eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 1 Kocaelispor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 11:00

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:53

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:49
Dünkü Kocaeli Maçından Birkaç Kare Fotoğrafda Benden...

Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:30
resimler için sagol süperlerClap

bende ılk resmın biraz üstlerinde bi yerdeydim hehe
DSİ Es Es
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:21
Kupa maçından bir kaç kare...

Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 10:15
Alıntı yapılan turkaslan

Dün açık tribündeydim.. stad tam anlamıyla coşmuş.. açık belkide tarihinin en güzel tezavruhatlı günlerini yaşıyordu.. çekirdekçiler bile coşmuş dakikalarca es-es çekiyor haydi ayağa diye yanındakini kaldırıyordu..
taa ki 82. dk. daki o seviyesizce yapılan gereksiz küfüre kadar.. herkesin tadı biranda kaçtı.. küfredenleri ıslıklamaya başladı..
küfür etmesseniz s... gidin.. diyen o kültürsüz seviyesiz cahilin tartışmayı başlatmasına kadar.. nasılda kendisini haklı görüp insanlara o  seviyesiz hareketi yaparki.. yazık hemde çok yazık..

birde ilave olarak bu terbiyesiz taraftara grup başları dediğimiz arkadaşlar sahip çıktı, nasıl olurda böyle bir insana destek çıkarlar grup reisleri lütfen küfür olayına bir son verdirin eskişehirsporun büyüklüğüne küfür yakışmıyor böyle küfür edenleri siz kolundan tutun atın küfürsüz bir taraftar istiyoruz 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 09:52
Bu şehir başka şehir ŞAMPİYON ESKİŞEHİR...

Dün  maçta idim tek maç içinde olsa ankaradan kalktım geldim takımı beyendim ama cok gol pozizyonu kaçırdık ama canları sagolsun...

Küfr olayında bende oraya çok yakındım kapalıdan başladı ilk küfr açıkta tam karşılık vermeye hazırlanırken yuhlamalar geldi açıktan çok hoşuma gitti takım 1-0 önde küfüre ne gerek var yanımda iki kızıyla gelen amca vardı hll olsun dedim büyüksün Es Es

Seni sevmeyen ölsün... Smile

DSİ Es Es
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 08:30
Dün açık tribündeydim.. stad tam anlamıyla coşmuş.. açık belkide tarihinin en güzel tezavruhatlı günlerini yaşıyordu.. çekirdekçiler bile coşmuş dakikalarca es-es çekiyor haydi ayağa diye yanındakini kaldırıyordu..
taa ki 82. dk. daki o seviyesizce yapılan gereksiz küfüre kadar.. herkesin tadı biranda kaçtı.. küfredenleri ıslıklamaya başladı..
küfür etmesseniz s... gidin.. diyen o kültürsüz seviyesiz cahilin tartışmayı başlatmasına kadar.. nasılda kendisini haklı görüp insanlara o  seviyesiz hareketi yaparki.. yazık hemde çok yazık..
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 05:17
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan ercan26

Alıntı yapılan akkoray

DUYDUĞUM KADARIYLA GAZİANTEP BLD  MAÇI RADYOSESTE  ANLATAN ERKAN MİDİLLİYE SİTEMİZDE SÖYLENEN AĞIR SÖZLERDEN DOLAYI RADYO SES ARTIK MAÇLARI VERMEME KARARI ALMIŞ .OLACAĞI BUYDU HİÇ BİR MENFAAT GÖZETMEKSİZİN DEPLASMANDA VE SAHAMIZDAKİ MAÇLARI ZOR KOŞULLARDA  ANLATAN  ARKADAŞIMIZA BU ŞEKİLDE DAVRANMAMAMIZ GEREKİRDİ.

Forumda erkan midilliye karşı düşüncesizce yazı yazan 5-10 kişiye inat bunlar yapılıyorsa Radyo Ses daha büyümemiş ve Erkan midillide kusura bakmasın daha olgunlaşamamış.5-10 kişi için koca EsEs camiasını nasıl yayınsız bırakırlar hayret.Yönetim inşallah olaya el atarda başka gurur meselesi yapmayacak radyolar maçımızı verirler.
Bu yazdıklarım Erkan midilliye maç esnasında yapılan haksız söylemleri onayladığım anlamına gelmesin emeğine saygım var ama onlarda bu taraftara en küçük bir şeyde sırt dönerlerse AYIP etmiş olurlar kanaatindeyim.Bu camia büyükse bir tek Radyo Ses'ede kalmamalı.

Naklen yayın konusunda radyo ses Eskişehirspor  ile anlaştımı,kulübün iç sahadaki yayın için maç başına 10.000 ytl ücret istediğini duymuştum.Beleş yayın yapamadılar galiba.

Bir konu hakkında bişeyler yazarken lütfen fikir sahibi olunuz...
Radyo Ses yayın haklarını aldı...
İçerdeki maçları anlatmak serbest isteyen anlatır...
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 05:14
Alıntı yapılan ercan26

Alıntı yapılan akkoray

DUYDUĞUM KADARIYLA GAZİANTEP BLD  MAÇI RADYOSESTE  ANLATAN ERKAN MİDİLLİYE SİTEMİZDE SÖYLENEN AĞIR SÖZLERDEN DOLAYI RADYO SES ARTIK MAÇLARI VERMEME KARARI ALMIŞ .OLACAĞI BUYDU HİÇ BİR MENFAAT GÖZETMEKSİZİN DEPLASMANDA VE SAHAMIZDAKİ MAÇLARI ZOR KOŞULLARDA  ANLATAN  ARKADAŞIMIZA BU ŞEKİLDE DAVRANMAMAMIZ GEREKİRDİ.

Forumda erkan midilliye karşı düşüncesizce yazı yazan 5-10 kişiye inat bunlar yapılıyorsa Radyo Ses daha büyümemiş ve Erkan midillide kusura bakmasın daha olgunlaşamamış.5-10 kişi için koca EsEs camiasını nasıl yayınsız bırakırlar hayret.Yönetim inşallah olaya el atarda başka gurur meselesi yapmayacak radyolar maçımızı verirler.
Bu yazdıklarım Erkan midilliye maç esnasında yapılan haksız söylemleri onayladığım anlamına gelmesin emeğine saygım var ama onlarda bu taraftara en küçük bir şeyde sırt dönerlerse AYIP etmiş olurlar kanaatindeyim.Bu camia büyükse bir tek Radyo Ses'ede kalmamalı.

İçerdeki maçları isteyen radyo verebilir...
Varmıydı bugün veren?
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır