eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:11
Yönetim taraftarı vermeden almaya alıştırıyor. Bu da ilerdeki yıllarda sıkıntı yaratır. Taraftar birşeyler verecek ki birşeyler talep edebilsin. Bana göre hava hoş. Maça gidecek olduktan sonra kombine çıkmadı 50 lira maç bileti desinler yine giderim maça, kombine 1,5 milyar desinler yine gider kombinemi alır koyarım cebime. Olay benle bitmiyor maalesef ama. Bu sene millet neden kombine almadı? Nasıl olsa bilet fiyatları ucuzlayacak diye ve de haklı çıktılar. Bu sene kombine alanlar seneye de gidip kombinesini alacak zaten büyük oranda. İllaki fire olacaktır da bu sene alanlar zaten her sene alanlar. Onlar işin parasında pulunda değil. Önemli olan bunlar dışındaki kesimi kombine almaya teşvik etmekti ama bu tutarsızlıkla bu başarılamaz.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan eses şahin

<FONT style=": #000000">ESESi ESES yapan Büyük taraftardır.Bende kombinemi ilk alanlardanım.Ve ESES ime bir katkısı olsun diye aldım.Benim için önemli olan Sdatın dolması.ESESin şampiyon olması bundan başka her şey teferruat.Yönetim nasıl isterse öyle yapsın ben şahsen detekliyorum.Ve hala bu saatten sonra bu konularla uğraşanlara pes diyorum....Biz kombinemizi alırken bilet fiyatlarının değişmeyeceğini kimse garanti etmedi.Clap

Amca sen nediyon?
.
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan ÇerkEs

verdiğiniz 3 kuruşun hesabını yapıyosunuz...hesabını yaptığınız konu eskişehirspor...!!!madem öyle seneye kombine falan almayın kardeşim!!amacınız takıma maddi açıdan destek olmak mı yoksa kombine alıp da kaç maç beleşe geldi diye oturup düşünmekmi...!!!gördük işte ilk devre 15 ytl oldu da noldu!!boş türbünlere maç oynandı....esesin şampiyonluk yolunda boş türbünlere oynamasında vicdanınız rahatsa ozaman eywallah diyecek birşey yok...bırakın artık 3 kuruşun hesabını...almışsın kombineni..yapmışsın klubümüze yardım...keşke herkes yapabilse...keşke stad 15 ytl ile dolsa da bilet fiyatlarında indirime gidilmese...ama dolmuyor işte bu görüldü...hala neyin hesabını yapıyorsunuz...

KOMBİNEM var.bilet fiyatlarının düşeceğini bile bile şartları zorlayıp aldım.Stadın dolmasını elbette istiyorum ama kombinem varsa bir ayrıcalığım olmalı.Seneye 500 kombine satsınlar kulaklarımı keserim.
.
Yukarı
ESserdarES Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:52
Alıntı yapılan esesesin

Ben yıllardır kombine alırım ama seneye almam arkadaş.Bilet fiyatları düştüğü ve zarar edeceğim için mi?HAYIR.
    Yönetim sözünde durmadığı için.Kombine kapısıyla ilgilenmediği için.Laf ağızdan çıktı mı bi hükmü olmalı.Yoksa 5 lira 10 lira hesabı yapan yok.

aynen katılıyorum.kombinelerin çıktığı ilk gün alanlardanım.amacım kulübe az da olsa katkım olsun.helal hoş olsun.ancak ben kombine alıyorsam benimde bi ayrıcalığım olsun.hem aynı ücreti ödeyeceğim hem peşin vereceğim hem gidip 3 saat önceden kuyruğa gireceğim.3 ü 5 i  arıyorsam  namertim.
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:43
Yukarda ve önceki sayfalarda  bana dokunduran varsa diye tekrar yazma gereği hissettim.
Ben kombine aldım para verdim diye laf yapmam.Böyle 3 kuruş ucuza geliyo ben 2 kuruş zarardayım diye söylemiyorum,ortada bir tutarsızlık var,bilet fiyatları politikasında bir yanlış var anlatmak istediğim budur ve bu ilerleyen senelerde yine zarar olarak klübümüze geri dönecek bana zararı yok,bunu izah etmek istedim.

Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:31
     Ben yıllardır kombine alırım ama seneye almam arkadaş.Bilet fiyatları düştüğü ve zarar edeceğim için mi?HAYIR.
    Yönetim sözünde durmadığı için.Kombine kapısıyla ilgilenmediği için.Laf ağızdan çıktı mı bi hükmü olmalı.Yoksa 5 lira 10 lira hesabı yapan yok.Ama önce yönetim dürüst olsun.3 sene 3 ilke lafı da havada kaldı.Onu da hatırlatayım bu vesileyle.
    Kombine almamak maça gelmemek değil ama en azında bu saçma sapan uygulamalara bir tepki olur inşallah.Zaten bu sene kombine almayanlar bu mantık dolayısıyla almadı yoksa sorun değil ayda 20 lira vermek.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:27
eses şahin keşke herkez senin gibi düşünse...helal olsun....
NeFeR//ESparta
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:26
verdiğiniz 3 kuruşun hesabını yapıyosunuz...hesabını yaptığınız konu eskişehirspor...!!!madem öyle seneye kombine falan almayın kardeşim!!amacınız takıma maddi açıdan destek olmak mı yoksa kombine alıp da kaç maç beleşe geldi diye oturup düşünmekmi...!!!gördük işte ilk devre 15 ytl oldu da noldu!!boş türbünlere maç oynandı....esesin şampiyonluk yolunda boş türbünlere oynamasında vicdanınız rahatsa ozaman eywallah diyecek birşey yok...bırakın artık 3 kuruşun hesabını...almışsın kombineni..yapmışsın klubümüze yardım...keşke herkes yapabilse...keşke stad 15 ytl ile dolsa da bilet fiyatlarında indirime gidilmese...ama dolmuyor işte bu görüldü...hala neyin hesabını yapıyorsunuz...
NeFeR//ESparta
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 19:22

ESESi ESES yapan Büyük taraftardır.Bende kombinemi ilk alanlardanım.Ve ESES ime bir katkısı olsun diye aldım.Benim için önemli olan Sdatın dolması.ESESin şampiyon olması bundan başka her şey teferruat.Yönetim nasıl isterse öyle yapsın ben şahsen detekliyorum.Ve hala bu saatten sonra bu konularla uğraşanlara pes diyorum....Biz kombinemizi alırken bilet fiyatlarının değişmeyeceğini kimse garanti etmedi.Clap

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 18:51
İnşallah şampiyonluk turu attığımız maçın biletleri açık 50.-kapalı 100.-ytl olur.Kombinesini önceden alıp şimdi mızırdayanlar memnun kalırlar belki.Kulübe üç kuruş faydanız dokunacak diye korkuyorsunuz.Benim de kombinem var.Ama yarısı boş tribünler önünde maç seyretmek hiç güzel olmuyor.Bu günleri böyle geçeceğiz.Bu soğukta maçı TV verirken gerekirse kapıları açsınlar yeterki taraftar gelsin.Arkadaşlar kendi sahamızdaki bütün maçları kazanmamız gerek.Bu boş tribünler önünde olmaz herhalde.Sergen ile konuşan bir arkadaşım bahsetti.Kendisi imza töreninde ki o müthiş taraftar nerede diye sormuş.Bizim ki bilet fiyatları filan diye gevelemiş.Şehir de hava yok hava.Bi tane bayrak yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır