eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Habertürk...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2009 saat 23:50
Yeni göreviniz hayırlı olsun. Gazetenin TV'deki reklamı ilgi çekici.
EStanbul'a sevgiler.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2009 saat 23:49
Alper bey siz nereye biz oraya,
ilgili konunun facebook bağlantı linkinide buraya eklerseniz daha iyi olacaktır kanaatindeyim.
Yeni görev yerinizde başarılar dilerim...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2009 saat 23:47
Değerli renkdaşlarım, gönüldaşlarım...
Yakın dostlarımın bildiğim bir durumu hepinizle paylaşmak istediğim için sohbet edelim bölümüne bunları yazıyorum. 6.5 yıl çalıştığım Vatan Gazetesi Haber Merkezi'nden 31 Aralık tarihinde el sıkarak azcık da gözyaşı dökerek kendi isteğimle ayrıldım.
1 Ocak tarihinde de 1 Mart'ta Türkiye genelinde 70 farklı yenilikle çıkacak olan Habertürk Gazetesi Haber Merkezi'ne Sayın Fatih Altaylı'nın isteğiyle başladım.
Vatan'daki kolunuz mu dalınız mı ne sayarsanız sayın ama kiminizin ağabeyi hepinizin dostu ben Baba, elimden geldiğince gönül verdiğim renkleri elbette unutmadan Habertürk Gazetesi'nde haberlerime devam edeceğim. Yine el ele yine omuz omuza yani...
EStanbul'dan sevgiyle-saygıyla

* Facebook kullanan arkadaşlar şimdiden Gazete Habetürk grubuna bir tıklamayla katılabilirler. Şu an 502 kişiyiz onu da eksik olmasın Türkerimle beraber binlere taşıyacağız...
Sağlıcakla...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır