eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 18:18
Yaşanılan olayların ETB ile bir ilgisi yoktur...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 17:42

Yaşanan olayların ETB ile bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan civileng

Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan civileng

Demek ki ETB'nin ülküsü ESKİŞEHİRSPOR değilmiş... Demek ki onların dertleri tamamen maddiyatmış, çevrelerinde bulundurdukları 3-5 it kopukla mafyacılık oynamakmış...Eğer seviyorsan, eğer aşıksan bunu tamamen karşılıksız-çıkarsız yapacaksın...Sevdiğini onun sana verebildikleri için değil onu sadece o olduğu için seveceksin...Gerçek aşk bunu gerektirir, gerisi sadece şovmenliktir ve kimsenin büyük ESKİŞEHİRSPOR'u ve büyük ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI'nı bu şova alet etmeye hakkı yoktur. Benim şahsım adına bu saat'ten sonra ETB'nin hiçbir hükmü-ciddiyeti yoktur...
yukarıdaki yazımı oku ona göre yorum yap. gel bi toplantıya ETB nin ne ülküsü oldugunu gör sanal alemden kendini tatmin etme;)

Murat Diri'nin Daimi Özdemir'e yazdığı cevabı okumadın mı veya okuyup hiç rahatsız olmadınmı? Bu mesaj açık açık suç duyurusu niteliğinde...Burada adam öldürmeye kasıt, klüpten bedava bilet ve para alımları, travesti pazarlamaları, etnik çatışma ortamları ve daha neler neler var... Bu iki insan değilmi ETB'nin söz sahibi? Nesine inanayım nesine güveneyim ben?

sana söyledim özel mesajda gönderdim bidahaki ETB toplantısına katıl forumdan yazma meraklısı değilim kimseye sanaldan sidik yetiştircekte değilim özel mesajımda dediğim gibi telefon numaranı yada mail adresini bırak sana etb toplantısını haber verelim gel gör orda neler oluyor neler konusuluyor..

ETB ile Nefer kızılcıklı arasındaki mevzu bambaska konulardır gelip görürsen ETB de herkesin söz hakkının oldugunu sözünün dinlendiğini görürsün?? üstelik büyük küçük denmeden yapılıyor bu??
Ne Murat Diri Ne De Daimi Özdemir bundan gocuncak insanlar değil tanımadıgında belli...
gelirsen görürsün bilmiyorsan yaptıgın sacmalıga son ver...
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 17:07
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

Alıntı yapılan civileng

Demek ki ETB'nin ülküsü ESKİŞEHİRSPOR değilmiş... Demek ki onların dertleri tamamen maddiyatmış, çevrelerinde bulundurdukları 3-5 it kopukla mafyacılık oynamakmış...Eğer seviyorsan, eğer aşıksan bunu tamamen karşılıksız-çıkarsız yapacaksın...Sevdiğini onun sana verebildikleri için değil onu sadece o olduğu için seveceksin...Gerçek aşk bunu gerektirir, gerisi sadece şovmenliktir ve kimsenin büyük ESKİŞEHİRSPOR'u ve büyük ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI'nı bu şova alet etmeye hakkı yoktur. Benim şahsım adına bu saat'ten sonra ETB'nin hiçbir hükmü-ciddiyeti yoktur...

yukarıdaki yazımı oku ona göre yorum yap. gel bi toplantıya ETB nin ne ülküsü oldugunu gör sanal alemden kendini tatmin etme;)
Murat Diri'nin Daimi Özdemir'e yazdığı cevabı okumadın mı veya okuyup hiç rahatsız olmadınmı? Bu mesaj açık açık suç duyurusu niteliğinde...Burada adam öldürmeye kasıt, klüpten bedava bilet ve para alımları, travesti pazarlamaları, etnik çatışma ortamları ve daha neler neler var... Bu iki insan değilmi ETB'nin söz sahibi? Nesine inanayım nesine güveneyim ben?
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:50

Fotoğrafın altındaki küçük yazı şöyle başlıyor; "Çoğunluğu yüksek okul mezunu olan Amigolar..."

O günlerden bu günlere..
Zaman geçtikçe gelişeceğimiz yere,gerilemişiz.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:45
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan Arma İçin

Birlik beraberlik günüydü hani? Hani sezon başında çok güzel bir sezon geçirecektik? Vaatlere ne oldu şimdi?
Kızılcıklı bitmedi/bitmeyecek. Karabük deplasmanına otobüs kalkınca ne olacak orada? İçerde a.g maçında Kızılcıklı tribünde yerini alacak. Yiyen varsa gelsin tribünde bekliyoruz diyenler ne yapacak? Dimdik ayakta durup EsEsimizi kollamak varken, orada Nefer-Kızılcıklı kavgasında canımızı mı kollayalım?
Şunu çok net söyleyebilirim,
Kızılcıklı biterse, Eskişehirspor'un kan kaybeden efsane taraftarı da biter!.. Bunu göze alabilecek misiniz?

Yaşın henüz küçük kardeşim ..
Kızılcıklı (Kızılcıklı'nın başındakiler) kendini Eskişehirspor'un üstünde gördüğü için bu durumda..
Ayder bittiğinde Eskişehirspor Kan mı kaybetti ? Efsane taraftara hiç birşey olmaz korkma sen yüreğini ferah tut ..
Biz Eskişehirspor'un Nefer'leri olarak o efsaneyi yaşatmak için omuz omuzayız ..
Kızılcıklı A.g maçında yerini alacak yiyen varsa gelsin diyenler ne yapacak demişsin .. Sanırım bunu Murat Diri'ye söylüyorsun o sana gerekli cevabı verir ama İ.B.B Maçında Murat Diri ne yaptıysa o maçtada aynı şeyleri yapar sen rahat ol ..
Senin yaşındaki cocukların abisine büyüğüne saygısı olmadığı için bu trbünler devir değiştiriyor belkide ha ne dersin ?

Nefer Sayfasına gir Kızılcıklı'ya giripde olaya at gözlükleri ile bakmayan 1-2 abinin mantıklı yazılarını oku ..
Bende Eskişehirspor'u Kızılcıklı ile tanıdım ama Nefer ile bu ruhu kavradım ..

Ben seygısızlık yapmak için demedim o lafı. Herkes lafının arkasında durur. Geçen sene sivas maçında olanlar çok mu hoş oldu. Yine aynısının olması kötü bir şey diye söyledim ben onu. Ne haddime birine saygısızlık etmek. Ki saygısılık ettiğim abimi de çok seviyorum aklımdan bile geçmez. "Hiç kimse/grup Eskişehirspor'dan büyük değildir" gerçekten bu olaylar için çok önem arz eden bir laf. İnşallah tatlıya bağlanır şu olay ama işler iyice kopuyor gibi.
22 Haziran 2013
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:42
Alıntı yapılan civileng

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:39
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:34
yemin ediyorum bu forumun kullanıcıları ŞAŞIRMIŞ..

kızılcıklıda ki iyiler 2 senedir çağrı yapmadı mı küsler barışsın iyiler artmadan kötüler azalmayacak diye??

2 senedir dahaada öncesinde gelip bu sayfalara yazmadınız mı deplasmanda yağma yapandan utanıyoruz böyle taraftar olmaz olsun diyeee??

niye gidip kötüleri temizlemediniz o zaman ??? niye iyileri yalnız bıraktınız???

siz şikayetci değilmiydiniz kızılcıklının içindeki apaçilerden şikayetçi??

o apaçiler değil mi ona buna atar gider yapalım diye abilerinin peşinden ayrılmayan yağcılığını yapan küçük tanımaz büyük bilmez kişiliksizler??

sizlere çağrı yapılırken nerdeydiniz niye KIZILCIKLIya sahip cıkmadınız??

ben söyliyim mi nerdeydiniz??

aynı şimdi oldugu gibi o zamanda klavye basında SANAL ALEMDE TRİBÜNDE YAPAMADIKLARINIZLA KENDİNİZİ TATMİN EDİYODUNUZ ESKİ KIZILCIKLI GERİ GELECEK DİYE BİRBİRİNİZİ POHPOHLUYORDUNUZ BİRBİRİNİZE GAZ VERİYODUNUZ BİZ 2000 KM GİTTİK GENE O GÜNLER GELCEK KIZILCIKLI YASIYOR SAVASIYOR DİYE...

Noldu pekii??

Pankart sancaktır namustur!

tribününüzü emanet ettiğiniz apaçiler sancağınıza sahip çıkabildiler mi???

uzaktan izlediniz şimdi gelip de forum sayfalarından kendinizi tatmin etmeyinn...
nasıl kazancak kızılcıklı tekrar yerini ??

NEFERin yaptığı insanlık namus ar şeref kuralları çerçevesinde onlarda dik bi duruş mu sergileyecek yoksa her tarafı ayrı oynayıp caddelerde NEFERe mi saldırcak? nasıl yapıcak ?

inanan var mı herkesin saygınlığını kazanıp geri dönceklerine??

yoksa apaçiliklere devam edip her maçın bokunumu cıkarcaklar?? ayrıca bi bütün yazıdan iki kelime cıkartıp mevzuları baska baska yerlere cekenlerde ne yazdıklarına bakıp yazsınlar...

ETB yede bok atanlar bişeylere destek olsunda burda değil gerçekte görelim onları.. Nefer birlik beraberlik için içerdeki pislikler temizlensin diye yapmıstır ne yaptıysa bundan şüphe edenler kendilerinden şüphe etsin neyin pesinde kostuklarından süphe etsin bilgisayar basında ne NEFERe ne ETB ye bok atmasın bu tribünlerde tek yürek tek nefes tek ses olmak için herşey bi olaya bi ucundan bakmayın biliyorsanız içeriğinin her ayrıntısını ona göre konusun bilmiyosanızda kendinnizi rezil etmeyin saçma saçma yorumlarla...
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Holiganizma Liste gör
Yazar

Timur
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2010 saat 16:30
Aslında yazmayacaktım, beni ilgilendiren konu değil neticide ama Alevi Sunni gibi bir kaç konu girince yazmadan edemeyeceğim. Yazımı kimseye istinaden yazmıyorum, bu başlıkta yazdığımı  üzerine alınanacak kimse yoktur!..

Eskişehir'de Alevi Türkmenlerin, Sunni Türkmenlerin, Kırım, Nogay ve Kazan Tatarlarının, Bulgaristan Muhacirlerinin yerleşimi var. Hepsi Türk soyundan gelen bu insanların ortak değerlerinden birisi de Eskişehirspor'dur. Günümüze kadar takımımızı hep beraber, omuz omuza destekledik.. Bugüne kadar bu konulara hiç değinildiğini işitmediğim konuyu burada işitincede oldukça şaşırdım.
İnanç kimliklerinin tartışılacağı ya da değerlendirileceği yer tribünler değildir, her eğitim seviyesinden gelen insanın olduğu ortamda bu kadar "ince" konuların dile getirilmesi dahi saçmadır, düşünülmemelidir.  Şayet taraftarımızı mezhep yönünden ayırma niyetli insanlar varsa bunlar cezalarını Allah'tan bulur.
Murat Diri'nin mesajında tribüne şahsi  menfaatleri için gelen insanları okuyunca, sadece kentinin takımını, siyah ve kırmızı görebilmek için kazancını ya da harçlığından 50 TL masraf eden "bizlere" acıdım. Sırf sevdamız için bulunduğumuz deplasmanlarda tanık olduğumuz yağmanın karşında duyduğumuz utançtan daha beter bu. Yıllarca takımı açıkta destekleyen amcalarımız geçen hafta Odunpazarlılarla tanıştı, bu veba stadın her köşesine yayılmaya başladı ya helal olsun.  Son GS deplasmanında otobüslerin inen camlarıyla beraber sinirlenen bir amcamıza "dayı sakin olsana biraz sen a... koyum" diye çıkışan 17-18 yaşlarında ki veletlerden artık etrafımızda çok var. Nefer grubunun içinde onlara rastlamayız umarım.

Bir zamanlar bir besteyi söylerdik, "biz büyüdük ve kirlendi dünya" derdik omuz omuza şimdi daha iyi görüyorum "biz büyüdük ve kirlendi tribün"

Yazımı kimseye istinaden yazmadım...

eses!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır