eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:59
abiler şuan konuyu uzatmayalım ligde iyi gidiyorruz eğer diğer maçlardada devam ederse işte o zaman kesin sorgulanması gerekir.Bence çözüümüde belli trübün liderleri küfür başladığı anda susturmalı taraftarı.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:56
Tamam kardeşim uzamasın bu olay,ben net 18 sene deplasmanlarda armamın peşinde koşmuştum,içerdeki maçlarımızdada vardı, bu kadar organize olmasada küfürlü tezahüratlar vardı ama tadında kalırdı herşey,biz giderdik,giderimizide yapardık tribün sınırlarını aşmadan ama asla bu zamandaki gibi olmazdı.
Şimdi nerdeyse tüm deplasmanlarda ev sahipleri tam techizat bizleri beklemekle meşguller,sen inadına gereksiz olaylara gir,yapacak birşey yok de.OH NE ALA,NE ALA!
Ömer kardeşim yaz,yaz ama birşeyler yapabilirmiyiz diye düşünerek yaz okeySmile
Sende Görkem kardeşimSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:37
Ömer sana katılıyorum. Şimdi bursa ve ankaragücü deplasmanlarına o küfür edenlerden hiç kimse gelmeyecekSmile. En çok dikkat ettiğimde tezahüratlara eşlik etmeyen kişiler içinde küfür oldumu aslan gibi bağırıyor.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:30

Bursaspor taraftarlarına  macta kufur eden herkezi deplasmanlarda görmek istiyoruz herkez kufurunu ediyor biz deplasmanda çilesini cekiyoruz şimdi diceksiniz ki gitme o zaman kardeşim deplasmana ama ben gercekten ömrümü verdim tribunlere 3 seneden beride icerde dısarda nefer tribunun gidipte benim kacırdıgım mac yok bursayada gidicem inadına gereksiz olaylarada giricez artık yapcak bisey yok .

bi istegim var bide LUTFEN artık uzatmayın bu konuyu..
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:26
Alıntı yapılan yankee2222

iyi de kaan kardeşim mecek abinin söylediği şeylerde kötü birşey yok ki sadece dediği adam gibi maç seyredilsin, orada aile var, giren insan biraz kendine çeki düzen vermesi gerektiğini vurguluyor. Bursaya burda sövdük noldu? olay çıkınca tribün dağılıyor, takım bundan etkileniyor. bunlarda son derece makul tespitler. Birde yaş ilerledikçe insan olgunlaşıyor inanki sende o yaşlara geldiğinde tribünde gençlerin yaptıkları sanada zaman zaman saçma gelecek.

Abi benimde söylediğim aynı şeyler ben farklı durumları belirtmiyorum.Görüşler aynı,düşünceler aynı ama abimiz aylardır hepimizi ateşe atıyor.Bende dayanamadım daha fazla Smile Neyse,uzamamalı zaten her ne olursa olsun.

Benim derdim zaten grupları yada kişileri savunmak değil.Ama savunur hale geldik.Ben Bursa maçında kültürümüzü tamamen kaybetmek üzereyiz,iyce batıyoruz dediğimde beni Bursalı yaptılar,çözemedim seni falan dedi bazı üyeler.Şimdi onlar nerede diye yorum yaptığımda kimseden çıt çıkmadı.Hadi Bursa'ya küfretmek için birden fazla sebep üretebilir insanlar,ama Gençlerbirliği taraftarına edilen küfre kimse sebep gösteremez...

Ahmet abi kantarın topuzu kaçmasa ben bırakın savunmayı yorumu görünce ufak bir tebessüm eder devam ederim,ama daha fazla dayanamadım.Bizim etrafımızdaki insanlar kendi sevdaları için var,bunlar zaten biliniyor ve her kesimden sevilmemizin en büyük nedeni de büyüğümüze olan saygımız ve hiyerarşimiz.Hiç bir şeyimiz yoksa en azından duruşumuz var.
Nefer
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:23
Birlik olduğumuz zaman tüm bunlar konuşulmayacak,ama bunun için biraz zaman var...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:19
açık tribün olayı, fbli yönetici, esstore, vs. geçin..
gençlerbirliği maçında 30 dk kadar önce bozuk turnikeleri açan ve yaklaşık 3000 kadar taraftarın dışarıda çile çekmesine göz yuman yönetime, stad dışında sövenler içeriye girdiklerinde bunu unutuyorlardı (her ne kadar yönetim uyuma taraftarın dışarıda diye bağırılsada bu yeterli değil). Bando Eses'imiz dışarıda kaldı bizim..
Protestomuz yeterli değildi. Haklarımızı savunup bir hak kazanabildiğimiz hiçbir vakamız olmadı bizim (kaptan zaferin kadro dışı kalma olayı hariç) Çünkü birlik olup sesimizi yeterince yükseltemiyoruz..
Velhasıl bu basiretsiz yönetime karşı birlik olamayan taraftar hangi takıma sövüp hangi takıma karşı nasıl yaklaşabileceğini bilmemektedir.. 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:18
Kaan kardeşim,üzme kendini ve keskin sirke modunda çık,çok sevdiğin ortamdan rızan dışında uzaklaşma ,burada sen zaten iyi niyetlisin,senin kızdığın o abinde iyiniyetli ama zaman,zaman kantarın topuzu kaçırırılabiliyor demekki...
Sakin kardeşim,lütfenSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:17
iyi de kaan kardeşim mecek abinin söylediği şeylerde kötü birşey yok ki sadece dediği adam gibi maç seyredilsin, orada aile var, giren insan biraz kendine çeki düzen vermesi gerektiğini vurguluyor. Bursaya burda sövdük noldu? olay çıkınca tribün dağılıyor, takım bundan etkileniyor. bunlarda son derece makul tespitler. Birde yaş ilerledikçe insan olgunlaşıyor inanki sende o yaşlara geldiğinde tribünde gençlerin yaptıkları sanada zaman zaman saçma gelecek.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:16
Bu arada onla kavga et buna küfür et bizim de kullandığımız hepimiz kardeşiz anadoluda bir tek düşman var oda sakarya sloganı bize dönmeye başlıyacak böyle giderse tamam dost olmayalım kimseyle dedik ama düşman kazanmayada devam etmeyelim herşeyin abartılısını yapıyoruz kendi takımımızı desteklesek rakiplerle dost düşman her ne şekilde olursa olsun uğraşmasak artık yetecek...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır