eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Trabzonspor 2-0 Eskişehirspor (1.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scream1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı scream1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:55
Sağlık olsun esesim! 11+1 e karşı oynuyoruz her hafta ama durduramazlar bizi hakemlere ne oluyor arkadaş?
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''
Yukarı
ekremyavuz Liste gör
Yeni Yazar

eko
Yer: Ortaasya
  Alıntı ekremyavuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:52
Bu hamsiler 4 sene önce Fırat Aydınus ile bugünde Suat denen şeref yoksunu ile oynadılar...Pepeç Şenol Hoca hakemleri böyle maçlardan sonrada eleştirde adam desinler sanada...Hafta sonu GS maçından sonra hakemler ile ilgili yorumlarını çok iyi tahmin ediyorum, nasıl miyavlayacaksın bakalım.
ES-ES
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:50
Bu şeref...... Yunus YILDIRIM dan daha betermiş. Yönetim ne yap ne et bu takımın hakkını koru, bu hakem bozuntusunu bir daha bizim maçımızda görmeyelim. Takımın emeğine yazık...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:49
En ufak bir şeyde hakemleri etkilemek için açıklama yapıyorlar artı bence bizim de yapmamızın zamanı geldi bu kaçıncı yönetim seyirci kalmamalı sesizimizi çıkarmadıkça otunu çıkardılar artık.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:47
Böyle şrfsiz hakemlerle Türk futbolu bir yere varamaz. ASLANBOĞAN !!! Aslan ESESimiz resmen boğdu bu şrfsiz herif. Böyle adamlara sadece kendi sitemizde değil de Fanatik gibi Ulusal gazetelerde tepkimizi göstermeliyiz. TFFyi de mesaj yağmuruna tutmalıyız. Ayıp be ayıp. Bir tarafta KASAPLAR, diğer tarafta futbolcular. Hakem efendi KASAPların bıçağını bileyliyor. Ulan karşındaki de ekmek parası için oynuyor. Bu kadar tekme atılır mı? (Hakem sesini çıkarmasa bile ) Ama bunun bir de Eskişehir ayağı var. O maça inşallah sırf Afyondan maç için geleceğm. Hiç bir maçta bu kadar sinirlenmedim.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:47
yine rezalet bi futbol.. böyle kazanacapınıza kazanmayın daha iyi.. 10 kişi eskiş. bile bizden iyi top oynadı      BİR TSLİNİN YORUMU kimin ne oldugunu herkes biliyor.
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:47
ts            eses        
3 İsabetli şut 9
5 İsabetsiz şut 5
5 Korner     7
25 Faul     10
3 Sarı kart 3
- Kırmızı kart 1
%39 Topla oynama %61
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:47
Kırmızı kart olayı konuşulmadı bile maç sonunda....Yıllardır nefret ediyorum bunları gördükçe nefret bile etmek istemiyorum şu bizans takımları ve yandakçılarından.....
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:46
Helal takımımıza mükemmel oynadılar... Hep böyle oynayın canımızı verelim... Bugün Trabzona değil Onur a yenildik. Hakeme hiçbir şey demiycem, biiiiiiiiiiiiippppppppppppppppppppp....
Bu maçın havasını, moral bozukluğunu hemen üzerimizden atmalıyız. Hafta sonu daha önemli maçımız var, Erkan da cezalı, işimiz çok zor olacak. İnşallah kazanırız. Kupa maçını bi şekilde telafi ederiz diye düşünüyorum...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:46
Maçin özeti: Onur ve Suat

Fazla söze gerek yok; Trabzonspor 10 kisiyle bile ezdik!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır