eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 96>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 18:47
Alıntı yapılan alyans999

Gitsin yolu açık olsun verdiği emekler için teşekkürler ama kaldığı 2.5 senenin hatrına 1 hafta daha dayanamamışmı,önümüzde önemli 2 maçımız varken bu yaptığı doğru değil.

Zaten gitmeyi kafaya takmış ve transfer görüşmeleri yapmak için izin istemiş diye duydum bende. Geri kalanıda masal kısmı sanırım.
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 18:44
Bu kadroda, bu performansla yer bulması zordu. Anca kupa maçlarında veya lig maçlarında 2. yarılarda oyuna girebilirdi. As oynamak istiyor ki gitmeyi seçti. Yolu açık olsun başarılar dilerim
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 17:20
Gitsin yolu açık olsun verdiği emekler için teşekkürler ama kaldığı 2.5 senenin hatrına 1 hafta daha dayanamamışmı,önümüzde önemli 2 maçımız varken bu yaptığı doğru değil.
S.nalbant
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 16:35
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan ESCOBAR !

kendini bitircen böyle gidersen golden öncede sağ taraftaki adama bomboş topu atmadın , bu bencilliğine ersun hoca daha fazla izin vermez. gecen haftalarda sonradan girip ben atayım durumlarıda dahil.
Kaynak: Sansal Büyüka
Gördün mü '' kaynak '' gösterip çok bilen kardeşim , gördün mü polatlı maçı 45. dakikada burhan ın bomboş pası vermediğini ?
Sansal'in yorumunu kopyalayip yapistirmissin. Ben bencil oynamiyor demiyorum ama Burhan yetenekli futbolcu. Bencil oynuyor diye harcanmaz bir oyuncu. Bu asilabilir bir sorun. B.U. dönemindeki Burhan'i hatirlayin; attigi golleri hatirlayin. Elimizde çok iyi bir kanat oyuncusu var; iki pas vermedi diye adami bitirdiniz. Ersun hoca bu çocugu kullanmazsa diyosunuz ya; bende aksini iddaa ediyorum...
Bu mesajdan sonra 104 dakikada 3 gol atti. Burhan iyi oyuncudur; ona her zaman için güvenirim...
sonucta bak gitti , ona layık gördüldü hakkında hayırlısı olsun.
Kulübünden ayrilan bir oyuncu sadece kötü oldugu için mi ayrilir? Burhan'i gittigi takimda takip edecegim. Insallah basarili olur.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 15:55
Burhan Eşer: ''Kamara'yla kavga etmedim''
tabiki böyle söylenecek kabul mu edilecekti.
umarım olmamıştır ama bence olmuş gibi yoksa burhan uzun zamandır yedek bunu sorun etmiyordu.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 13:50
Şahsen üzüldüm Burhanın gidişine. Yolun açık olsun burhan eşer kardeşim.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 13:21
bu şanlı formayı  iyisiyle kötüsüyle terlettiğin için teşekkürler burhan kardeşimiz..Allah senden razı olsun..bundan sonraki futbol hayatında kazasız,sakatlıklar olmadan başarılar dileriz..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 11:25
nerelere gidebilir  elazığ olabilir gaziantep olabilir mersin olabilir. İBB olabilir Sivas alabilir..Rıza Hoca alabilir 
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 10:38
Burhan yedekte kalmayı kabul etmeyecek. Gönderilmesin denilmiş, e tamam gönderme de o zaman adamdan verim alabilecekmisin. Kimi keseceksin Burhanı 11'de oynatmak için Neco? Kamara?
Burhan Eskişehirde yedek oyuncudur ancak Ligdeki diğer takımlarda 11 oynar. Onun için en iyisi.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 09:33
bence takımda kalmalıydı skor yönünden takımı kurtarabilecek bir oyuncu..gol yollarında kanatlarda etkili diye düşünüyorum.yani bizim için iyi bir yedek ama bu yaşta ona kulübede otur denilmez sanırım.oynamak ister elbette...bu yüzden yolu açık olsun.başarılar diliyelim hizmetleri içinde tşk edelim.
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır