eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:52
Alıntı yapılan Onur26

kızılcıklı tribününün var olup olmaması bana göre daimi özdemir abimizin dudaklarından çıkacak 2 sözcüğe bakar.Bu zamana kadar da bir açıklama yapmadığına göre oda artık kızılcıklının miladını doldurduğunu düşünüyordur.

Öyle birşey düşündüğü yok kimse merak etmesin..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:48
kızılcıklı tribününün var olup olmaması bana göre daimi özdemir abimizin dudaklarından çıkacak 2 sözcüğe bakar.Bu zamana kadar da bir açıklama yapmadığına göre oda artık kızılcıklının miladını doldurduğunu düşünüyordur.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:40
Alıntı yapılan KOLBÜKEN

Alıntı yapılan karamese

Alıntı yapılan armani26

Kendi adıma kızılcıklının bittiğine inanmıyorum. Bu olay kızılcıklının;eski abilerinin(hepsi olmasada)ve acığa gidenlerin geri döneceğini ve eski günlerine geri döneceğini düşünüyorum.Düşündüğüm gibi olursa kendi adıma ben de geri dönücem.İnşaallah benim düşündüğüm gibi olur.En azında böyle olmasını temenni ediyorum.

çoğu kişi senin gibi düşünüyor.. biz bu takımı kızılcıklı tribününde sevdik...

pislikler temizlensin bir daha asla sokulmasın o trıbune

pankartın ustundekı pankart kalksın

eski abilerimiz kardeşlerimiz ( açık trıbundekıler,küsüp gidenler ) geri dönsün !!!  Confused sahip çıkın ( çünkü iyi kişiler olarak parmakla saysan geçmeyeceği için..)

* gene bağıralım omuz omuza ( daha gs maçında yıkmadık mı stadı yenılsekde veya yıllardır ? )

* hepimiz o trıbunde bagırmayı ögrenmedık mı kapalının kokusunu sevdasını orda tatmadık mı ?

* ordaki hala su anda trıbunde olan kızılcıklı sevdası ıle gelen pislik yapmayan adam gıbı maçlara gıden gelen arkadaşların şuçu ne ? emeklere yazık değil mi ?

* şimdide tribundekı pislikler yuzunden bu kişileri dışlamak doğrumu ? pankartın üstüne pankart asmak doğrumu ? olay olmus kufur edılmıs dısarda çözulmus zaten kavga olmus tamam dısarda kalsaydı olay neden pankart ?

* kavga ile dövüş ile senelerce gorusen ınsanlar bu olayı bu sekılde mı çözücek ?

* iyi niyetimize yazık ona uzuluyorum,herkesi saydık sevdik,tertemiz gidip geliyorduk ya Confused Cry sevdamız elimizden alınamaz...

Haklısın .. Birkaç çabulcu yüzünden tribün bitemez.
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:33
Alıntı yapılan karamese

Alıntı yapılan armani26

Kendi adıma kızılcıklının bittiğine inanmıyorum. Bu olay kızılcıklının;eski abilerinin(hepsi olmasada)ve acığa gidenlerin geri döneceğini ve eski günlerine geri döneceğini düşünüyorum.Düşündüğüm gibi olursa kendi adıma ben de geri dönücem.İnşaallah benim düşündüğüm gibi olur.En azında böyle olmasını temenni ediyorum.

pislikler temizlensin bir daha asla sokulmasın o trıbune

pankartın ustundekı pankart kalksın

eski abilerimiz kardeşlerimiz ( açık trıbundekıler,küsüp gidenler ) geri dönsün !!!  Confused sahip çıkın ( çünkü iyi kişiler olarak parmakla saysan geçmeyeceği için..)

* gene bağıralım omuz omuza ( daha gs maçında yıkmadık mı stadı yenılsekde veya yıllardır ? )

* hepimiz o trıbunde bagırmayı ögrenmedık mı kapalının kokusunu sevdasını orda tatmadık mı ?

* ordaki hala su anda trıbunde olan kızılcıklı sevdası ıle gelen pislik yapmayan adam gıbı maçlara gıden gelen arkadaşların şuçu ne ? emeklere yazık değil mi ?

* şimdide tribundekı pislikler yuzunden bu kişileri dışlamak doğrumu ? pankartın üstüne pankart asmak doğrumu ? olay olmus kufur edılmıs dısarda çözulmus zaten kavga olmus tamam dısarda kalsaydı olay neden pankart ?

* kavga ile dövüş ile senelerce gorusen ınsanlar bu olayı bu sekılde mı çözücek ?

* iyi niyetimize yazık ona uzuluyorum,herkesi saydık sevdik,tertemiz gidip geliyorduk ya Confused Cry sevdamız elimizden alınamaz...

Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 21:11
Kızılcıklının bitmez bitemez ! Haklılar kızılcıklının içinde virüsler var eğer bu virüsler temizlenirse çok daha iyi olucak . Ya anlamıyorum Nefer - Kızılcıklı omuz omuza bagırmadımı ? binlerce kişi neferde kızılcıklıdaha büyüdü . Bir kaç çabulcu yüzünden tribün mü bitcek ?!? Ben buna ihtimal bile vermiyorum. Kızılcıklı ne olursa olsun temizlenip tekrardan yerini almalıdır..İYİ AKŞAMLAR
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 20:48
Bu konu da en çok Daimi abi nin görüşlerini merak ediyorum.Bildiğimiz gibi o bu tribünün eski günlerine dönmesi için çok büyük uğraşlar verdi.Eğer o da artık eski kızılcıklıdan ümidini kesmişse işte o zaman kızılcıklı gerçekten bitmiş demektir.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
karamese Liste gör
Yazar

Hakan_Eray
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 20:25
Alıntı yapılan armani26

KIZILCIKLI
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 20:12
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 20:12
Herkes diyor Kızılcıklı Tribünüyle sorunumuz yok beleşcilerle,rantcılarla sorunumuz var ve Eskişehirspor Tribünlerini temizliyoruz diye.Madem Kızılcıklı Tribünüyle sorununuz yok pankartın üstüne pankart asmak nedir ? Ben şundan eminim ki Kızılcıklı içerde ki Ankaragücü maçında her zaman ki olduğu yerde olacaktır ve her zamankinden daha güçlü olacaktır.Wink
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2010 saat 19:58
Alıntı yapılan anarchy26

şimdi gelelim bu olayı yapanlara pankartın üstüne pankart asmak saygısızlıktan öte birşey degildir kimse yaptıgı bu saygısızlıga kılıf aramasın kimse bunu meşrulaştırmaya çalışmasın işte neymiş efendim astırmasaydınız denmiş kim karşı koyacaktı oradaki tertemiz çocuklarmı efendi insanlarmı gözü dönmüşcesine KIZILCIKLI saflarına hucum edenleremi karsı konulacaktı yılların tribunu ne 30 40 tane daha kısa donla gezen liseli bile denilmeyecek cocukları yollamakmı dogru olan orada nefer bayragı sallamakmı dogru olan madem böyle bişey oldu bırakın boş kalsın orası demekki gözü varmış birilerinin orada gerçegi gören kimse bunu kabullenipte hak vermez neymiş yanlış yapılmıs orda burda nefer nerde diyenler vardı deniliyor ozaman gidip sorunu onlarla çözmeliydiniz bu yaptıgnız bu tribunlerin altına dinamit koymaktan baska bir şey degildir ve yarın bir gün bir gurup cıkıpta sizin altınızı oydugunda sizin kuyunuzu kazdıgında çıkıpta bu yapılırmı diyebilecekmisiniz bakalım ozaman kim nereleriyle gülecek herkez görecek evet kızılcıklıda ayderin içinden çıkmıştır ama hiç bir zaman agızlarını sulandıra sulandıra ayder saflarını işgal etmeye çalışmamışlardır hiç bir zaman pankartının üstüne pankart çekmemişlerdir zaten yukarıda KIZILCIKLININ son dönemini yazdım bıraksaydınızda kendi içinde çözseydi bu sorunu kimse kimseyi kandırmasın neymiş temiz tribunmüş bundan sonra kimse temiz dürüst olduguna inandıramaz bizi  gün gelecek geldigi yerlere saygısızlık yapıp birde buna kılıf bulmaya calısanlarda görecek onlaRında sonu aynı olacak ve biz bunu ŞİMDİNİN AÇIĞI ilerleyen yılların belkide yeni kapalısından izleyecegiz  Angry

ClapClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır