eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 30>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:49
Maçtan sonra 2 kişiye emanet sallamışlar bu onun fotosu..Yoldan geçen üniversitelilermiş gittim konuştum güvenlik görevilisi kimlikleri almış baktım sakarya diğeride edirne doğumlu içeri girdim geçmiş olsun dedim fazla bişeyleri yok çok az girmiş...Tartışmaya son yarın çok öenmli bir maçımız var!
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:34
YAZIK GERCEKTEN COK YAZIK.

bugun unıversıteden goztepelı arkadaslarla gelecektım maca ıyıkıde gelmemıssım.ılk yarı ksk macında nefere gırmıslerdı.
bır atkı ıcın memleketmızın ıkı guzide klubu olan bu takımın taraftarları arasında olanlar gercekten cok uzucu.
okadar cok dusman topluyoruz kı okadar cok.hıc bır zaman kendımı suclu bulmuyoruz.kımın suclu olup olmadıgı benı artık ılgılendırmıyo.bızler artık boyle olaylarla anılmak ıstemıyoruz.
DK
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:34
Yazıklar olsun göz göz taraftarı biz desteğe geldik siz bize emanet sallıyosunuz erkekliğe sığar mı bu?Yaralanan kardeşlerimizin hesabını kım verecek?Maça gelmeyen konuşmasın.Yediğimiz jopların küfürlerin haddi hesabı yok.Cumartesi finale kalsalardı çok mevzu olurdu.Biz duruşumuzu gösterdik kim ne derse desin..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:32
esele sakarya finale kalsında gülü görürsünüz LOL
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:29
Alıntı yapılan ercan469

Sakaryaspor taraftarı Sakarya'da yaşayasan ESES'lilere gül uzatıyorlar! Onuniçin uzatmaya gerek yok.

ortamı germek için söylemiyorum ama Kocaelinden dmnerken bize gül değil taş attılar...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:26
evet bende resimdeki renkdasımzı görmemiştim
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:23
Alıntı yapılan esesli_asik

Şu anda yaralanan arkadaşımız hala karakolda uğraşıyor...yazıklar olsun göztepe
BİM e doğru giderken eczaneye giren belinden bıçaklanmış sarışın bi abimi görmüştüm, sonradan anadolu hastanesine gimiş YÜRÜYEREK! Acaba o mu yoksa başka yaralanan abilerim, renkdaşlarım da varmı?
KoreoESES
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:21
Alıntı yapılan eses şahin

Hep aynı tipler.Deplasmanda olay çıkaranlar,Petrollerde dükkan yağmalayanlar.Fırsat kollayorlar acaba ne yaparızda kavga çıkarırız diye.Sözüm ona güya ESES taraftarları.Kardeşim madem kavga çıkarıyorsun bari ESES liyim deme.Ne olmuş bir kendini bilmez Sakarya atkısı açmış.İstanbulda Bursa atkısı takıpta ESES i destekleyeceklere ne diyeceksiniz.Biraz mantıklı olun.

bence siz konuyu bile anlamamışsınız amacım polimik yaratmak deil 1.si maça gelip seyretmeden olayları yasamdan konusmayın 2. bursaspor bizim ebediyyen dostumuz kardeşimizdir kimse kavga cıkarmaya calışmadı önceki sayfalara zahmet edipte bakmadığınız için anlatılan a dan z ye doğru yazılan konuları anlamamışsınız lütfen artık kendi taraftarına sölediklerinize bakın ayıptır yha bilip bilmeden eses taraftarına nasıl saldırabiliyorsunuz yazıktır günahtır sesi kısılana kadar bağıran bu cocuklara esesi var den trübünde canını bile düşünmeden eskişehir armasını savunan insanlara bir eskişehir taraftarı bu sekilde üslup kullanmamalı napsaydık canımızı korumak yerine dayakmı yeseydikkk???
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:19
Şu anda yaralanan arkadaşımız hala karakolda uğraşıyor...yazıklar olsun göztepe
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 20:18
Alıntı yapılan Dorylaion

Arkadaşlar bu olayların önceside var, bilmiyorumki ordakiler okur mu bunu..

Maçtan önce Reşadiye camisinde bir şehit cenazesi vardı.Bir trafik kazası sonucu vefat eden bir er'di kardeşimiz.Hemde sağlam bir Eskişehirsporlu'ydu..Bende şehit cenazesine katılıp maça gitme planı içindeydim..Cenaze öğle namazından hemen soınra kaldırılıcaktı klasik olarak.Neyse öğle ezanı okundu, namaz kılmaya girdi birçok kişi, bizde şehidimizin önünde bekliyorduk.Askerler, ailesi,herkes perişan içinde tahmin edersiniz...Az önce çevrede gördüğüm, 4-5 göztepeli küfürler ederek stada doğru gidiyorlardı..Herhalde görmemiş olcaklarki dedim ve hemen bulunduğum yerden o tarafa yönlerek susmaları için el işareti yaptım, cenzaeyi gösterdim, yok bunlarda tık yok, hala devamn ediyorlar, neye küfür ettikleri de belli değil...Bağıra bağıra ve yavaşca geçiyorlar oradan..Yanıma bir arkadaş daha geldi o arada, karşıya geçeceklerdi göztepelilerde..Oh dedim neyse gidiyorlar, ama bu seferde iyice seslerini yükseltmeye başladılar, az once carpık şekildeki klüfürler yerine oturmuştu artık, hep bir azğıdan güzelce saydırıyorlardı..

Reşadiye camisine yakında 4-5 Es-Esli genç arkadaş göründü.Olayı hemen anladılar ama onlarda susuturamadı.Ama helal olsun hemen olaya müdahele ederek sırf onalrın sesleri duyulmasın diye, kendilerini tuttular bişey olmasın diye, "ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ" diye bağırmaya başladılar.Sesleri duyulmasın diye bizde eşlik edince bizim sesimiz daha gür çıktı ve ben cenazeye geri döndüm.Sonra ben bunlara sinir olunca tabi gitmedim maça falan.Olanlar ortada..

O dediğiniz 4-5 Eses'li arasında bende vardım .. Bizde sonradan farkettik .. Beste söyleyerek geliyorduk stada doğru ..Cenaze olduğunu öğrendik .. Sustuk sonra .. Şehitler Ölmez Vatan bölünmez sloganı atarak girdik stada ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır