eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 12:22
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan otomatikkapi

Mevcut üyelerimizin kaci aidatini oduyor yada kendi oduyor malum...
Kongre uyeligi cok ciddi bir sorumluluk olmalı...

bu Camia ilk defa seçimli bir Kongre yaptı.
alışkanlıklar yıkıldı.hani özel odalarda devir işlemlerinden bahsediyorum.
şu malumu izah et Selim,
belki malum ların yıkılmasına sebep olursun.
malumların yıkılmaya başladığı bir Camiayı uyandırmış olursun.
pancarı Eskişehirspor'dan fazla bilenlerin,Eskişehirspor tahakkümünden vaz geçirmeye sebep olursun.
beleşçiliğin değil de Aidiyet duygusunu ön plana çıkarmış olursun ki Aidat ödemenin OY olduğunu da anlatmaya çalışmış olursun.
gözlerinden öptüm.

Herkesin bildiğini birde ben izah edeyim Erkan Bey...
Bildim bileli yönetimler kendi isteği ile üye olmak isteyenlerden çok eşi dostu üye yapmışlardır.
Bunlarında bir kısmı veya pek çoğu biraz zoraki üye olmuşlardır. Bu sebep ile ne aidat öderler ne seçime katılırlar katılanların bir kısmının biriken borcunu da yönetim yada adayları öder.
Tabi birde ödemeyi unutanlar var o ayrı tabi...
Alışkanlıkların yıkıldığı bir kongrenin sonucu olan yönetimimiz bundan böyle bu tip durumların olmasını engeleyecektir inşallah...
Özellikle bir önceki kongre öncesi yaşanılanları tecrübe edenler tekrar bunu yaşatmamalı...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 07:53
eskişehirsporun kısır döngüden kurtarmanın tek yolu  eskişehir halkının yönetime katılımı sağlanmalı.dilimizde tüy bitti.yönetimler halkın desteğinden yoksun.neden  çünkü güvenmiyorlar bu kadar basit.malumun açılımı budur.5000-10000  üye eskişehirsporu kurtarır.halk katılımını sağla-korkma taraftardan.düzgün yönetimlerle ne borç olur nede şikeden ceza alırız.ilk defa seçimli kongre safsatası  laf ola beri gele.600-700 üyeden kaç  aday beklenir ki.laf olsunda ne olursa olsun.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 00:29

bu Camia ilk defa seçimli bir Kongre yaptı.
alışkanlıklar yıkıldı.hani özel odalarda devir işlemlerinden bahsediyorum.
şu malumu izah et Selim,
belki malum ların yıkılmasına sebep olursun.
malumların yıkılmaya başladığı bir Camiayı uyandırmış olursun.
pancarı Eskişehirspor'dan fazla bilenlerin,Eskişehirspor tahakkümünden vaz geçirmeye sebep olursun.
beleşçiliğin değil de Aidiyet duygusunu ön plana çıkarmış olursun ki Aidat ödemenin OY olduğunu da anlatmaya çalışmış olursun.
gözlerinden öptüm.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 19:13

.....Kongre uyeligi cok ciddi bir sorumluluk olmalı...

Eskişehirsporlu olmak başlı başına sorumluluktur..... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 17:26
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 17:24
Gecmis donemde basvuru yapmis renkdaslara mutlaka gecmis haklari verilmeli...
Ama yeni senede gereken aidat da odenmeli...
Yeni basvuranlarda giriş ücreti olarak bir defaya mahsus bedelini odemeli...

Taraftar uyeligi 10 yillik hayalim...
Taraftar uyelerin sectigi bir veya birkac temsilcinin yonetimde yeralmasi sarti ile...
Bizler icin ve kulup icin cok degerli bir uyelik sistemi bence...
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 14:53
Alıntı yapılan Erman

İkidir kulüp tarafından aranıyorum.Halil Ünal zamanındaki başvuruları sanırım işleme alıyorlar.Yeniden form doldurup göndermemi istediler.Ama 1000 tl gerçekten çok yüksek bir rakam.

peki o yeni formdaki iki adet referansı göstermek gerekiyor mu hala?
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 14:37
İkidir kulüp tarafından aranıyorum.Halil Ünal zamanındaki başvuruları sanırım işleme alıyorlar.Yeniden form doldurup göndermemi istediler.Ama 1000 tl gerçekten çok yüksek bir rakam.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2014 saat 14:21
arkadaslar bilgisi olan cvp versin lütfen. kombine alırken dahi bu uyelik hic bi işe yaramıyor deil mi? yüzde 20 indirim falan gibi

sadece oy kullanma hakkı mı veriyor?
Yukarı
eskalizim26 Liste gör
Yazar

yakup
Yer: istanbul
  Alıntı eskalizim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 09:26
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Alıntı yapılan Rasputin

Olay para değil, olay tutarsızlık ve kandırılmışlık.

Ben daha önceki yazımda da söyledim, ben 1000 TL vererek üye olabilirim ama olmuyorum bu şartlarda olmam da.
Burada çıkıp yaşı epeyce olan abilerimiz "kulübe yardım/katkı" vs gibi sebeplerle bu ücretin ödenebileceği görüşünde.
Şimdi soruyorum, yardımla mı bu kulüp gitsin istiyorsunuz? Ya da bu görüş mantıklı mı? Büyük kulüp, güçlü kulüp diyorsunuz, 300-500 kişinin vereceği 1000 TL ile mi olacak bu?
Söylenen ve istenenlerle yapılanlar çok ama çok farklı.

Ayrıca şu da var, ben vereceğim 1000+240 TL ile kendime ne fayda sağlayacağım?
Hadi kombine alarak futbol maçı izleme hakkı elde ediyorsunuz, yani size sunulan bir hizmet var diyebiliriz. Peki bu üyelikle ne var? 2-3 senede bir artık ne zaman kongre olursa oraya gidip oy kullanma hakkı elde ediyorsunuz sadece. Yani bir hizmet değil fiilen bir görev edinmiş oluyorsunuz.

Bugünlerde Fb de üyelik kampanyası başlattı ne diyor, "hedef 1 milyon üye", ücret ne 50 TL, sunduğu hizmet ne? kulübün ülke genelindeki sosyal tesislerinden faydalanma hakkı.

Şimdi önünüzde bu kadar saf ve basit bir örnek varken, üyelikleri taraftara açma sözü varken bu ortaya atılan 1000 TL nedir? Başta da dediğim gibi tutarsızlıktan başka bir şey değil.

Yani bu kulüp her yere o kadar çok para harcıyor, çok mu zor Porsuk kenarına bir yere bir sosyal tesis kurmak? Ya da üyelere özel başka tesisler kurararak kulübü şehirle bütünleştirmeye çabalamak?

Sadece ama sadece "şehir kulübe sahip çıksın" deyip para toplama çabası var. Bu da bana göre oldukça yanlış, sen bu amaç için yani şehri kulüp ile birleştirme adına bir şey yap ondan sonra sonuç bekle, hiçbir şey yapmadan sürekli destek=para istersen bir yerden sonra ne sana inanan ne de GÜVENEN kalır.

Burda ikide bir FB 1000 milyon üye õrnegi verilirken bunun iki tùrlū ūyelik oldugu es geçiliyor.

Taraftar üyeligi yillik 50 TL.
Kongre üyeligi 10000 TL.

birde temsilci üyelik var fb de o da 2,000 (iki bin) tl...

şöyle bir durum var fb yıllık 50 lira ile sdaece kart satıyor kartı alanlar ossuraktan üye oluyor bileti önce alıyor 1-2 yere gidirip çıkıyor. idda ediyorum biz böyle bir uygulama yapalım yıllık 50 liradan aynı şekilde yararlanacakları durumlar olsun 1000 i geçmez bu rakam...
biz imzamızı sahada atarız!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır