eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor-Fenerbahçe (ZTK Yarı Final 1.maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 08:49
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esesman

Keşke hiç çıkmayaydık süper lige falan 2 lig b de daha mutluydum ben..

Al benden de o kadar..

Büyük başın derdi buyuk olur.pes etmek değil savasmak gerekir.düzgün bir yönetimle sorunlar ortan kalkar bu tarz söylemler bize yakışmaz yerimiz süper lig
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 08:22
Alıntı yapılan esesman

Keşke hiç çıkmayaydık süper lige falan 2 lig b de daha mutluydum ben..

Al benden de o kadar..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 08:14
Sözde büyüklerden birisinin kümeye oynadığı bir sezonda bize Türkiye kupasında ilk 4 e kalan takımımıza ve ligde de henüz herşeyin olabileceği bir pozisyonda olan eses ime teşekkur ediyorum daha iyisi olabilirdi fakat hakem vs. gibi olumsuz durumlarla buraya kadar getirdik.Kupada kaybedilmiş bir şey yok bir 90 dk. daha var ben feneri eleyeceğimize yürek den inanıyorum.Ben sahada futbolcularımızı mücadele ederken gördün başka birşey görmedim.1 TANE ESES VAR BAŞKA YOK UNUTMAYIN.Kongre var yönetimler gelir geçer.Teşekkurler esesim.Önce bizler inanalım ki başkalarına siz niye inanmıyorsunuz deme hakkımız olsun.Kupada finale kalacağız...
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 08:13
Bu maçın rövanşı var, henüz biten bir şey yok, ancak dün akşam en azından galip gelebilirdik. Takımımız gerçekten ligin en iyi top oynayan ekiplerinin başında geliyor, ancak gol kısırlığı çekiyoruz. Bire bir kaldığımız en az dört, beş atağımızda son pası ofsayttaki adama attık, bunlardan en az ikisi gol olmalı idi. Ayrıca olumsuz ortalar yapan, tac atmasını dahi beceremeyen Veysel yerine Tarık en azından 60. dakikadan sonra oyuna alınmalı idi. Hakeme ise söylenecek bir şey yok, bu Yıldırımların topunun Es Es lere zarar verdiği açıktır.
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 08:00
takım 2. yarı sahada yoktu olumlu hiçbir hareketi yoktu lig bizim için bittiği gibi kupada bitmiş bulunuyor takım kafa olarak bitirmiş herşeyi artık
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 03:45
macin ilk 15 dakikasini izleyebildim. her sey guzel gidiyordu. simdi vaktim oldu yorumlara baktim ve yikildim. simdi gel de uyu.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 02:56
Bugun tribün adına hiç birşey yoktu sahada
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 01:25
Olumsuz eleştirilere katılıyorum. Cidden yetti artık bu kadar amatörlük. Ligde her hafta erirken olumsuz eleştiriler olduğunda kupa var kupa deniyordu. Sanki kupanın bir sapından tuttuk da biz itiraz ediyormuşuz gibi.Çarşambanın gelişi salıdan bellidir. Devre arasında transfer dedik durduk. O Gekası biz alamaz mıydık! Mehmet güvene,Kamaraya Necatiye oynamasalar bile alternatifsizlikten destek veriyoruz. Zaten tek yaptığımız koşulsuz destek. Yaşadığımız ise tarifi imkansız bir hayal kırıklığı. Daha kötüsü, bizi bile bile, üzüleceğimizi, yıkılacağımızı bile bile kıllarını kıpırdatmadılar.
Neden yapılmadı 2-3 takviye. Herkes burda yırtınırken,neden uyutuldu taraftar.

Bu yönetimin vizyonu yok. Bol keseden sallıyorlar. Bonservissiz, sağda solda toplama adamlarla bu kadar olur. Kadro böyle kurulmaz. Takviyeye gerekli bölgeler tespit edilir, ona göre lig taranır, ikinci lig taranır afrika taranır, portekiz,hollanda... ligler taranır, gerekirse bonservisi biten ama kaliteli oyuncular bulunur alınmaya çalışılır.Ayağını yorganına göre uzatarak böyle ilerlersin.. Al kris boydu bir kere oynatma! interde portoda oynamış Pele bi yıl sonra adam ortalıkta yok. Bir alana bir bedava mantığı ile aynı takımdan arkadaşı alınmaz.. Böyle profesyonellik olur mu ya? Mahalle takımı bile böyle transfer yapmaz..Arada tutanlar oluyor ama işin doğrusu bu mu! Akos Elek diye bir transferimiz gözüküyor mesela geçen yıl, kim bu bilen duyan var mı? Agim İbraimi kim? Menejer oyunlarıyla kara para mı aklıyoruz ne yapıyoruz biz! Aldığımız oyuncuyu iki maç oynatmadan parasını cebine koyup gönderiyoruz. Sonra borç var.. Olur arkadaş olur.. Bu kafayla gidersen donunu bile hergün kontrol edeceksin.. Bi bakmışsın haciz gelmiş alıp götürmüşler..
Burada olay şu tepkiler takıma yapılır. Teknik direktöre yapılır. Yönetime tepki yapılamaz anlayışı var. Takım buz dağının sadece görünen yüzü.. Buz dağının geri kalanı asıl hedefimiz olmalı..

Çağ dışı yöneticiler, vizyonsuz, sömürge imparatorluğu kuran, ağam paşam çektiğimiz insanlar düşmeli yakamızdan..Ayrıca Yıldırımla olan muhabbeten son derece rahatsızım.Bu fener maçları hiç içime sinmiyor.

Bu kulüp parası olan bir başkan beklemiyor. Aklı olan, olaya profesyonel bakan emek harcayacak bir başkan bulunur.sahip olduğumuz taraftar desteği ile 3 yıllık şampiyonluğa giden bir plan yapılıp uygulanır.
Gelirin giderin şeffaf olur, kurumsallık olur, onun bunun maşası başka takımlı yöneticiler seçilmez. Kulübe üyelik açılır, üye sayısı sınırlanamaz. Aidatlar açıkca alınır. Bu kulüp 3-5 hanedanın arka çiftliği olamaz.

Artık şurası çok net. Bizim bu sıradanlıktan sıyrılmamız için, doğru büyüme için takım olarak değil, yönetim olarak bi basamak daha yukarı çıkmamız gerek. Misyonunu doldurmuş bir yönetim anlayışımız var. Kurumsallaşma ve şeffaflaşma için bir bildiri oluşturulsun. Taraftarlarca bu forumda taraftar nasıl bir yönetim anlayışı bekliyor bunu netleştirelim ve maddeler halinde seçim öncesi adaylara sunalım.. Bu beklentire harfiyen uyacak adayı da toplu destekleyelim..
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 01:08
Alıntı yapılan canogut

Alıntı yapılan husss

maç çıkışı ışıklarda bir adam yanındakiyle konuluyordu dediği aynen şu şekildeydi paylaşmak istedim '' Öğrencim,Alperin babasından duymuş galatasaray ve Alper her konuda anlaşmışlar,kuluplerin anlaşmasını bekliyorlarmış''
Ya abi bırakın bu sağdan soldan duydum işlerini alper bugün elinden geleni yaptı ama ilk defa bi önlibero ile tutuldu hatta pozisyon gereği iki ön libero oldu adam elinden gelelni yaptı. Olay maçı okumaktır. Biliyorumki bazı arkadaşlar bana kızacak ama kusura bakmayın çoğu taraftarımız maçı izlemesini bilmiyor veya sıcağı sıcağına yorum yapıyor ama bugün adamların en iyi yaptığı şey alperi kitlemekti.
arkadaş ben Alperi eleştirmek için söylemedim ki sadece öyle duyunca paylaşmak istedim Allah Allah...
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
  Alıntı canogut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 01:03
Alıntı yapılan husss

maç çıkışı ışıklarda bir adam yanındakiyle konuluyordu dediği aynen şu şekildeydi paylaşmak istedim '' Öğrencim,Alperin babasından duymuş galatasaray ve Alper her konuda anlaşmışlar,kuluplerin anlaşmasını bekliyorlarmış''
Ya abi bırakın bu sağdan soldan duydum işlerini alper bugün elinden geleni yaptı ama ilk defa bi önlibero ile tutuldu hatta pozisyon gereği iki ön libero oldu adam elinden gelelni yaptı. Olay maçı okumaktır. Biliyorumki bazı arkadaşlar bana kızacak ama kusura bakmayın çoğu taraftarımız maçı izlemesini bilmiyor veya sıcağı sıcağına yorum yapıyor ama bugün adamların en iyi yaptığı şey alperi kitlemekti.
FoRzA ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır