eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 1 Kocaelispor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 05:08
ben cok eskiden beri maclara gidiyorum...ESESli olmakla ogunuyorum.....ve saygi goruyordum....son yillarda egitimsiz gorgusuz kufreden sozde taraftarlar yuzunden tepki goruyorum....ortalama yasi 20 lerde olan ve ESESin hic bir basarisini gormemis ESES ruhunu anlamini anlamamiş kavramamis cahiller sayesinde butun prestijimiz yok oldu.....you tube'larda kufredenler maclarda kufredenler sayesinde....bunu hakkettik mi?......o ANADOLU İHTİLALİNİ gerceklestiren Eskisehire yazik oluyor.......ANLAYANA.............ESES.....
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: Turkey
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 04:55
ben elazıg macında ayderdeydim ve sakaryaya  tum stad aynı anda agır kufurlerden olusan tezahuatı yapınca sokoldum.vebu nerdeyse 15 dakıka surdu.sonra uzun uzun dusundum ya bızım sakaryayla ne dusmanlıgımız olabılır..bulamadım.bırı bana acıklayabılırmı neden dusmanız???

hersene dusman bulmak psikolojısımı??
bırılerıyle ugrasıp gundemde kalma psıkolıjısımı???
kocaeliyle dusman dıyemı?
yoksa taraftarımızın cogunlugunu serserılermı olusturuyorda kendılerıne eylence kavga gurultu arıyolar.
yoksa bıkac kısının baslattıgı kufre 15 bın kısı suru psıkolojısıyle mı ayak uyduruyo??

boyle oldugu surece herkesın gozunde antipatik olucaz malesef..
soyle dıcekler ..hee eses mi yav bırak yav cok pis taraftarı var onların serseri alayı.maca falan gıdılmez basımıza bsey gelır..
medenilesmemiz gereken zamanda çirkinleşiyoruz
eğitim şart
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 04:44
eger sen ANADOLU İHTİLALİ ni yaptiysan anadoludaki her takim seni saymali sana saygi duymali.....bunu kufrederek asagilayarak sagliyamazsin.......seninle mukayese edildiginde hicbir basarisi olmayan ordu sakarya altay karsiyaka gibi takimlara kufrederek bunu sagliyamazsin......yoksa o erisilmez basarilarina yazik olur. bugun cok azi bize saygi duyuyor ..siz kufredenler sayesinde.........eskiden herkes bize saygi duyuyordu...sayenizde kufurlerinizle.. hic kimse saygi duymuyor .........sorumlusu kufredenlerde.........yani sizlerde....hicbir basarisi olmayan korfez bursa gibi takim taraftarlariyla isbirligine gidenlerde....
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 04:25
hem ANADOLU İHTİLALİNİ gerceklestrmekle oguneceksin hem de seninle mukayese edildiginde hic bir basarisi olmayan sakarya ordu (mordu gibi anlamsiz kucuk espriler yapacaksin) karsiyaka altay gibi takimlari kendine dusman edineceksin.......bu buyuk ESESe ve buyuk ESES taraftarina yakisiyormu?????yani ANADOLU İHTALİni gerceklestiren takimin anadoludan dusmani olurmu????? biz butun anadolu takimlarindan USTUN degilmiyiz ki onlarin seviyesine sizin kufurlerinle iniyoruz........ARTİK YETER.....kufur etmeyin....bizi o seviyelere indirmeyin........ESES....
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 04:04
yillarca bursayla amansiz hos olmayan bir rekabet icindeydik...bakiyorum dost olmusuz ne guzel....hic kimse karsi cikamaz cikmamali......korfezle bir problemimiz zaten yoktu...bundan sonrada olmasin...aslinda hic bir takimla olmasin.......bugun goruyorum ki ordu sakarya karsiyaka altay gibi takimlarla anlamsiz dusmanlik icindeyiz......sizce anlami varmi?????....rekabet ayri dusmanlik ayri......aradaki bu farki anlayacak en buyuk taraftar ESES taraftari olmali.......biz eger farkliysak eger ANADOLU İHTİLALİNİ gerceklestirdiysek....o zaman bu dusmanliklar neden?????....eger biz farkliysak bu sacma sapan dusmanliklarida yok etmeliyiz...cunki bize bu yakisir cunki biz ESESliyiz......
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 04:03

Ya oyuna sonradan giren biri vardı 18 numara gibi geldi. Kimdi o. Tezahürat edicez diye ne golü gördük ne değişiklikleri.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 03:41
hadi yazmisken sunuda yazayim.......kufure karsiyim ama bu anlamsiz jestlerede karsıyim....tabiki korfez bizim dusmanimiz degil digerleri gibi....ama dak 41...korfez cigliklari.....anlamsiz.....mactan once elele selamlamalar...bunlar macin futbolcularin butun yogunlasmalarini yok ediyor...zaten boyle blok halinde dostluklar veya dusmanliklar yok....nereden cikti bunlar.....dusmanimin dusmani dostumdur mantigi.....butun rakiplerimize saygili olalim ama bu abartilari anlamsiz buluyorum zaten dunyada da ornegi yok.....efendim korfezin dostu antalyaymis o zaman o da bizim dostumuzdur...veya korfezin dusmani sakarya bizim de dusmanimizdir gibi anlamsiz hareketler.......sahsiyetli olalim   eskisi gibi......butun rakiplere saygili olalim ama.....baskalarinin etkisinde kalmayalim....cunki biz farkliyiz...biz ESESliyiz........
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 03:31
Alıntı yapılan RossoNero

hayir muratn......adim murat ve bu nicki yeni aldim .....daha once ayni nickli baska biri  mi vardi acaba????neticede KUFURE HAYİR.....CUNKİ BİZ ESESliyiz....biz farkliyiz....biz digerleri gibi degiliz.......ESESliyiz........

Adaş çıktık seninle Tongue nero-rosso önce ki forumdada vardı Smile
Haklısın biz EsEs' liyiz, diğerlerine benzemeyiz Clap

Son DipNot: ''Küfüre Hayır oğlu Hayır ''
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 03:27
hayir muratn......adim murat ve bu nicki yeni aldim .....daha once ayni nickli baska biri  mi vardi acaba????neticede KUFURE HAYİR.....CUNKİ BİZ ESESliyiz....biz farkliyiz....biz digerleri gibi degiliz.......ESESliyiz........
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 03:20
Alıntı yapılan RossoNero

sakarya ordu karsiyaka vs vs hepsine insan olarak saygim var....cunki onlar TURK takimi.......AMA   kategori kalite nostalgi olarak   HAYİR......cunki biz ANADOLU İHTİLALİNİ ilk yapan takimiz....biz turkiye kupasini aldigimizda besiktasin turkiye kupasi daha yoktu....bugun sakaryaya kufredenler bunlari biliyorlarmi acaba.....sakaryanin hala kupasi yok......ligde galibiyeti maglubiyetinden fazla olan  o luxe sahip olan topu topu 5 takimdan biriyiz...ya averaji + olan kac takim var ki....yine o 5 takim....ilk ispanyol takimini elemeler sanki 2. takimi eleyen varmis gibi.....bugun tribunlerde ESESe hizmet icin kufretmeyi marifet zanneden arkadaslar kendinize gelin sizin ESESin buyuklugunun farkinda degilsiniz galiba.......eger kufrederseniz o takimi dikkate aliyorsunuz demektir..etmezseniz umurunuzda bile degildir........KARAR VERİN......biz en buyuk seyirciyiz en buyuk taraftariz.....bunu 3. liglerde , konyalarda....1965 lerde istanbullarda ispat ettik....amigo ORHANin kufretmesine ihtiyaci olmadigi gibi bugunun tribun liderlerinin de kufretmesine ihtiyaclari yok....rakip kim olursa olsun...cunki biz kaliteliyiz biz lideriz biz farkliyiz...biz ESESliyiz.......kimseyi kucuk gormuyoruz ama biz cok farkliyiz cunki biz ESESliyiz.........ESES...

RossoNero nickli arkadaşım ismin İbrahim mi ??? Nerden çıkardın dersen nero-rosso nickinden Tongue
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır