eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 22:50
sayın unakıtan birtane bomba transfer senden bekliyoruz kamberi saymıyoruz eskişehirde kombine satışını patlatacak taraftarı harekete geçirecek bir transfer bekliyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan tango26tr

'Herkes Eskişehirspor'dan korksun'
Maliye Bakanı Unakıtan: Eskişehirspor fırtına gibi geliyor. Maçlara, Ahsen Hanım'la gideceğiz
11 Temmuz 2008 Cuma 18:29

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, cârî açığı azaltacak bir programa yöneldiklerini söyledi.

Ankara'dan Bursa'ya kara yoluyla gelen Bakan Unakıtan, Eskişehir merkeze bağlı Çukurhisar beldesindeki Hicret Camii'nde cuma namazı kıldı. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden Bakan Unakıtan, eşi Ahsen Unakıtan, Vali Kadir Çalışıcı ve Turkcell Süper Lig takımlarından Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ile bir restoranda yemek yedi.

Eskişehirspor'un, Halil Ünal yönetiminde güzel bir ekip kurduğunu ifade eden Bakan Unakıtan, şunları kaydetti:

"Başkan Ünal bana da zaman zaman bilgi veriyor. Dört gözle liglerin başlamasını bekliyoruz. Üç büyükler dahil olmak üzere herkes bizden korksun. Çünkü Eskişehirspor fırtına gibi geliyor. Eskişehirspor, Süper Lig'de esecek. Eskişehirspor geleneği olan bir takım. Maçlara daha fazla gelme niyetindeyim. Ahsen hanımla beraber geleceğiz. Bütün taraftarlara selâm söylüyorum." 

Aleyküm Selam Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 22:23
Kamber inş başarılı olur Eskişehirimizde Muhammed Dahmane'ninde probleminin çözüleceğine inanıyorum inş avusturya kampına yetişirler..
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 22:13
ya ben anlamıyorum neden bu haberler ilk resmi sitede yer almıyor
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 21:21
KAMBER TAMAM
Transfer konusunda da bilgi veren Ünal, Kayserispor'dan transferi gündemde olan Kamber Arslan'ın bonservis sorunun Bakan Unakıtan'ın devreye girmesi ile çözüldüğünü belirterek. Kamber'in yakında kampa katılacağını söyledi. Ayrıca Belçika'dan transfer edilen ve ön anlaşma yapılan Muhammed Dahmana içinde, Vali Kadir Çalışıcı'nın devreye girdiği, Belçika da bulunan yakınlarının Çarşamba gününe kadar Dahmana krizini çözmek için elinden geldiğini yaptığı belirtildi.

Sakarya Gazetesi
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 20:44
Alıntı yapılan NURİ

Dopinge ağır ceza

PFDK, Diyarbakırsporlu futbolcu Sinan Turan'a, doping içeren madde kullandığı gerekçesiyle 2 yıl men cezası verdi. Kurul, Turan'a bu cezayı 16 Mayıs'taki Eskişehir-Diyarbakır play-off maçında, doping içeren madde kullanması nedeniyle uyguladığını açıkladı. Diyarbakır da 36 bin YTL ceza aldı.
Kaynak Fanatik

Bu adamı transfer etsek harika olur diye defalarca yazan arkadaşların dikkatlice okumaları gereken bir haber. Yönetimin mevcut koşullara göre seçici davrandığına inanıyorum, Allah onları utandırmasın.
Ne alaka ya.
Biz nerden bilebilirdikki bu adamın doping kullanmak gibi bir şerefsizlik yapabileceğini.Bence doping yapmasınada hiç gerek yoktu.Lig boyuncada hep doping mi yaptı bu adam.Çünkü lig boyuncada iyi bir futbol oynadı.

Ayrıca yönetimin seçici davrandığından bahsetmişsiniz.Yönetimin seçicilik yaptığı doğru.Para konusunda seçicilik yapıyorlar.pahalı futbolcu yerine ucuz futbolcu alarak seçicilik yapıyorlar.
Eğer bu seçiciliki Sinan konusundada yaptıklarını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Çünkü bizim gibi yönetiminde haberi yoktu doping konusundan.Yani Sinanı doping yaptığını bildiklerinden dolayı   değil bonservis bedelinden dolayı alamadılar.

Ayrıca bende dahil olmak üzere birçok arkadaşımız Kendi kafasında bitirmiştir.Çünkü bizim önceliğimiz adam gibi adam olmasıdır.Önce adam olacak böyle şerefsizlik yapmayacak sonra güzel futbol oynayacak.

SAYGILARIMLA

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 20:33
'Herkes Eskişehirspor'dan korksun'
Maliye Bakanı Unakıtan: Eskişehirspor fırtına gibi geliyor. Maçlara, Ahsen Hanım'la gideceğiz
11 Temmuz 2008 Cuma 18:29

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, cârî açığı azaltacak bir programa yöneldiklerini söyledi.

Ankara'dan Bursa'ya kara yoluyla gelen Bakan Unakıtan, Eskişehir merkeze bağlı Çukurhisar beldesindeki Hicret Camii'nde cuma namazı kıldı. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden Bakan Unakıtan, eşi Ahsen Unakıtan, Vali Kadir Çalışıcı ve Turkcell Süper Lig takımlarından Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ile bir restoranda yemek yedi.

Eskişehirspor'un, Halil Ünal yönetiminde güzel bir ekip kurduğunu ifade eden Bakan Unakıtan, şunları kaydetti:

"Başkan Ünal bana da zaman zaman bilgi veriyor. Dört gözle liglerin başlamasını bekliyoruz. Üç büyükler dahil olmak üzere herkes bizden korksun. Çünkü Eskişehirspor fırtına gibi geliyor. Eskişehirspor, Süper Lig'de esecek. Eskişehirspor geleneği olan bir takım. Maçlara daha fazla gelme niyetindeyim. Ahsen hanımla beraber geleceğiz. Bütün taraftarlara selâm söylüyorum." 

Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 20:25
konyasporda geçtiğimiz sezon oynayan sedat ağçay hangi mevkinin adamı bonservisi elindeymiş ,şayet ihtiyacımız olan bir mevkinin adamıysa pekala alınabilir ,süper lig tecrübeside var ve ayrıca genç bir isim
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 20:24
Ben de çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum neyseki gelecek 1 oyuncuyla birlikte Doğamız var ama o gelecek oyuncunun gerçekten iyi olması lazım.Yine de bize hayırlı olsun demek düşer.Yönetim bu kadar uğraştığına göre bir bildiği vardır.(Umarım) 
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 20:23
haber kesinmi dogrumu arlkadaşlar resmi bir açıklma yapıldımı bu haber için??
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır