda kalamazdı.Geçen seneki antreman olayında da Serkan Özdemir ile başı çektiği söyleniyordu.Yani er ya da geç yol göründü Emre Toraman'a.Bütün emekleri için teşekkürler.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:06
Alıntı yapılan enes1965

Oynadığı mevkiye uygun fiziğiyle her zaman süper lig kalitesinde bir defansif orta saha olmuştur Emre Toraman.
İçerde Kayseriyi 1-0 yendiğimiz maçta mükemmel oynamıştı bence maçın kahramanıydı.
Orta sahada çok iyi pres yapan,top çalan rakip ataklarına stoperlerden önce müdahale eden çok iyi bir kesiciydi.Ama nedense bazı futbolu çok iyi bilen(!) arkadaşlarımız sadece kendi kalesine attığı gollerle onu yargılıyor ve gitmesini istiyor.
Bu takımda fazlasıyla emeği olan,orta sahada görünmeyen kahraman olan Emre Toramana bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyorum,herşey için teşekkür ediyorum.
Clap Ben kendisini çok beğeniyordum hırsıyla takımı ateşliyordu. Teşekkürler.
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:02
Tmm kendi kalesine neredeyse hat trick yapacaktı ama şansızlık abiler :DAma iyi topçu onu bunu bilmem.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
ETORAMAN Liste gör
Yazar

ersin
Yer: ANKARA
  Alıntı ETORAMAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:44
Alıntı yapılan enes1965

Oynadığı mevkiye uygun fiziğiyle her zaman süper lig kalitesinde bir defansif orta saha olmuştur Emre Toraman.
İçerde Kayseriyi 1-0 yendiğimiz maçta mükemmel oynamıştı bence maçın kahramanıydı.
Orta sahada çok iyi pres yapan,top çalan rakip ataklarına stoperlerden önce müdahale eden çok iyi bir kesiciydi.Ama nedense bazı futbolu çok iyi bilen(!) arkadaşlarımız sadece kendi kalesine attığı gollerle onu yargılıyor ve gitmesini istiyor.
Bu takımda fazlasıyla emeği olan,orta sahada görünmeyen kahraman olan Emre Toramana bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyorum,herşey için teşekkür ediyorum.

ClapClapClapCry
CryClap
ES-ES
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 12:13
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 11:32
Emre Toraman'ın eşi Marmaris'li olduğu için kendisini Marmaris'te sık sık görüyorum.
Bursa maçında yaşadığı şansızlıklar bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü durumlardan birisidir.
Bu zamana kadar ES ES'e verdiği emekler için kendisine teşekkür ederiz.Umarım gideceği klüplerde başarılı olur..
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:18
Hersey için eyvallah Emre, bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dilerim!
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 23:25
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Sen anlat Fatih olayın iç yüzünü.

Anlatılacak bişey yok Cem abi. Yolu Açık olsun. Bizden Sonraki Futbol hayatında Başarılar Dileriz Kendisine.. Emekleri için Teşekkürler...
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 22:38
Zamanında gideceğini söylemiştim.
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 22:32
Sen anlat Fatih olayın iç yüzünü.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır