eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Geçmiş Olsun Melih - Teşekkürler Futbolcu Abileri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2009 saat 18:22
   Forumumuzda ilk açıldığı günden beri üye olan "esesli_melih26" kullanıcı adlı canım kardeşim Melih Bektaş yakalandığı hastalık yüzünden önce bir operasyon geçirmiş ardından da yaklaşık 5 aydır tedavi görmektedir.
   Kardeşimi; çok başarılı olduğu okula gitmesini engelleyen; elinde kombinesi, üstünde forması, boynunda atkısıyla kah Tv karşısına kah radyo başına mahkum eden hastalıktan Allah izin verirse en geç 1 ay içinde tamemen kurtulacak.
   Kardeşim 5 aydır Eskişehirspor'una gidemezken, dün evimize gelerek kardeşimi ziyaret eden, cefakar taraftarın vefakar futbolcuları; Kaptan Sezgin Coşkun, Koray Arslan, Serdar Özbayraktar ve Engin Baytar'a gösterdikleri bu sıcak yaklaşım ve samimiyetlerinden dolayı minnet duygularımı sunar, şahsım ve ailem adına teşekkürlerimi iletirim.
   Ayrıca bu olaya vesile olan Fatih Fen Lisesi'nden kardeşimin öğretmenleri Birtan Pekgüç ile Halil Doğan'a da teşekkür ederim.
   Kendisini ziyarete gelen futbolcu abilerinin verdiği moral ve motivasyonla, 5 ay sonra, yarın Ankaraspor maçıyla tekrar tribünlere dönecek olan kardeşime geçmiş olsun diyorum, 1000 km uzaktan gözlerinden öpüyorum.

Eskişehirsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum,Eskişehirspor'un ne kadar büyük bir aile olduğunu bir kez daha anladım..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır