eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu M. Ulaş Ortakaya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2008 saat 14:14
ulaşında kalmasından yanayım o da büyük ihtimal kalacak.
hatta süper ligte bile ilk 11de oynaması gereken futbolculardan diye düşünüyrum.
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:45
sağlam duruşu kesiciliği ile tam bir stoper... biraz daha topu olumlu kullanırsa vazgeçilmezimiz olur... yüreğine sağlık ulaş...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 18:08
Ben bu sezon Play off maçları dışındaki tüm maçlarımızı izledim ve Ulaşın iyi bir defans oyuncusu olduğu düşüncesindeyim. Takımda kalmasını isterim. Bazı maçlarda çok aşırı güzel oynadı mesela son hatırladığım Kayserierciyes maçında harikaydı. Defanstan çok top çıkardı.
Belki Bir Gün!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 17:37
Sanki Ulaş'ta bazen konstantrasyon eksikliği oluyor. Seken toplar risklidir, onlarda bazen ayağı boşa sallayabiliyor. Tuttuğu adamı da kaçırabiliyor. Yetenekli bi rakip almalıyız onunla yarışacak...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:39

Ulaş Meyan'ı da çok beğenirdim , Mustafa Ulaş Ortakaya'yı da çok beğeniyorum , aynı Kaptan Zafer gibi çok sağlam bir defans. İki play-off maçında da kalitesini gösterdi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:36
Ulaş dünde bir kaç top sektirdi ama genelde iyiydi.Başarılarının devamını dilerim...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 22:05
Dün çok iyiydin Şadi'ye adım attırmadın.Yalnız iki kez gelen topu sektirdin.Olur o kadar diyoruz.
İnşallah yarın da her zamanki gibi kaliteli ve yürekli oynunu sahaya koyarsın.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Yer: Turkey
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 14:15
Clap ULaşşşşşşş.. ClapTop geçirmedin Adam geçirmedim Mükemmeldin Yüreğinle savaşanlardan ßiriydin..HeLaL oLsun sana..Smile (  istanbul seferinden yeni uyandım pazar gene yollardayız.!!!Bekle bizi süperLig  ) 
I LOVE YOU ESES
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 19:52
Alıntı yapılan enes1965

play offtaki defansımız Ersin-Ulaş-BÜYÜK KAPTAN-Koray şeklinde olmalıdır.kişisel görüşüm...

Sana katılıyorum bu şekilde çok güzel defans.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 20:27
play offtaki defansımız Ersin-Ulaş-BÜYÜK KAPTAN-Koray şeklinde olmalıdır.kişisel görüşüm...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır