eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 169>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan forum26

Denizlinin başında iken rıza hoca ligde ve avrupa da başarılı olmuştu.Denizlisporlu arkadaşlardan aldığım bilgiye göre o yıl da rıza hoca takımı çok zevksiz,defansif,pozisyonu az olan bir taktik ile yönetiyormuş.arkadaş taraftar sıkıntıdan patlıyordu tribünde dedi ama ligde ve avrupa da başarılı olduk.Denizlisporlular maç çok zevksiz diye stadı terk ederken takım gol atıp seviniyorduk dedi.Rıza hocanın özelliği bu. çok sabırlı ve hep destek olmalıyız.Bence forumun en önemli mesajı bu yazdığım mesaj.Sabırlı olup destek olmazsak iddia ediyorum teknik direktör değişikliğine gidip düşeriz,sabırlı olup desteklersek bu takım kesin ligde orta sıralarda yer alır.Rıza hoca süper ligdeki ilk sezonumuz için çok doğru bir seçim.Ben hala 1995-96 sezonunda beşiktaş önünde 2-0 öndeyken yılmaz hocanın ikinci yarıda hala takıma gol attırmaya uğraşırken defans hataları yüzünden 2-2 berabere kalışımızı unutamam.O maçtan sonra da çöküş başlamıştı zaten.

o maçta 2-2 berabere kalmadık ikinci yarı yediğimiz gollerle 3-2 yenildik .
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:38
 Denizlinin başında iken rıza hoca ligde ve avrupa da başarılı olmuştu.Denizlisporlu arkadaşlardan aldığım bilgiye göre o yıl da rıza hoca takımı çok zevksiz,defansif,pozisyonu az olan bir taktik ile yönetiyormuş.arkadaş taraftar sıkıntıdan patlıyordu tribünde dedi ama ligde ve avrupa da başarılı olduk.Denizlisporlular maç çok zevksiz diye stadı terk ederken takım gol atıp seviniyorduk dedi.Rıza hocanın özelliği bu. çok sabırlı ve hep destek olmalıyız.Bence forumun en önemli mesajı bu yazdığım mesaj.Sabırlı olup destek olmazsak iddia ediyorum teknik direktör değişikliğine gidip düşeriz,sabırlı olup desteklersek bu takım kesin ligde orta sıralarda yer alır.Rıza hoca süper ligdeki ilk sezonumuz için çok doğru bir seçim.Ben hala 1995-96 sezonunda beşiktaş önünde 2-0 öndeyken yılmaz hocanın ikinci yarıda hala takıma gol attırmaya uğraşırken defans hataları yüzünden 2-2 berabere kalışımızı unutamam.O maçtan sonra da çöküş başlamıştı zaten.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
  Alıntı escem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:20
ibb maçının gün ve saati bellimi
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:19
Açık tribün giriş kapılarında saatlerce önce bekleyen insanlar varken,zaman ilerledikçe çok yoğun bir kalabalık olacağı bilindiği halde, neden tribün kapıları inatla 6 hatta 6.15 civarı açıldı.

Kapıların açılmasını bekleyen çoğu insan haliyle tırımızı gezmek istedi.Bende yeni ürünlerimize bir bakayım demiştim.Tırın önündede insanlar var fakat kimse girmiyordu.Nedeni ise ürünler yerleştirilip,düzenleniyormuşta o yüzden beklememiz istendi.Bu iş neden daha önce yapılmadı?Yönetimin ürün satışı konusundaki bakış açısı demekki bu.

Kapılar açıldıktan sonra girişte izdaham yaşandı her zamanki gibi.Yönetimin kulağı baya bir çınlamıştır.Çocukları ezilmesin diye çabalayan insanlar acaba bir daha çocuklarını maça getirmek için durup düşünmezler mi?

Bilet fiyatlarına normal diyen başkanım, ilk iç saha maçında o bilet fiyatlarına karşılık,koltukların tertemiz olacağını bizlere garanti etmelidir.Angry

Kapalı tribünde ise yöneticimizin yüzüne karşı Allah belanızı versine kadar giden kargaşalıklar yaşanmış.Hatta yöneticimiz  tribün kapısını kapattırarak kendisini kurtarmış.Ücretsiz maçta birilerine daveti verilerek buralar onların diye kapalı tribüne sokulmak istenmeyen taraftarlar olmuş.
Sizin yapacağınız organizasyonun diye başlayan,her zamanki gibi rezil ettiniz bizi diyerek devam eden,hatta bayan taraftarlarımızın daha çok şikayetçi olduğu olaylar yaşanmış.

Ses Sistemi konusuna ise değinmiyorum bile.Birde formalar var tabiki.Bütün bunları çıkarırsak güzel bir geceydi.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:01
Bildiğim kadarı ile Doğa'nın gördüğü kırmızı kart ligi etkiliyor. Hazırlık maçında gördüğün sarı kartlar etkisiz fakat direk kırmızı görürsen lige yansıyor. İBB maçında yok sanırım Doğa..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:59

sezonu açtık, açılışta hiçbir şey ölçü değildir.

takımımız mücadeleci iyi niyetli bence. ama hocamız kendisi bilir de 3-5-2 çok garip geldi. Ama takdir elbette kendisinin. yeni futbolculardan kurulu bir ekibiz takım olmaya daha çok var. inşallah 23 ağustosa kadar hazır oluruz.
futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığı ortada. ancak karşıda oturmuş bir takım vardı. hayırlısı ne diyelim. sadece zamana ihtiyaç var...
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:54
Sezon açılışı maçı olarak beklentileri karşılamadı diyebiliriz...
Maçın bedava olması, beklenildiği gibi Eskişehirspor'dan bi haber insanların maça gelmesine sebeb oldu. Özellikle kapalı hiçbir tezahurata eşlik etmedi.. Organizasyon aslında güzel tasarlanmıştı ama ses sistemi çok kötüydü..

Sunucu ablamız evlere şenlikti. Futbolcu isimlerini makinalı tüfek gibi saydı. Bi Allahın kulu demedimi kendisine yavaş yavaş söyle taraftar oley çekecek diye.. Dans gösterileri güzeldi ama ben hala neden protokole dönük olarak yapıldığını anlamadım. Açıktaki binlerce kişi adam değil mi? Halil Ünal konuşmasında yine yüksekten uçtu. Biraz yere bas başkan. Ayrıca bilet fiyatları normal dedi. Asgari ücret kaç para biliyormu acaba? Gerekçelerini söylemeliydi. Rakip takımların kombineleri bu kadar ucuzken bizim neden bu kadar pahalı. Güvensoy'u kollamasıda artı puan kazandırdı kendisine. Görmezlikten gelmedi.

Tribünleri eleştirmiş bazı arkadaşlar. Yok şu kötüydü bu bağırmadı diye. Bu bir hazırlık maçı. Bağırıp boğaz patlatmanında bi mantığı yok zaten. Bence yapılan tezahurat yeterliydi. Aklıma takılan konu tribün grupları arasındaki soğukluktu. Nefer hala kendisini üvey evlat gibi hissetmeye devam ediyor. Maç öncesi takım açık ve kızılcıklıya gitti. Nefere gitmedi biraz bozuldu Nefer. Bunun sebebi çok ters konumda Nefer. Sezon boyu bunun sıkıntısı yaşayacaklar. Güvensoy konusunda tam puan aldılar. Medeni bir şekilde protestolarını yaptılar. Keşke Kızılcıklı İstanbul takımlarına söveceğine bu konuya el atsaydı. Ama benim dediğim çıktı. Kapalı kapılar ardında ne konuşulduysa artık Kızılcıklı bu durumu içine sindirebildi Exclamation Fakat şuda bir gerçekki bütün stadı Kızılcıklı yönetiyor..

Yine Ankaragücü'nü eleştirenler olmuş. Taşıdıkları pankartı açık tribün görmedi diye. Soruyorum kendilerine o sırada nereye bakıyordunuz? Ben çok rahat bir şekilde okudum yazıyı. Ayrıca çok sert oynamışlar falan. Maçtaki bütün sertliği başlatan Doğa Kaya idi. Kendisin hala Bank Asya'da sanıyor heralde. Değişilmez değilsin Doğa. Alternatif var kadroda, her an yedek kalabilirsin. Bide bi pozisyonda top tam kendisine gelecekken hakeme çarpıp yön değiştirdi. Hakemi dövmediği kaldı. Fifa kurallarına göre hakem oyuna dahildir ve bu bir hazırlık maçı. Bu kadar tepkiye ne gerek var?

Takımda beğenilen futbolcular Youla, Poljak ve Murat gibi görünüyor ama ben acele edilmemeli diyorum. Anderson çok eleştirilmiş fakat acaba doğru yerdemi oynadı kendisi? Vucko'da çok düz bir futbolcu gibi geldi bana..

"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:43
Takım dün akşam görücüye çıktı ben şahsen beyendim umut vadeden bi kadro olmuş özellikle defans oyuncularımız çok iyiydi bu yıl bu defansla gol yemememiz lazım gerek tayfun gerek nadareviç gerekse vucko yerlerinde kale gibi durdular ivesaya iş düşmedi bile.Vucko bu sefer olmadı ama kornerlerden de gol bulacak eminim buna.Poljak zaten sahanın heryerindeydi.Youla'ya yapılan fauller olmasaydı bence pozisyonlardan birini gole çevirirdi.Zaten ne zaman atağa kalksak ankaragücülü oyuncular hemen faul silahına sarıldı ve oyuncularımızı tabir doğruysa hemen indirdi.Anderson biraz yavaştı ama adamlar öyle faullü oynuyorlarki ne yapsın kilitlendi o da biyerden sonra.Abdullah çok iyiydi fırtına gibi esti.Hepsinden ayrı ayrı bahsetmek istiyorum çünkü hepsi kaliteli ve belli bir potansiyeli içinde taşıyan oyuncular.İşte bu potansiyelde zamanla ortaya çıkacak.Ankaragücünden bahsetmek gerekirse aşırı faullü ve agresif oynadılar bu kadar sinir harbine hiç gerek yoktu.Doğa'nın sinirlenmesi ve agresif tavırlar sergilemeside bundan kaynaklandı sanırım.Doğa kendisini ev sahibi olarak görüyor görmektede haklı ve bu iyi bi özellik rakibin oyuncularımıza karşı davranışlarını beyenmedi beyenilecek bi tarafıda yoktu zaten.Bi ev sahibi olarak yeni gelen arkadaşlarını koruma ve sahiplenme dürtüsüyle hareket etti,bence iyide etti.Birinin bunu yapması gerekiyor du,(hoop kendinize gelin aklınızı başınıza alın mesajını vermesi gerekiyor du):)ki ben bunu doğa'ya da çok yakıştırıyorum .Herşeyi bi kenarıya bırakıyorum.Benim asıl bahsetmek istediğim şey açılış maçı organizasyonuydu.Bu organizasyonu aslında pek beyenmedim.Yönetimi bi kenara bırakıyorum taraftar olarak bizde pek bişey yapamadık doğrusunu söylemek gerekirse.İşte açılış maçını bedava yaparsan es-es'le alakası olmayan bi ton adamı stada doldurursun.Nerede alakası olmayan adam varsa sanki pikniğe geliyorlar çekirdeğini böreğini çöreğini almış gelmiş adamlar ya.Ayağa kalkıp tezahürat yapmak isteyenlere bile oturun çökün diye müdahale ediyorlar.Benim yanımda bile 90 yaşında dede vardı ya tamam gelsin bu sevgiyi taşıyan herkes gelsin ama bu akşam gezmesine çıkanlar stadda bişey var heralde diye gelenler gelmesin,çekirdekçilerin işi ne bari tezahürat yapmıyorsun içinde bi çoşku yok çoşan gençlere ne karışıyorsun.Açıkta izledim ben maçı altesin sol alt tarafında.Bizim önümüzde yanımızda bisürü saçma sapan adam vardı eşini,kızını almış gelmiş pastalar börekler meyva suları sanki güne gelmişler.Belkide hayatında hiç gelmedi yada birdaha maça hiç gelmeyecek tipler vardı ya içlerinde.Valla sinirine hakim olmasan bi kaçını sahaya atacak düzeye getiriyorlar insanı.Hadi bunuda bi kenara bırakın içinde ruh olmayanları ateşlemek biraz zor olabilir ama taraftar gruplarınında hiç sesi çıkmadı neredeyse.hele 2. yarı oturduk çekirdekçilere eşlik ettik.Taraftar kendisini oyuncularına gösteremedi,arkasında nasıl bir güç var bunu gösteremedi ben isterdimki sakarya maçı gibi bi atmosfer olsun ama olmadı ne yazıkki.Herşey çok zamansız yapıldı sanki herkes tirünlere oynadı yönetimde,taraftarda.Oyuncular gittikten sonra kapıların üzerindeki kıvılcımlar ateşlendi bunu asıl oyuncu girerken yapacaksın ki görsün morallensin.Zaten meşale gösteriside tam bi fiyaskoyla sonuçlandı.İllaki 26. dakika diye tutturdular. Meşaleler yandığında rakip kalede faul düdüğü çalmış, neredeyse 1-2 dakika oyuncular orada oyalanmıştı içlerinden pek azı meşaleyi gördü,tirübünlerde bile bi hareketlenmeye yol açmadı.Yani meşale shovda amacına ulaşamadı.Meşaleler oyuncular sahaya çıkarken yada başlama düdüğüyle ateşlenseydi daha farklı olurdu en azından amacına uymuş olurdu.Taraftar kendi içinde bile organize olamadı karşılıklı anlaşıp tezahürat bile yapamadık doğru düzgün.Nefer kapalıyı ayaga kaldıramadı,anlamıyorum hiç mi ruh yok bu adamlarda yahu çıt bile çıkmıyoru ya sadece italyanoda kalktılar ondada kesin söylene söylene kalkmışlardır.Güvensoy meselesi var bide okadar protesto edilecek diye konuşuldu.Benim gördüğüm nefer bu konu üzerine parmak bastı bidek pankart açtı.Haricinde ciddiye alınacak bişey olmadı.Herneyse hepimiz hata yapabiliriz olan oldu artık.Burada artık önemli olan hatalarımızdan ders alabilmemiz.Ders çıkarabilmemiz ki aynı hatalara düşmeyelim.Yani uzun lafın kısası TARAFTAR MUTLAKA ÖZELEŞTİRİ VERMELİ.
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:35
acılıs ıcın gelen ankaraguclu taraftarlarımıza sagladıgınız tum ımkanlan ve mısafırperverlıgınız ıcın cok tesekkur ederım ıste dıyorum artık ıstanbul egomanyasına son
1965 lılerden mustafa abı ve kardesıne tum uyelere
kızılcıklıya
nefere
aydere
altese
unıses
tum eskısehırsporlu taraftarlara ve eskısehır yonetıme ellerınıze yureklerınıze saglık yenısezonumuz camıalarımıza hayırlı ugurlu olsun
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
yakisiklieses Liste gör
Yazar

esesliasik
Yer: almanya
  Alıntı yakisiklieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:29
arkadaslar macin özet görüntüleri var mi biyerde
varsa nerde bakabiliriz??
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,546 saniyede hazırlanmıştır