eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 18:40
Bu yönetim Bu Büyük taraftarı türibünlere Küstüren yönetim olarak Tarihe geçmek üzeredir Şayet bu taraftara TV 'den izleme gibi bir yola yöneltmek zorunda bırakırsanız vede bu insanlara alışkanlık yaparsa çok pişman olursunuz ama fayda etmez
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2010 saat 12:45
Olaylara yönetimin penceresinden bakacak olursak, Cekim yasasi geregi, onlarin ortaya
koyduklari fiiller ve düsünceler bazi taraftarlarda kombine almama veya stada gitmeme
gibi duygulari olusturuyor ise ve o taraftarlarda buna mukabil bu fiilleri ortaya koyarlarsa
kime hizmet etmis olurlar.?
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2010 saat 10:28
    Arkadaş kombine sahipleri bir günden bir güne stada girişte öncelik sağladı mı.Onların yerleri belliydi de başkaları mı oturmadı.Kombine çıktığı günden beri alırım ama inanın şu girişlerde en azından bir kolaylık olması lazım.Yurt dışında kombine alanlar bunun rahatlığını yaşamak için alırlar.Biz onlar kadar olmasa da en azından dışarda kalmayacağımızı saatlerce beklemeyeceğimizi bilsek mutlu olurduk ama bu stadta bu şartlarda kombine almak gelin bana semeri vurun demek gibi birşey...
Yukarı
nitteryah Liste gör
Yeni Yazar

hayrettin
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2010 saat 00:01
Alıntı yapılan quarentina_26

yonetıcılerımızın bası yanı halıl unal gecen gun lıg tv de konustu bu sekılde bır proje malıye t acısından cok yuklu dedı oyle bır nıyetının olmadıgını soyledı sımdı bız ıyı gunde kotu gunde bu takımın yanındayız demıyomuyuz karagumruklere g.osmanpasalara bu takım ıcın gıtmedıkmı gıttık ve bız hersekılde bu takımın arkasındayız bız turkıyenın en buyuk taraftarıyız dıyoruz baska tarafdanda dıyoruzkı acık kapanmazsa kombıne almayız olay oyle bır konuma geldıkı sankı kombınelerın % 100 u yonetımın cebıne gırıyo hıc bır sekılde takıma faydası olmuyo konumuna geldı sımdı soruyorum bu takımın her sekılde arkasında olan bu taraftarımız bu konuda takımı yalnızmı bırakıcak goruyorum lıg tvden ızleyecegım dıyenler var sımdı bu ne perhız bu ne lahana tursusu buyursunlar ızlesınler hatta radyodan dınlesınler ama kombınesını alacak kısılerın akıllarını celmesınler bu sehır asagı yukarı 700 bın 800 bın nufuslu bır sehır o stad hersekılde dolar yagmurdada kardada o kupkuru ayazdada gelecek taraftar bulunur benım gıbı bırılerı o acıgın ustu kapanmasada oyuzden kombınesını alacak ınsanlar alsın ancak daha baska makul yontemlerle cozelım bu sorunu oyle yapalım bu olaya cok karsı cıkan bırı olarak bende destegımı hersekılde vereyım ama olay kombıne ısıne gırınce orda dururum kımsede kusura bakmasın

Bildigim kadarıyla acıgın üstünü yönetim degil belediye başkanı kapatacak

110
Hayrettin
Almıyorum
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 23:21
yonetıcılerımızın bası yanı halıl unal gecen gun lıg tv de konustu bu sekılde bır proje malıye t acısından cok yuklu dedı oyle bır nıyetının olmadıgını soyledı sımdı bız ıyı gunde kotu gunde bu takımın yanındayız demıyomuyuz karagumruklere g.osmanpasalara bu takım ıcın gıtmedıkmı gıttık ve bız hersekılde bu takımın arkasındayız bız turkıyenın en buyuk taraftarıyız dıyoruz baska tarafdanda dıyoruzkı acık kapanmazsa kombıne almayız olay oyle bır konuma geldıkı sankı kombınelerın % 100 u yonetımın cebıne gırıyo hıc bır sekılde takıma faydası olmuyo konumuna geldı sımdı soruyorum bu takımın her sekılde arkasında olan bu taraftarımız bu konuda takımı yalnızmı bırakıcak goruyorum lıg tvden ızleyecegım dıyenler var sımdı bu ne perhız bu ne lahana tursusu buyursunlar ızlesınler hatta radyodan dınlesınler ama kombınesını alacak kısılerın akıllarını celmesınler bu sehır asagı yukarı 700 bın 800 bın nufuslu bır sehır o stad hersekılde dolar yagmurdada kardada o kupkuru ayazdada gelecek taraftar bulunur benım gıbı bırılerı o acıgın ustu kapanmasada oyuzden kombınesını alacak ınsanlar alsın ancak daha baska makul yontemlerle cozelım bu sorunu oyle yapalım bu olaya cok karsı cıkan bırı olarak bende destegımı hersekılde vereyım ama olay kombıne ısıne gırınce orda dururum kımsede kusura bakmasın
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 23:05
Alıntı yapılan quarentina_26

ben merak edıyorum bu kombıne aldırmama olayını ılk ortaya atan arkadasımız yuz kusur ınsanın olurunu aldıgı ıcın ovunuyomudur yoksa durmak yok yola devammı dıyodur? yanlıs yoldasınız arkadaslar bu sekılde olan davranıslar klube zarar verır gıbı gorunmesede dırekt olarak klube zarar verır bunu belırteyım bu taraftar arasında ayrımcılıga kadar gıder

Oğuz bey, taraftarın istekleri son derece makul ve anlaşılır niteliktedir. Hiç kimse kendi şahsı için bir şey istemiyor. İstekler tamamen kulübün menfaatine olan şeylerdir. Yönetim bir adım atsın ve çalışmaları başlatsın, taraftar gereğini yapacaktır.

Bu protestoyu gerçekleştirdiğimiz içinmi yoksa kulübe zarar gelmesin zihniyetiyle davrandığımız içinmi,  kulübe zarar verdik orasını bilemiyorum.  

Malesef taraftarımızı tek çatı altında toplayıp sesini duyuracak bir güçlü bir derneğimiz olmadığı için bu tür eylemler ses getirmiyor. Toplu bir protesto yapılsa yöneticiler sessiz kalabilirmi.    

kalender
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 22:44

şartlar oluşana kadar ALMIYORUZ..

Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 22:06
ben merak edıyorum bu kombıne aldırmama olayını ılk ortaya atan arkadasımız yuz kusur ınsanın olurunu aldıgı ıcın ovunuyomudur yoksa durmak yok yola devammı dıyodur? yanlıs yoldasınız arkadaslar bu sekılde olan davranıslar klube zarar verır gıbı gorunmesede dırekt olarak klube zarar verır bunu belırteyım bu taraftar arasında ayrımcılıga kadar gıder
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 21:04
Türbündeki beleşçilere bilet dağıtıldığı sürece kombine almayacağım...Milletin rant kavgası yüzünden çocuğumla kavgaların arasında kalmak istemiyorum...Adam gibi türbünde takımımı desteklemek istiyorum...
Uğur
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 19:42
İnadına hep destek tam destek diyorum...Bu yalnızca klube zarar verir...Aşkımıza zarar verir.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır