eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 79>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 02:07
Gslilerin bizim hakkımızda söylediklerine devam ;

Eskişehir tribünü iyi pankart derlemesi yapmış, Arjantin'den kopup gelmiş bir havaları vardı. Üç dijital pankartla deplasman tribünü düzenleyen bize örnek olmaz elbet. Yılın kontrasını* yaptılar bana göre,

-----------------------------------

onun dışında eskişehir'e tebrikler.. orda 1100 koltuk varsa 1100 tane eskişehirli vardı, bir dakika susmadılar koreografilerini yaptılar sahada da 10 kişiyle resmen şov yaptılar..

eskişehirspora ve taraftarına tebrikler. hem sahada takımları iyiydi hem tribünde taraftarları. arada bize olan bazı küfürler olmasa iyi olucaktı ama ne yapalım maç içinde oluyor diyelim.. bu sene en iyi tribün yapan deplasman takımı eskişehir oldu bence samiyende..

öncelikle eskişehirspor'u (oyuncuların 2 dakkada bir kendilerini yere atmalarına rağmen, dandun oynamayıp topu ayağa oynama istekleri, fiziki güçleri, tempoları, taraftarının kendine ayrılan yeri doldurması, deplasmanda koreografiye soyunma azimleri, küfür etmemeleri, vb...) tebrik ederim.....

köyiçinde,golmabahçede,eminönünde,tünelde,nevizadede...

dün esesliler heryerdeydi.çok da sempatiktiler...

birkez daha anladım ne kadar büyük takım,büyük taraftar olduklarını...

eskişehir diğer maçlarını pek takip etmiyorum açıkcası ama bundan sonra edicem
bu takım nasıl bu puana sahip ve nasıl bu sıralarda anlayamadım.

kareografiyi göstermediler 3sn. felan çekti ligtv
ama hatırladıgım kadarıyla asy deplasman tribununde yapılan ilk
kareografiydi.

taraftarı çok şeyi hakediyor gerçekten.

inşallah düşmezsiniz.

tebrikler

Bizim tribün iyi değildi,eskişehir tribününü fullemişti iyide bağırdılar,koreo çalışmalarıda güzel olmuş o deplasman tribününde yapılabilicek en iyi şeylerden biriydi emeği geçenleri tebrik etmek lazım.

------------------------------------

Eskişehir dün harika oynadı. Engin oturmuş takıma, ne gariptir, geçen hafta emre toraman'ın yaşadığı şanssızlıktan dolayı şans verilen doğa harikulade oynadı. Eskişehir tribünü de Sami Yen'e gelen deplasman tribünleri arasında bence en iyi performansı sergiledi.

-------------------------------------

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 00:53
Alıntı yapılan ulker26

Maçsonu samiyende üçlü çektiriyoruz. Bu video ulusal basında ve yayıncı kuruluşta işte böyle yanıyor.

Futbolcularda üçlüye iyice alışmış,taraftar gibiler
Gidişiyle,maçıyla,dönüşüyle süper bir deplasmandı benim için
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ulker26 Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin ÜLKER
Yer: Bursa-Türkiye
  Alıntı ulker26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:09
Maçsonu samiyende üçlü çektiriyoruz. Bu video ulusal basında ve yayıncı kuruluşta işte böyle yanıyor.
ulker26
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:06
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Arkadaşlar konuyla alakalı değil ama açık türbünün ortasında olan taraftar gurubu kimdir bilgi verirseniz sevinirim..........

Bizim açık tribünü soruyosanız ALTESWink. gs'nin varsa öyle açık tribünü bilmiyorum. zaten benim için önemide yok.LOL

Cevap komik olmuş ! ama nedense ben hiç gülmedim.Yine de teşekkürler................

Komik olsun diye yazmadımki abicim zaten...Wink Ben kendi cahilliğime güldüm...

Kusura bakma yanlış anladım.Tekrar teşekkürler...........
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:03
Alıntı yapılan çamyuva

Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Arkadaşlar konuyla alakalı değil ama açık türbünün ortasında olan taraftar gurubu kimdir bilgi verirseniz sevinirim..........

Bizim açık tribünü soruyosanız ALTESWink. gs'nin varsa öyle açık tribünü bilmiyorum. zaten benim için önemide yok.LOL

Cevap komik olmuş ! ama nedense ben hiç gülmedim.Yine de teşekkürler................

Komik olsun diye yazmadımki abicim zaten...Wink Ben kendi cahilliğime güldüm...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:55
Alıntı yapılan çamyuva

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
burrak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı burrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:55
22 mart benim dogum günümdü ve eses im bana en büyük hediyeyi verdi beni sevindirdi en mutlu olduğun andı dün 20.45 
Eses'imsin sen bizim canımız
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:50
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:24
bundan sonraki maçlarımızı da cincon la yapsak ne güzel olur ama değilmi?
nasılsa yeniyoruz üç puan garanti:))))))))
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır