eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:54
Bakalım bu gece rahat uyuyabilecekler mi?
Bu deplasmandan dönecek olan renkdaşlarımızın yolu açık olsun.
Bu ruhsuzlara okkalı bir ceza vermek lazım.
Önce Halil Ünala tabii
http://halilunalistifa.com
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:35
yazıklar olsun yaa taraftar gıbı ınanamamısınız  ılk golu yedıkten sonra o taraftar hıç bırınızın gozunun onune gelmedı mı ya yazıklar olsun aldınız paralara yazıklar olsun verdığımız emeklere
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:31
İzmir e gıden bınlerce taraftar karşısında bu kadar ruhsuz ve kotu oynamaya hakkınız yok
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:17
Ruhsuzlar ordusu. Bizler kadar inanmadınız. Yüreğinizi koymadınız ortaya. Yazıklar olsun hepinize. Hocanızda dahil olmak üzere rezil ettiniz bizleri...........
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:11
Futbolcu kardeslerim; Izmire binbir zorlukla giden ve gidemeyip gönülden destekleyen tüm renkdaslarimiz insallah haklarini helal ederler,yoksa isiniz cok zor ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:09
Bu maç kuru bir özürle yada üzgünüz lafları ile geçiştirilemez.
Halil Ünal ya Kelle vereceksin, yada kelleni...........
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:02
Yazıklar olsun hepinize.Üzerinizdeki formayı birazcık hakedin.Bune vurdum duymazlık.Ama suc sizde değil , kasar futbolcuları takıma dolduranlarda.Hedefi olmayan futbolcuyla basarılı olamazsın.30 yas üstü futbolculardada hedef ne arasın.İvesa 30 kusur , Dede 30 kusur , Bülent 30 kusur , Tello 30 kusur , Kamara 30 kusur , Volkan 30 kusur , Hurriyet 30 civarı ve bunlar 11 oynayan as oyuncularımız.Adamlar ne yapsın bu yastan sonra Avrupa Ligini tatil yapmak varken , sezonu erken acıcak vs. ben olsam bende istemem.Koyulan hedefle yapılan icraatlar transfer politikası falan hıc mantıklı gelmiyor insana , ama mantılı dusununce.Bizde bi kara sevdanın pesinde sürüklenip duruyoruz.Bugün sinirden aglayamadım bile.Hani kıl payı kacırırsın , penaltılarda vs. elenirsin.Hungür hungür aglarsın.Bugün aglayamadım bile.Bide dasak gecer gibi.Bu macın önemini biliyoruz vs. acıkmalar yapıyorlar.Bugün İzmire giden taraftarımızdan 3-0 olunca tek birsey istedim o da Genoa taraftarının yaptırdıgı gibi , sahadakilerin formalarını cıkarttırmalarını ama olmadı.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 21:51
Bu gün Batu,Alper,Volkan ve birazda Dede ve Veysel iyiydi.
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 21:51
Bu gün Batu,Alper ve birazda Dede ve Veysel iyiydi.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 09:17
İnandık yürekten gönülden size , Avrupa için haydi esesim...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır