eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 23:13
Alıntı yapılan Aliduran26

Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan gürkan

bence herkes sesini kessinde otursun. ben hayatımdaki en iyi sezonumu geçirdiğime inanıyorum. rıza hoca gidicek kim gelicek. sizin o dediğinizi fener yapıyor her sene onca teknik direktör . başarı nerde. her kes burda yürümeden uçmaya çalışıyor. sabır sıfır. daha süper ligde 1.5 sene oldu. biraz ayağmız yere bassın. takımımız yanında olalım. hemen kaos ortamı. bana biri çıksında 25 senedir ilk yarıyı süper ligde 25 puan ile bitirdiğimiz bi sezon söylesin. (burak yılmaz hariç) her kes teknik heyete ve futbolculara sonuna kadar destek vermeli. yoksa  rıza ve dediğiniz futbolcular gidince yerine süperleri gelmicek. gelen gideni aratır bunu kimse unutmasın bu günleri bile ararız.

İst takımlarına kafa tuttuğumuz şanlı sezonlarımıza iyi bakarsanız puan sıralamalarında kaçıncı olduğumuzu üstelik 2 puanlı sistemde örneğin bir sezonda  17 galibiyet, 9 beraberlikle 43 puanı  birde 3 puanlı sisteme uygularsanız ilk yarıda 25 puandan fazla aldığımız sezonları rahatlıkla görebilirsiniz.Burda herkes görüşlerini takımın iyi olması için yazıyor.Herkes istikrardan yanadır ama teknik heyetin ve yönetimin gözlerimizin içine baka baka yalan söylememesi gerekir.Şuan için gelecek yeni bir hocanın,oyuncuların tabiki kulübe maddi açıdan zararı olacak ve bu zarar gelecek senelerede yansıyacaktır.Sadece verdikleri demeçlerde samimi olmaları yeterlidir.Karşılarında kandırılacak çocuklar yok Bizler takımımızın başarılı olmasını isteyen taraftarlarız.
ben bu takımın mazisini türk tarihinden iyi bilir. ben size son 25 yılımzı sordum. ben 28 yaşındayım ve hayatımda başarı görmedim. tersini söylediysem yazın. biz böyle davranırsak bu günleri mumla ararız...

o zaman o kadar eskiye gitmeyelim sadece 2 sezon gerisine bakalım  2007-2008 sezonu ve ilk yarı gene 25 puan üstü

Takımlar O G B M A Y Av P
1 Değişmedi Kocaelispor 34 19 7 8 59 37 22 64
2 Değişmedi Antalyaspor 34 15 16 3 56 33 23 61
3 Değişmedi Sakaryaspor 34 16 10 8 55 34 21 58
4 Değişmedi Eskişehirspor 34 16 9 9 52 35 17 57

oraları (2.lig) bize yakıştırıp bizim amacımızın ne olduğu bilinmezmiş gibi kurtulduğumuz gün sabahlara kadara bayram yaptığımız bi yerde ki bence gene gösterdiğiniz puan durumu bizim için nerede ise umutların sıfırlanmış olduğu bi yeri lütfen bana başarı imiş gibi göstermeyiniz. biz o gösterdiğiniz günlere geri dönmemek için sabahlara kadar dua ediyoruz allahtan bolu spor bi şeyler yapamadı da istanbulda buralara geldik. biz halen başarıya aç bi taraftarız...
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 23:08
Ortasahada Doğa-Bülent Ertuğrul-Ragıp-Alper dizilişinden yenilmemek için gittiğimiz belliydi Antalya'ya. Bunda kısmen başarılı olduk zaten gole kadar her iki takımın da sadece birer tane gol pozisyonu vardı. Bülent Kocabey ve Burak Yılmaz, bu takımın oyuncusu olmadıklarını yine gösterdiler. Burak derhal geldiği kulübe geri dönmelidir, Kocabey'den ise ancak takımın 3.yedek oyuncusu olur. Adem varken Burak ve Bülent Kocabey'in sahada ne işi var hocam?

Antalya taraftarına gelince. Bıkmadan usanmadan maç boyunca bize sövdüler. Eskişehir camiası olarak bu terbiyesiz adamlara ceza verilmesi adına elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Maçı izlerken eşim yanımda olduğu için TV'nin sesini kapatmak zorunda kaldım.
KKŞ
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 23:06
Alıntı yapılan scarface_hkna

Herkeste umutsuz bir hava var.Biz Youlanın yollanmasıyla yeni bir döneme girdik,kimse farkına varamamış sanırsam.Bugün bu takım paslı oynamaya çalıştı.Forvete kadar da topları tıkır tıkır getirdi.Ancak ilerideki forvet oyuncumuz,ileride topu tutmak yerine anında kaptırmayı tercih edince,üstelik bunu takım ilerideyken yapınca kötü oynuyor gibi gözüktük.Bir Mehmet Yılmaz,bir batuhan,birde adam gibi bir ortasahada pas yapabilien oyuncu.Bize yeter.
bu takım kendini toparlayacak,bu kadar eksik adamı gözardı edenler var bugun birde bunlara volkan ve elsakada eklendi elsakayı hoca sırf vucko yu forvete alabilmek için oyuna soktu.burak artık kredisini  çokdan doldurdu en hayırlısı takımdan yollanması olur artık.hocamız elinde adam olsa burakla başlamazdı kesinlikle.hocamıza ve takımımıza güveniyorum.sakatlar iyileşecek,yapılacak takviyelerle bu takım yine çok can yakacak
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:44
Alıntı yapılan ymutlu

oyuna yanlış başlarsan sonuç bu. neredeyse beraberlik alacaktık. alper forvet . olurmu böyle şey.
ragıp ın yerine ortada alperle başla. adem le , burak forvet olsun. tek forvetle oda formsuz burak. maç bitermi.
her maçta saçma işler yapan bir yönetim. bizim işimiz olmaz.
aslında yazdığınız gibiydi takım alper forvet oynamadıkı orta saha oynadı bülent kocabeyle,doga destek verdi forvete
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:43
hakan seni tebrik ederim kardeşim yorum budur.ilerdeki kazma topa bassa takımı hucuma çıkarsa gerektiği zaman pas yapsa ara pası yapsa duvar pası yapsa yani bişeyler yapsa çok daha güzel oynar gollerde atardık.barselona bile niye ibrahimoviçi aldı bunun için kaldıki onlar bizden daha organize çıkıyorlar ileriye.futbol artık basit oynanıyor yoksa kazma herif biraz dikkatli ve yardımlaşarak oynasa farklı olabilirdi saglık olsun ne diyelim.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:42
Üç kuruşluk takım sayemizde bayram yapıyor,Eyvallah Rıza Hoca...bugün demeç vermişindir,vermemişindir beni bağlamıyor,KAPADIM sporları...!
Demekki gider ayak,giden adam doğru söylemiş...
Dedikodu,Y.Rüzgarlar... falan filanAngry
Bir Buraktan vazgeçmedin yaaAngry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:41
oyuna yanlış başlarsan sonuç bu. neredeyse beraberlik alacaktık. alper forvet . olurmu böyle şey.
ragıp ın yerine ortada alperle başla. adem le , burak forvet olsun. tek forvetle oda formsuz burak. maç bitermi.
her maçta saçma işler yapan bir yönetim. bizim işimiz olmaz.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:38
Herkeste umutsuz bir hava var.Biz Youlanın yollanmasıyla yeni bir döneme girdik,kimse farkına varamamış sanırsam.Bugün bu takım paslı oynamaya çalıştı.Forvete kadar da topları tıkır tıkır getirdi.Ancak ilerideki forvet oyuncumuz,ileride topu tutmak yerine anında kaptırmayı tercih edince,üstelik bunu takım ilerideyken yapınca kötü oynuyor gibi gözüktük.Bir Mehmet Yılmaz,bir batuhan,birde adam gibi bir ortasahada pas yapabilien oyuncu.Bize yeter.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan gürkan

Alıntı yapılan gürkan

bence herkes sesini kessinde otursun. ben hayatımdaki en iyi sezonumu geçirdiğime inanıyorum. rıza hoca gidicek kim gelicek. sizin o dediğinizi fener yapıyor her sene onca teknik direktör . başarı nerde. her kes burda yürümeden uçmaya çalışıyor. sabır sıfır. daha süper ligde 1.5 sene oldu. biraz ayağmız yere bassın. takımımız yanında olalım. hemen kaos ortamı. bana biri çıksında 25 senedir ilk yarıyı süper ligde 25 puan ile bitirdiğimiz bi sezon söylesin. (burak yılmaz hariç) her kes teknik heyete ve futbolculara sonuna kadar destek vermeli. yoksa  rıza ve dediğiniz futbolcular gidince yerine süperleri gelmicek. gelen gideni aratır bunu kimse unutmasın bu günleri bile ararız.

İst takımlarına kafa tuttuğumuz şanlı sezonlarımıza iyi bakarsanız puan sıralamalarında kaçıncı olduğumuzu üstelik 2 puanlı sistemde örneğin bir sezonda  17 galibiyet, 9 beraberlikle 43 puanı  birde 3 puanlı sisteme uygularsanız ilk yarıda 25 puandan fazla aldığımız sezonları rahatlıkla görebilirsiniz.Burda herkes görüşlerini takımın iyi olması için yazıyor.Herkes istikrardan yanadır ama teknik heyetin ve yönetimin gözlerimizin içine baka baka yalan söylememesi gerekir.Şuan için gelecek yeni bir hocanın,oyuncuların tabiki kulübe maddi açıdan zararı olacak ve bu zarar gelecek senelerede yansıyacaktır.Sadece verdikleri demeçlerde samimi olmaları yeterlidir.Karşılarında kandırılacak çocuklar yok Bizler takımımızın başarılı olmasını isteyen taraftarlarız.
ben bu takımın mazisini türk tarihinden iyi bilir. ben size son 25 yılımzı sordum. ben 28 yaşındayım ve hayatımda başarı görmedim. tersini söylediysem yazın. biz böyle davranırsak bu günleri mumla ararız...

o zaman o kadar eskiye gitmeyelim sadece 2 sezon gerisine bakalım  2007-2008 sezonu ve ilk yarı gene 25 puan üstü

Takımlar O G B M A Y Av P
1 Değişmedi Kocaelispor 34 19 7 8 59 37 22 64
2 Değişmedi Antalyaspor 34 15 16 3 56 33 23 61
3 Değişmedi Sakaryaspor 34 16 10 8 55 34 21 58
4 Değişmedi Eskişehirspor 34 16 9 9 52 35 17 57

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 22:15

Alıntı yapılan gürkan

Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır