eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 88>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_26_ Liste gör
Yazar

ERDOĞAN
Online Durum: Offline
  Alıntı esesli_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 10:45
Sampiyon görmeye yetmesede nefesim
Uğrunda ölmeye değer be
€s €sim
Yukarı
esesli_26_ Liste gör
Yazar

ERDOĞAN
  Alıntı esesli_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 10:44
Uğrunda ölmeye değer be
€s €sim
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 03:19
Satışa sunulcak formalar böyleyse çok kalitesiz duruyor.Umarım bunlar değildir.Şahsen ben daha güzel dizaynlar ve daha kaliteli amblem baskısı bekliyorum.
Yukarı
Doğrucu Davut Liste gör
Yeni Yazar

Davut
Yer: yüzü
  Alıntı Doğrucu Davut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 02:20
Prestijli kulüpler,marka  değeri yüksek kaliteli firmalarla çalışırlar. Bu işte parmağı olanları tebrik ediyorum.
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 00:31
formalar cikmis?acaba kac forma cikmis?resimler nerde?ne zaman piyasada olur?
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 00:21
Alıntı yapılan c@n

Yeni transferimiz Kamara'nın sağlık kontrolü sırasında giydiği adidas antreman formasının amblemi yanlış dikkatle bakarsanız göröürsünüz. Yönetim buna dikkat etmiyor galiba.

Bence fotograf yandan çekildigi için amblem öyle görünüyor.Aynı formayı giyen Alper in karşıdan çekilmiş fotografında Amblem dogru gibi duruyor.Yine de yakından daha net görmek lazım tabi ki

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 00:17
Umarım yine kırmızımız geçtiğimiz 3-4 sene tekrar kullandığımız renk,gerçek rengimiz, kulüp kuruluş defterinde yazdığı gibi vişne çürüğü kırmızısı olur .
Yukarı
eses-anamur Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Anamur
  Alıntı eses-anamur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2011 saat 23:02
Ürünler hazırlanırken çocuklar unutulmasın lütfen.. Çocuklar bizim geleceğimiz.. Ağaç yaş iken eğilir sözü gereği ESES'li beşikten itibaren yetişltirilmeli.. Bu yüzden çocuk ürünleri çok çeşitli ve uygun fiyatlı olmalı..  Çocuklara hitap eden yeni ürünler geliştirilmeli, çucuklarımız dış mihraklara kapılmadan ESES sevgisi ile donatılmalı...Gurbette daha zor inanın..  Benim oğlum soruyor  süpermekete gidince :" Baba, burda Fb,Gs,ve Bjk bardakları satılıyor neden ESES inki yok " diye... Ne diyeyim: " Oğlum çok satıldığı için kalmıyor, bu dandik takımlarınkini alan yok öyle duruyor" diyorum ... Umarım hepimiz kaleyi sağlam tutarız..  Geleceğimiz çocuklarda..
İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2011 saat 23:00
Alıntı yapılan montana26

Önümüzdeki sezon giyilecek formalar ne zaman açıklanır???
TFF'nin forma kataloğu sitesinde ne zaman yayınlanır o zaman belli olur bizim formalar.Takımlar bu tarihlerde belirliyorlar formalarını.Nerede bunu düşünecek yönetim ? Wacko

Kimse Adidas'tan özel bir forma beklemesin.Geçen sezon Kayseri, Antep ne giydiyse bizde o tarz tasarımların siyah-kırmızı uyarlamasını giyeceğiz.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
esesli_26_ Liste gör
Yazar

ERDOĞAN
  Alıntı esesli_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2011 saat 17:50
Uğrunda ölmeye değer be
€s €sim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır