eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:14
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış bizim yönetim istafa etse kime ne??
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
  Alıntı askavesevgiyedair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:12

Benncede çok yersiz,zamansız bir istek bu.Yönetim istifa edince sanki hemen  Tff ve MHK düzelecek..Eğer böyle bişey varsa bütün yönetimler istifa etsin MHK düzelsin..

Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:57
kimse başlığı açan arkadaşa yüklenmesin, şimdi burda yazan arkadaşlara soruyorum kaçınız yönetim uyguladığı politkayı beğeniyorsunuz?? SCİENTAS ın açtığı konuyu doğru düzgün okumadan hemen atlıyorsunuz!.. Bas bas bağırmış İKİ SEÇENEK SUNDUM YA MASAYA YUMRUĞUNUZU VURUN YA DA ÇEKİN GİDİN DİYE!! bazılarıda yok bölücülük yapma yok saçma sapan bi konu. Böyle pısırık kalmaya devam edersek sezon sonu gürürsünüz bu konunun ne kadar önemli olduğunu.....Angry
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:54
ne alaka bir başlıktır bu ya!
biran önce kapansın lütfen...
köstek değil destek zamanı
panik havası bir işimize yaramaz
daha duyarlı olalım.
ES-ES
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:46

takım çıkıp tıkır tıkır top oynayıp görevini yapıyorsa... suç takımın mı ????

yönetim e kimse bırsey demesin kardeşim devre arası yaptı takvıyesini. takım neguzel onuyor... herkes görevini adam gibi yapmalı... tff ...mhk istifa etsin....
hakemler hakemliği bıraksın.... bence bu konu cok sacma suan..... bune yaaa boyle....
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:43
ESKİŞEHİRSPOR KULÜBÜ
Başkanı Halil Beyle bir defa konuştum(telefonda). Tescilli bir gfblinin TFF'de bizi temsil etmesi ve yönetim koltuğuna oturmasına karşı EStanbul'da(BKŞ) duyulan rahatsızlığı, bunun protestoya dönüşeceğini söyledim. (2008 Haziran)
Kendisi bunu önemsemediklerini ve bir Hristiyanın, "Besmele" çekmekle Müslüman olduğunu, işin abartıldığını söyledi. O gün ne diyorsak bugün aynısını KİMSEDEN KORKMADAN, ÇEKİNMEDEN, YİNE ES ES İÇİN SÖYLÜYORUZ:

- 28 Aralık'ta Trabzon maçından hemen sonra Marmara'nın Kırmızı Şimşekleri TFF'yi protesto ederken bile uyudu bu yönetim! Dernekleri, taraftar gruplarını kitledi, baskı yaptı buradaki eyleme destek olunmasın diye! Arş-ı alâyı 6 günde yaradan Hâlik'e şükürler olsun 40 kişi Levent'i yıktık biz. Olması gereken herkes de oradaydı. Tek bir eksiğimiz yoktu... Sonra imza kampanyası falan yapacaklarını açıkladı bizim yönetimimiz.

"Bu taraftarın ölüsü TFF'de ES ES'i Güvensoy'dan daha iyi temsil ederdi"
"250.000 TL için susan yönetimim kaybedilen 10-11 puanı bu parayla geri alsın bakalım..."

Başlığı açan değerli ağabeyim, tepkini çok iyi anlıyorum ve inan hemfikirim... Ancaak...
Dere üstünde at değiştirilmez ağabey... Panik yapmadan, sabırla, inancımızı kaybetmeden, birbirimize sarılarak, omuz omuza vererek ES ES için biraraya gelmeliyiz. 13 hafta var ve biz Allah'ın izniyle yine bu ligi en kötü ihtimalle 12, 13'te bitiririz.

Konu kalmalı yönetim de hem taraftarı nasıl böldüğünü hem de TFF'de ne kadar etkin olduğunu okuyup, görmeli...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:20
Hayır kardeşim, konu kiltlenmesin...

Kimin ne olduğu anlaşılsın...
Yukarı
kene26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı kene26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:19
arkadaslar admın suan sıvas yollarından donmye calısıyordur lutfen admın gordugunde kılıt bu konuya..
inadına sevgi inadına aşk inadına ESES diyoruz..
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:17
Suat Bey, simdi okudum yazilani ama fikrim hala ayni....... Basligida degistirin. Moderatorde topic'i silsin veya yoketsin. Bunlarin hic zamani degil. Takim hayatta kalmak icin savasiyor, herseye ragmen, sizce kotu olan yonetime, hakemlere, bizans oyunlarina ragmen (bana gore yonetim kotu degil). Hepimiz goruyoruz varlarini yoklarini ortaya koyup. Bunlar yonetim desteksiz olmaz...... Sizinki resmen sirttan bicaklamak. Moderator geregini yapmalidir.........
Murat Bayrak
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:17
derhal kitleyin...bunu halil ünal yönetimi elinden geleni yapıyo kardeşim adam daha napsın eleki imkanlarla en iyi kadroyu kurdu..transferleri yaptı...dere geçerken atmı değiştirceniz bu saatten sonra...siz halil ünalın zeyddanın h.içi hakemlere tepkilerin okumadunzmı nerde yaşıyorsunuz..halil ünal gereken kulisleri yapıyor bence ..kulüp yönetmek kolay işmi..o zman siz buyrunda yapın getirin batuhanı youlayı emre özkanı engini parasız bi şekilde
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır